حمام مدیترانه ای و شیرآلات اهرمی

حمام مدیترانه ای و شیرآلات اهرمی تضادی جذاب با معماری مدرن به وجود می آورد. ترکیب هماهنگ سطوح خاکستری سنگی و تفاوت های رنگی در پوسته خاکی ، جو گرم را ایجاد می کند. یک صندلی نشیمن با نمای سخاوتمندانه ای از بیرون از اتاق ، اتاق را با دنیای طبیعی متصل می کند و از شما دعوت می کند تا مدتی در آنجا بمانید و لذت ببرید. در منطقه احساس خوب ، فناوری مدرن جریان هوشمند آب را تضمین می کند.

حمام مدیترانه ای و شیرآلات اهرمی ، حمام مدیترانه ای با پنجره کف تا سقف

همه چیز در لیست موجود است
دوش سربار ۴۶۰ ۱jet با بازوی دوش
Rainmaker گزینه Overhead shower 460 1jet را با بازوی دوش انتخاب کنید
دوش دستی ۱۲۰ ۳jet
باران بارانی S Hand shower 120 3jet را انتخاب کنید
ترموستات برای نصب پنهان برای ۲ عملکرد
ترموستات میدان اکوستات برای نصب پنهان برای ۲ کارکرد
شیرآلات تک حوضه کف ایستاده با دسته اهرم و بدون مجموعه ضایعات
Metropol شیرآلات تک حوضه کف ایستاده با دستگیره اهرمی و بدون مجموعه ای از ضایعات
شیرآلات حمام تنها اهرمی در حالت ایستاده با دسته اهرم
Metropol شیرآلات وان تک اهرم در کف ایستاده با دسته اهرم

حمام مدیترانه ای و شیرآلات اهرمی، سبک مبلمان گرم در حمام بزرگ

آیا از معماری مدرن خوشتان می آید و آیا دوست دارید جذابیت شدید آن را با گرمی یک سبک مبلمان طبیعی ترکیب کنید؟ با یک محیط جنوبی یک طراحی را انتخاب کنید و یک حمام مدیترانه ای را با فضای داخلی طراحی کنید. در اتاقی با یک نقشه طبقه خطی ، مناطقی از بتن در معرض ، پایه و اساس یک مکان دنج عقب نشینی را تشکیل می دهد. جدا از منطقه کاربردی ، یک منطقه آبگرم دعوت کننده دارای یک دوش بزرگ ، وان حمام ایستاده و حوضچه شستشوی مکعب است.

یک صندلی نشیمن جلوی پنجره کف تا سقف شما را به ماندن مدتی دعوت می کند و توجه شما را به نمای بیرون جلب می کند. دیوار شیشه واقعاً محیط را باز می کند و دنیای طبیعی را به خانه می آورد. سطوح آینه دار در پشت حوضه شستشو ، نور طبیعی را ضبط کرده و آن را داخل اتاق منعکس می کند. ظرافت های رنگی خاکی با شخصیت مستحکم بتن هایی در معرض سنگ خاکستری هماهنگ است و جو گرم ایجاد می کند.

 

حمام مدیترانه ای و شیرآلات اهرمی ، اشکال خطی و قابلیت های نوآورانه برای لذت بردن از آب

با شکل های هندسی و سطوح براق کروم ، شیرآلات بهداشتی  موجود در محدوده hansgrohe Metropol بر حمام مدرن سبک مبلمان مدیترانه برجسته می شوند. در دوش سطح کف ، باران بالای بارانی  با دیسک اسپری شیشه ای آن با زمینه سفید یک ویژگی چشم نواز است. همراه با دوش دستی هماهنگ با رنگ سفید و کرومی ، استقامت همه کاره در دوش تضمین شده است. فناوری های نوآورانه راحتی ارگونومیک و استفاده اقتصادی از منابع را ارائه می دهند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =