مزایای حمامی راحت

با یک سبک زندگی مشغول در حال حاضر ما می دانیم که شما چه فکر می کنید – یک حمام صبحگاهی شما را مجبور خواهد کرد که حتی زودتر از چیزی که قبلاً می خواهید از رختخواب خود خارج شوید! به خصوص در این زمان از سال که بیرون از آن تاریک و سرد است ، دکمه چرت زدن جذاب ترین گزینه است ، از شنیدن مزایای استفاده از زمان مناسب برای قرار گرفتن در یک حمام صبحگاهی ، خوشحال خواهید شد. بنابراین پناهگاه گرم کبوتر و سر خود را برای دوش بگذارید تا روز تعطیل خود را به بهترین شکل ممکن شروع کنید.

چرا برای یک حمام صبحگاهی وقت بگذارید؟
احساساتت را بیدار کن

برای شروع روز خود با یک حمام  که بلافاصله حواس شما را بیدار می کند و به شما احساس روز روشن تر و شاداب تری می دهد ، کمک کنید. دوش گرفتن به شما کمک می کند تا برای شروع روز آماده باشید! دوش داغ می تواند سطح اکسی توسین شما را افزایش دهد که به کاهش اضطراب یا استرس کمک می کند و باعث می شود که مشکلات مربوط به کار در آینده کمی تحمیل به نظر برسد.

گردش خود را بهبود بخشید ، مزایای حمامی راحت

با داشتن طیف گسترده ای از دوش میکسر ترموستاتیک که در حال حاضر در دسترس است ، دوش صبحانه شما می تواند یک اثر ماساژ دهنده تسکین دهنده برای شما فراهم کند. اسپری داغ قدرتمند می تواند به رفع هرگونه فشار عضلانی یا سفتی کمک کند و باعث می شود جوانی برای مقابله با روز پیش رو داشته باشید. دوش گرم باعث افزایش جریان خون می شود که به نوبه خود باعث بهبود عملکرد اندام های شما می شود تا بیدار شوید داخل و خارج شوید!

سیستم ایمنی خود را افزایش دهید ، مزایای حمامی راحت

تحقیقات نشان داده است که دوش گرفتن در صبح می تواند به تحریک بدن در تولید گلبول های سفید بیشتر کمک کند. اینها به جلوگیری از هرگونه بیماری یا ویروسی که می توانید برای سالم ماندن کمک کنید ، کمک خواهد کرد.

بازیابی سریعتر ، مزایای حمامی راحت
اکالیپتوس

اگر کمی در زیر آب و هوا احساس کردید و دمای هوا را تجربه کرده اید ، یک حمام گرم می تواند به شما کمک کند یک بار دیگر دما خود را تنظیم کنید. بخار یک دوش داغ همچنین می تواند به عنوان یک ماده طبیعی تسریع کننده برای علائم سرماخوردگی مانند علائم سرماخوردگی در پاک کردن قسمت های بینی شما کمک کند. برای یک درمان واقعی ، کمی روغن اکالیپتوس را به مخلوط اضافه کنید و سرتان در هیچ زمان سرد نباشد!

فقط برای شجاعان ………

من حدس می زنم تاکنون ممکن است به فکر ایجاد زمان برای دوش گرفتن در صبح باشید ، اما اگر جرات رفتن به آنجا فراتر بروید ، انتخاب یک دوش سرد می تواند حتی بیشتر مفید باشد. در گذشته مردم بیشتر از هرچه سرما می زدند.فقط اکنون تجملات آب گرم برای دوش ما این است که ما این را یک هنجار می دانیم ، اما این یک ضرورت نیست.

از دست دادن وزن ، مزایای حمامی راحت
کاهش وزن

بله شما خوانده اید که یک حمام سرد می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند! آب سرد بدن شما را به فعالیت تحریک می کند تا به شما کمک کند یک بار دیگر دمای بدن را تنظیم کنید و در نتیجه کالری موجود در این روند سوزانده شود.

مو و پوست خود را بهبود بخشید ، مزایای حمامی راحت

مدتهاست که مورد تأکید قرار گرفته است که در واقع آب سرد برای مو و پوست شما بهتر است که یکبار دیگر به آبرسانی برسد. آب گرم می تواند باعث خشک شدن آن شود و حتی می تواند منجر به شکاف انتهایی و خشک شدن پوست شود. بنابراین اگر نمی توانید با یک دوش کاملاً سرد روبرو شوید ، سعی کنید گرما را در انتهای دوش خود به مدت یک یا دو دقیقه به عنوان نقطه شروع ، کم کنید. بهبود ظاهر مو و پوست به شما کمک می کند جذابیت بیشتری داشته باشید.

انرژی خود را تقویت کنید ، مزایای حمامی راحت

همانطور که همه ما در بعضی موارد تجربه کرده ایم ، آب سرد می تواند شما را به نفس بکشد اما در واقع می تواند برای شما خوب باشد. این به شما کمک می کند تا عمیق تر نفس بکشید و در نتیجه اکسیژن بیشتری به بدن وارد می شود و همینطور ضربان قلب شما را افزایش می دهد. این افزایش ضربان قلب ، دوز طبیعی فوری انرژی به شما می دهد در حالی که افزایش اکسیژن تضمین می کند که اکثر نقاط بدن اکسیژن کافی را برای کارآمدتر به دست می آورند. این به شما کمک می کند تا روز را با روحیه ای پر انرژی تر شروع کنید.

به درمان افسردگی کمک کنید ، مزایای حمامی راحت

تحقیقات نشان داده است که یک حمام خنک تر می تواند به درمان افسردگی کمک کند. آب سرد نورآدرنالین در مغز را تحریک می کند که می تواند به مبارزه با علائم افسردگی کمک کند. دوش سرماخوردگی می تواند هر لحظه خستگی روحی را برطرف کند تا به شما کمک کند احساس هوشیاری بیشتری کنید.همانطور که مشاهده می کنید صرف زمان برای دوش گرفتن در صبح ، مزایای قابل توجهی در انتخاب دوش گرفتن یا دوش گرفتن از آن دارد .

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =