شیرآلات بهداشتی تک

بسیاری از افراد نمی دانند که انواع شیرآلات مختلفی برای انتقال آب به سینک ها ، روشویی ها یا وان هایشان وجود دارد. آنها فقط از آنچه در ساختمان یا خانه هایشان به وجود آمده استفاده می کنند بدون اینکه حتی بدانند تفاوت های مشخصی بین دو سبک اصلی وجود دارد ، یعنی شیرهای میکسر و شیرآلات بهداشتی تک اهرمی. در حالی که هر دو آب را به شیوه ای ایده آل تحویل می دهند ، هر کدام این کار را با شیوه ای خاص انجام می دهند. برای درک بیشتر اختلافات ، به جزئیات زیر مراجعه کنید.

شیرهای میکسر چیست؟

شیرهای میکسر هم کنترل آب گرم و هم سرد را در یک اهرم روی شیر آب دارند. شما اهرمی را به جلو و عقب منتقل می کنید تا دمای آب متناسب با نیازهایتان را دریافت کنید. گرم برای شستن دستها و سرد برای خوردن آب برای دو مثال. نصب برای این نوع شیرها پیچیده تر از شیرآلات بهداشتی تک اهرمی است.

شیرآلات بهداشتی تک اهرمی چیست؟

شیرهای منفرد از یك شیر آب و دو دسته كنترل آب ، یكی برای گرم و دیگری برای سرما ، در طرف های مخالف شیر آب از یكدیگر تشکیل شده اند. شما از دسته ها برای تنظیم دمای آب استفاده می کنید و حتماً از آب سرد شروع می شود و سپس ، آب گرم را میتوانید به آن اضافه کنید تا از سوختن و پوسته پوسته شدن دست جلوگیری شود. نصب آن نیاز به قلاب های بیشتر نسبت به میکسر را دارد.

نحوه انتخاب سبک مناسب شیرآلات برای نیازهای شما

برای انتخاب شیوه صحیح شیرآلات برای نیازهای خود ، در نظر بگیرید که آیا شیرهای برقی یا شیرهای میکسر را جایگزین می کنید ، یا سینک و شیرهای برقی جدیدی را نصب می کنید. هنگامی که شما شیرهای موجود را بدون تغییر سینک ها ، روشویی ها یا وان ها جایگزین می کنید ، باید به همان سبک بچسبانید. اما اگر تازه کار کردید می توانید ابتدا روشویی ها ، وان ها یا سینک ها را انتخاب کنید ، و سپس شیرها را با دهانه های موجود در آنها مطابقت دهید. مدلهای وانهایی را پیدا خواهید کرد که مدلهای دیواری از شیرآلات بهداشتی  ، و سینک ها و روشوی ها را نصب می کنند . انتخاب دیگری که شما خواهید داشت ارتفاع شیرآلات  است. به عنوان مثال ، برخی مدل ها بالاتر از سینک ، وان و روشویی ایستاده اند تا مدل های دیگر برای شما.

شیرآلات فیروزه هر دو شیر شیرآلات میکسر و شیرهای تک اهرمی را به مشتریان خود ارائه میدهد. ما مجموعه ای گسترده ای از هردو را برای بررسی شما ارائه می دهیم. شما از همه شیرآلات ساختمانی  ما سالها میتوانید استفاده کنید ، زیرا آنها حاوی ساختاری با دوام با مواد پایه مانند برنجی جامد به همراه کیفیت و ماندگاری طولانی هستند. یکی دیگر از ویژگی های شیرهای ما تحویل صاف آب به دلیل کارتریج دیسک سرامیکی است.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم