معایب شیرآلات ارزان

همانطور که میدانید شیرآلات یکی از مهمترین و پرکاربردترین لوازم منزل به حساب می آید، بسیاری از افراد تصور میکنند که برای شیرآلات منزل نباید زیاد هزینه کنند و برای همین اقدام به خرید شیرآلات ارزان مینمایند که خود مشکلاتی را بوجود می آورد. در این بخش همراه ما باشید با معایب خرید شیرآلات ارزان.

بطور معمولا ما روزانه برای بسیاری از موارد غیرضروری هزینه می کنیم, اما برای برخی خریدها هم بدنبال جنس ارزان هستیم، جنس خوب و ارزان! هدف ما حمایت از گرانی و یا خرید کالاهای حتما بند نیست،  بلکه میخواهیم بگوییم در خصوص لوازم و مصالح مصرفی ساختمان، ارزان بودن شانه ی بی کیفیت بودن آن می باشد و به معنای دقیقتر یعنی مواد مصرفی خوب و استانداردی ندارد.

معایب خرید شیرآلات ارزان

شیرآلات بهداشتی , بطور مستقیم با سلامت ما در ارتباط هستند، زیرا آب آشامیدنی بطور مستقیم از آنها خارج میشود.

  • در صورت غیراستاندارد بودن شیرآلات، مواد مصرفی آن درون آب حل شده و باعث بروز برخی حساسیت های پوستی و آلرژی میشود. برای تشخیص استاندارد بودن شیرآلات خود روی لینک آّبی کلیک کنید.
  • ممکن است در هنگام نصب یا پس از مدتی استفاده، مجبور به تعویض شیرآلات خود شوید؛ بدین ترتیب متحمل هزینه مجدد خواهید شد.
  • معمولا شیرآلات ارزان فاقدگارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. در این صورت شما در مدت طولانی و هنگام بروز خرابی یقینا دچار مشکل میشوید.
  • شیرآلات بی کیفیت باعث هدر رفتن آب میشوند زیرا دارای واشرهایی نامناسب هستند و اتصالات آن ها دقیق و محکم نیست. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نقش شیرآلات در مصرف آب روی لینک آّبی کلیک کنید.
  • ممکن است شما شیرآلاتی زیبا اما ارزان قیمت پیدا کنید, اما مطمئن باشید این زیبایی دوام چندانی ندارد و پس از مدتی رنگ شیرآلات شما تغییر خواهد کرد.
  • از آنجا که شیرآلات در ارتباط همیشگی با آب هستند، باید به خوبی آبکاری شده باشند. آبکاری خوب هزینه بر است و این مساله بر روی قیمت نهایی شیرآلات تاثیر می گذارد.
  • به نکات مهم خرید شیرآلات دقت کنید، و بر اساس کاربرد و نیاز خود این محصول را تهیه کنید. برای مکان هایی مانند باغ و ویلا که استفاده مداوم و همیشگی ندارید, میتوانید از شیرآلات کلاسیک و ارزان قیمت استفاده کنید.

اگر صاحب کسب و کاری مانند رستوران و یا کافه هستید، در انتخاب شیرآلات بهداشتی مصرفی خود بسیار دقت کنید. شیرآلات بهداشتی مناسب برای مکان های عمومی باید علاوه بر زیبایی ظاهری، در مصرف آب نیز صرفه جویی کنند. بخاطر داشته باشید که خرابی شیرآلات در چنین محیط هایی برای مشتریان ناراحت کننده و آزار دهنده بوده و بر روی درآمد شما تاثیر منفی میگذارد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم