معایب شیرآلات ارزان

شیرآلات جزو مهمترین و پرکاربردترین لوازم منزل محسوب می شوند. با توجه به کاربرد بسیار زیاد شیرآلات بهتر است در انتخاب این محصولات دقت کنید. در این مقاله به بررسی معایب شیرآلات ارزان می پردازیم.

ما روزانه برای بسیاری از موارد غیرضروری هزینه می کنیم , بنابراین بهتر است در انتخاب شیرآلات که جزو ضروری ترین وسایل منزل محسوب می شوند دقت کنیم و به دنبال شیرآلات ارزان نباشیم.
به یاد داشته باشید هیچ گاه ارزان بودن یک کالا بی دلیل نمی باشد. در بیشتر مواقع ارزان بودن یک شیرآلات نشانه ی بی کیفیت بودن آن می باشد.

از خرید شیرآلات ارزان بپرهیزید

معایب شیرآلات ارزان و بی کیفیت,  بسیار زیاد می باشد. ممکن است در هنگام نصب این شیرآلات دچار مشکل شوید و یا مدتی پس از استفاده , شیرآلات خراب شده و مجبور به عوض کردن شیرآلات شوید بنابراین اگر کمی دقت کنید به این نتیجه می رسید که یک بار خرید شیرآلات با کیفیت , به صرفه تر از خرید چندین شیرآلات بی کیفیت می باشد.

به یاد داشته باشید شیرآلات , به طور مستقیم با سلامت شما در ارتباط هستند . آب آشامیدنی ما به طور مستقیم از شیرآلات بهداشتی خارج می شود. در صورت غیر استاندارد بودن ممکن است املاح و مواد اولیه این شیرآلات درون آب حل شود و باعث بروز برخی حساسیت های پوستی و آلرژی شود.

سعی کنید شیرآلاتی را تهیه کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. در این صورت شما می توانید با خیال راحت برای مدت طولانی از شیرآلات منزل خود استفاده کنید.

معمولا شیرآلات بی کیفیت نقش مهمی در هدر رفت آب دارند. شما می توانید با انتخاب شیرآلات بهداشتی با کیفیت, باعث صرفه جویی در مصرف آب شوید و هزینه های مربوط به آب مصرفی خود را کاهش دهید . شیرآلات بهداشتی بی کیفیت معمولا دارای واشر های نامناسب هستند و اتصالات آن ها دقیق و محکم نمی باشد.

علاوه بر این با توجه به مشکل کم آبی در کشورمان , صرفه جویی در مصرف آب یک وظیفه عمومی می باشد.

ممکن است شما بتوانید شیرآلاتی با ظاهر زیبا و ارزان قیمت پیدا کنید , اما مطمئن باشید این زیبایی دوام چندانی ندارد و پس از مدتی رنگ این شیرآلات تغییر می کند .
شیرآلات به دلیل حضور در محیط مرطوب و ارتباط همیشگی با آب باید از آبکاری خوبی برخوردار باشند . این آبکاری خوب هزینه بر است و روی قیمت نهایی شیرالات تاثیر می گذارد.

نکته آخر

سعی کنید هنگام خرید انواع شیرآلات بهداشتی فقط به ظاهر اهمیت ندهید , زیرا کاربرد شیرآلات از ظاهر آن ها بسیار مهم تر و پر اهمیت تر می باشد. شما می توانید برای مکان هایی مانند باغ و ویلا که استفاده مداوم و همیشگی از آن ندارید , از شیرآلات کلاسیک ارزان قیمت  استفاده کنید.
اگر صاحب کسب و کاری مانند رستوران و یا کافه هستید , به شیرآلات بهداشتی مصرفی خود بسیار اهمیت دهید زیرا محیط کار شما یک محیط عمومی محسوب می شود و مصرف از این شیرآلات بسیار بالاست.

خراب بودن شیرآلات در محیطی مانند رستوران یا کافی شاپ , می تواند برای مشتریان بسیار ناراحت کننده و آزار دهنده باشد و روی درآمد شما تاثیر منفی داشته باشد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =