شیرآلات سینک ظرفشویی

انواع شیرآلات سینک ظرفشویی

 یکی از پر استفاده ترین لوازم آشپزخانه شیر سینک آشپزخانه می باشد که نظافت محیط به آن بستگی دارد به همین دلیل در هنگام خرید  شیرآلات  سینک ظرفشویی باید نکاتی را رعایت کنیم و به آنها دقت کنید برای شیرآلات سینک دسته بندی وجود دارد آنها می توانند از لحاظ قیمت و همچنین نحوه اتصال  ، مدل  متفاوت باشند مکان و  روش نصب این شیرآلات بسیار مهم می باشد ما در این مقاله انواع نصب شیرآلات به سینک ظرفشویی را توضیح میدهیم.

 نصب شیرآلات به سینک ظرفشویی شامل سه حالت می باشد:

 نصب شیرآلات به صفحه کابینت

 نصب شیرالات به دیوار

 نصب شیرالات به سینک ظرفشویی

 نصب شیرآلات به سینک ظرفشویی:

 یکی از پر فروش ترین و عمده ترین مدل های موجود در بازار شیرآلات متصل به سینک ظرفشویی می باشد. تنوع در قیمت آن ها و نوع و جنس آنها باعث افزایش محبوبیت و شهرت آنها و عمومیت آنها شده است. در این شیرالات معمولاً بر روی سینک ظرفشویی ۱ یا ۳ یا ۲  حفره وجود دارد  که شیرآلات در داخل آن قرار می گیرند و بقیه جاها به سیفون اتوماتیک و جایگاه مواد شوینده اختصاص پیدا می کند.

 برخلاف دیگر مدلها برای نصب این شیرآلات نیاز به تعویض سینک نمی باشد. این نوع شیرآلات اغلب بر روی سینک های تو کار معمولی نصب  میشوند.

 نصب شیرآلات سینک متصل به صفحه کابینت

 همانطور که از اسم این شیرالات مشخص  است شیرآلات را باید به صفحه کابینت یا کانتر متصل کنیم که این کار یکپارچگی خواص ای در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد می کند شیرآلاتی که به صفحه کابینت  نصب  می‌شوند  دارای  ویژگی های سینک زیر کورین و گرانیتی هستند محل قرارگیری این شیرآلات را باید هنگام طراحی آشپزخانه مشخص کنید.

 نکته قابل توجه در این شیرآلات این می باشد که فضای حدود یک بند انگشت در پشت این شیرآلات برای نظافت نیاز می باشد  تنها مسئله ای که برای این شیرآلات وجود دارد انباشته شدن جرم و آب در میان شیر و دیوار می باشد که با خشک و تمیز کردن این ناحیه از این کار  میتوانیم جلوگیری  کنیم.

  اتصال شیرآلات سینک به دیوار آشپزخانه

 اگر نمای کلاسیک را دوست دارید اتصال شیرآلات به دیوار آشپزخانه ای کلاسیک  برای شما به وجود می آورد در شیرآلات کلاسیک متصل به دیوار معمولاً دو شیر برای تنظیم آب سرد و گرم وجود دارد و فاصله میان سینک و شیر اهمیت زیادی دارد و باید استاندارد باشد در غیر این صورت آب به اطراف پاشیده میشود در هنگام خرید این شیرالات باید نکاتی را رعایت کنیم دیواری که قرار است شیرالات به آن نصب شود  باید عایق‌بندی شود  تا در برابر سرما مقاوم باشد و بر کیفیت آب تاثیر نگذارد همچنین به ستونهای تعبیه شده در دیوار آشپزخانه باید توجه کنید چرا که امکان نصب این شیرالات بر روی ستون وجود ندارد.

 لطفاً در صورت سوال در مورد این مطلب و همچنین نیاز به مشاوره در مورد خرید انواع شیرآلات و همچنین برای آگاهی از قیمت انواع شیرآلات  با شیرآلات بهداشتی فیروزه در تماس باشید

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =