خرید شیرآلات

در هر جایی که لوله آب وجود داشته باشد مسلما شیرآب هم است . در ساختمان ها نیز شیرآلات مختلفی وجود دارد که هر کدام مصارف مختلفی دارند . شیرآلات میتوانند بسیار معمولی یا لوکس باشند و ظاهری کاملا متفادت داشته باشند که این ویژگی ها در قیمت نهایی آنها تاثیر گذار میباشد . در این مقاله به نکاتی که هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید میپردازیم با ما همراه باشید.

به طور کلی در هر فضا برخی اشیا می باشند که وظیفه ی زیبایی بخشیدن را ایفا می کنند اما این وظیفه باید به درستی به آن ها داده شود و مسئولیت آن با شخص طراح می باشد که از چه وسیله ای چگونه استفاده نماید مثلا در فضاهای هال و پذیرایی منازل ، مبل و فرش مهمترین اجزا هستند در سرویس های بهداشتی , روشویی ، شیرآلات   و … نقش مهمی دارند ؛ این مقاله یک راهنمای خرید شیرآلات ساختمانی است شما را در هنگام خرید شیرآلات کمک میکند تا به خوبی بدانید که باید از چه نوع شیری در چه فضایی استفاده کنید تا بهترین طراحی ممکن را داشته باشید .

خرید شیرآلات  اهرمی  حمام و سرویس بهداشتی

اگر شما قصد خرید شیرآلات ساختمانی را دارید و به مرکز بورس شیرآلات مراجه کنید  متوجه شوید که شیرآلات ساختمانی انواع مختلف و گوناگونی دارد که هر کدام بر اساس نیاز و سلیقه ی مصرف کننده تولید شده است یکی از همین مدل ها ، شیرآلات مدل اهرمی می باشد که در دنیای امروز بسیار پرکاربرد تر از مدل های دیگر نمایش داده شده است .

شیرآلات اهرمی

شیر های اهرمی استفاده ی بسیار آسان  و راحتی دارند و شما تنها با بالا کشیدن اهرم می توانید جران آب را برقرار کنید و با پایین فشردن آن جریان آب را قطع کنید همچنین با چپ و راست کردن آن نیز می توانید میزان گرمی و یا سردی دمای آب را  تنظیم کنید.

این شیرآلات به طور کلی در دونوع پایه کوتاه و پایه بلند ساخته می شوند که شما می توانید متناسب با طراحی خود یکی از آن ها را انتخاب کنید . معمولا از شیر الات اهرمی برای سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می کنند ولی از انجایی که این انتخاب کاملا سلیقه ای می باشد  مدل های اهرمی ای برای آشپزخانه نیز تولید میشود.

ست های مختلف شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی

یکی از بهترین انتخابات برای خرید شیرآلات ساختمانی ، خرید شیر آلاتی می باشد که به صورت ست کامل باشند این نوع شیرآلات به شما کمک می کنند تا هماهنگی زیبایی به آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام خود ببخشید و تاثیر به سزایی در طراحی دکوراسیون داخلی شما دارند و هماهنگی خاصی را به خانه ی شما می بخشد .

شیرآلات جدید

خوشبختانه امروزه شرکت های تولید شیر آلات مدل ها و طرح های گوناگونی را متناسب به هر سلیقه ای تولید و عرضه می کنند به همین علت انتخاب کمی سخت تر از گذشته شده و این هم به خاطر گوناگونی مدل ها است سعی کنید اگر قصد خرید شیرآلات ست را دارید حتما از شرکت سازنده ی آن مطمئن شوید تا یک کمپانی معتبر باشد .

علم دوش برای فضای حمام

به طور کلی در فضای حمام دو نوع محفظه خروج آب نیاز می باشد یک شیر آب معمولی و دیگری علم دوش که مهم ترین بخش حمام است علم دوش دارای دو مدل کلی می باشد یکی ثابت و دیگری متحرک است .

نوع ثابت دوش حمام که همان گونه که از اسمش مشخص می باشد  در یک نقطه نصب می شود و قابل جدا شدن نمی باشد اما نوع متحرک آن مانند دوش های تلفنی به راحتی از سر علم جدا می شوند و قابلیت تنظیم جهت آب را نیز دارد . در زیر نمونه هایی را از تولیدات فیروزه مشاهده می کنیم.

یونیورست های کرم و طلایی تنسو | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

دوش های حمام

برخی علم های دوش بسیار شاد میباشند برخی هم دارای جاهایی برای قرارگرفتن صابون و لوازم کوچک دیگر دارند .

یونیکا | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

انواع مختلف شیرآلات ظرف شویی  آشپزخانه

شیر سینک

شیر های ظرفشویی و روشویی تنها در ارتفاع با یکدیگر تفاوت دارند که در شیرآلات ظرفشویی ارتفاع بیشتر در نظر گرفته می شود تا ظرف ها به راحتی در داخل سینک ظرفشویی شسته شوند   در هنگام خرید شیرآلات ساختمانی برای آشپزخانه از جنس های مرغوب و با کیفیت استفاده نمایید چون یکی از مطرح ترین اجزا در دیزاین آشپزخانه ، شیر ظرفشویی آن می باشد.

فلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 10 =