۰۲b06a80-b4cd-4bd5-b6fe-76f5ae2343d4

تعداد بسیار کمی از حمام ها به منبع گرما نیاز ندارند ، به عنوان مثال یک ریل حوله گرم یا رادیاتور حوله. در هنگام طراحی مجدد حمام یا در نظر گرفتن رادیاتور ، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد که قبل از خرید در نظر بگیرید. رادیاتورها بسته به نیاز شما در شکل ها و اندازه های مختلفی قرار می گیرند. آنها همچنین در هر دو طرح عمودی و افقی برای حداکثر تطبیق پذیری برای هر اندازه حمام ارائه می شوند. گرمایش حمام به دلایل مختلفی بسیار مهم است. اول از همه ، این یک میل مشترک است که افراد هنگام خارج شدن از حمام یا دوش ، حوله گرم بخواهند. قدم گذاشتن به یک حوله گرم احساس یک تجربه لوکس در حمام کردن را تکمیل می کند.

یک رادیاتور حمام برای اضافه کردن گرما به حمام نیز مهم است. صبح روزهای سرد زمستان ، قدم گذاشتن از حمام یا دوش گرفتن در حمام سرد به هیچ وجه وسوسه نمی شود. اگر سرویس بهداشتی شما در دمای مطلوبی قرار دارد ، می تواند یک شروع عالی و آرامش بخش را برای روز پیش رو به شما ارائه دهد.

یک رادیاتور حوله ای را انتخاب کنید

انواع مختلف رادیاتور در دسترس است و محبوب ترین آنها در حمام بلا ، ریل حوله گرم شده است. اینها نه تنها مکانی را برای گرم یا خشک کردن حوله های شما فراهم می کند بلکه از گرمای چشمگیر گرما نیز برخوردار است تا حمام شما را به یک درجه حرارت راحت برساند. رادیاتورها و ریل های حوله ای نیز در پایان های مختلفی مانند کروم ، آنتراسیت ، مشکی و استیل ضد زنگ قرار دارند ، بنابراین مطمئناً یک مورد پیدا خواهید کرد که مناسب حمام شما باشد.

رادیاتور حوله برقی

ما همچنین می دانیم که همه در خانه خود دارای گرمای مرکزی نیستند ، بنابراین ما همچنین طیف مهمی از ریل های حوله برقی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توان آن را به راحتی روشن کرد تا از گرمای مورد نیاز حمام شما استفاده کند. برای لمس نهایی کلاس ، یک ریل حوله ترموستاتیک انتخاب کنید که به شما درجه حرارت خاصی را برای ایجاد فضای مناسب در خانه ارائه می دهد. اگر بهترین های هر دو دنیا را دوست دارید ، ما همچنین رادیاتورهای سوخت دوگانه را ارائه می دهیم. این موارد خارق العاده است وقتی نمی خواهید کل سیستم گرمایش مرکزی خود را روشن کنید و به همین دلیل می توانید رادیاتور یا راه آهن حوله را به طور جداگانه روشن کنید.

ما می دانیم ، رادیاتورهای حوله دقیقاً هیجان انگیزترین و جالب ترین مورد برای صحبت کردن نیستند. اما در اینجا در حمام  ، احساس می کنیم توجه آنها را جلب نمی کنند. استفاده از رادیاتور حوله ای در حمام شما کاربردها و فواید بسیاری دارد و فقط به نظر می رسد که همه اطلاعات را با شما به اشتراک می گذاریم.

حمام دنج

این ممکن است کمی آشکار به نظر برسد. اما رادیاتور حوله بهترین راه حل برای گرم و گرم کردن حمام شما ، به ویژه در ماه های سرد زمستان (یا حتی تابستان در انگلستان …) است. با استفاده از گزینه ای که می توانید کارآمدترین رادیاتورهای برقی را انتخاب کنید ، می توانید در هنگام روشن بودن رادیاتور حوله ، بدون نیاز به روشن کردن سیستم گرمایش مرکزی ، کنترل کامل داشته باشید.

سبک

ما احساس می کنیم که افراد معمولاً رادیاتور حوله را با چیزی زشت ، کم نظیر و فضای زیادی در حمام در ارتباط می دانند. با این حال ، در واقع صدها گزینه سبک وجود دارد. چه بخواهید چیزی قد بلند ، کوچک ، مستقیم ، فرفری ، نقره ای ، سفید ، سیاه و سفید داشته باشید … گزینه ای شیک برای شما وجود دارد ، و می تواند یک عنصر درجه یک را با قیمت مناسب به حمام شما اضافه کند.

فضای خشک کردن

رادیاتورهای حوله عمدتاً برای حوله های شما استفاده می شوند (می دانیم که این واضح است – فقط باید آن را گفت). با این حال ، زمستان بیاورید که استفاده از خط لباس در خارج از خانه باعث می شود لباسشویی شما در اطراف باغ پرواز کند یا یک هفته طول بکشد تا در واقع خشک شود ، استفاده از رادیاتورها و ریل های موجود در خانه شما تنها گزینه ممکن است. بنابراین با داشتن رادیاتور حوله فضای خشک کردن خود را افزایش می دهید و گرما بیش از نصف زمان خشک شدن خواهد بود.

استفاده از فضا

حمام کوچک یا حمام بزرگ ، رادیاتور حوله برای هر فضای سایز عالی است. آنها به سختی بر روی دیوار قرار می گیرند ، می توانند در آن گوشه های ناخوشایند فشرده شوند و روی زمین نشوند و فضای ضروری مانند رادیاتور استاندارد را به خود اختصاص دهند. با ریل های زیادی روی هر یک ، می توانید تمام حوله ها و تابلوهای خود را در یک مکان نگه دارید ، بدون اینکه حمام خود را به هم بزنید.

ما امیدواریم که این مزایا به شما الهام بخش باشد که یک رادیاتور حوله ای را در حمام خود در نظر بگیرید و اگر ما حداقل به شما کمک کرده ایم که در زمستان امسال گرم و دنج بماند ، ما یک گروه خوشحال خواهیم بود! از مجموعه عالی  که در اختیار داریم (واقعاً عالی است) بازدید کنید.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 7 =