صرفه جویی در آب با شیرآلات بهداشتی | شیرآلات یونیورست کروم

صرفه جویی در آب با شیرآلات بهداشتی فیروزه

سازمان ملل متحد در روز ۲۲ مارس از روز ۱۹۹۳ به خاطر کمبود آب آشامیدنی در سراسر جهان، این روز را به ثبت رسانده است.
شیرآلات بهداشتی فیروزه از شیرآلاتی هستند که صرفه جویی و کاهش آب را تا حد زیادی جبران میکنند.
آب آشامیدنی یک منبع محدود است. اگر چه ۷۱٪ از سطح زمین در آب پوشیده شده است، فقط ۳٪ آب قابل آشامیدن است، بیشتر آن در قطب ها یا در مناطق کوه یخ زده است. با ما همراه باشید با ادامه این مطلب صرفه جویی در آب با شیرآلات بهداشتی.

تخمین زده شده است که به آرامی ۰.۰۰۱٪ آب امروز آشامیدنی است و این مقدار هر ساله تا حد زیادی کاهش می یابد و این به دلیل فعالیت های انسانی است.

گزارش ۲۰۱۸ یونسکو “راه حل های مبتنی بر طبیعت برای آب” ادعا می کند که تا سال ۲۰۵۰ ، کمبود آب در حدود ۵.۷۰۰ میلیون نفر در جهان، دو سوم جمعیت جهان تاثیر می گذارد. براساس این سند، تقاضای آب بین المللی در هر سال ۱ درصد افزایش می یابد و به دلیل رشد جمعیت، تغییر الگوهای مصرف و توسعه اقتصادی، در دهه های آتی ادامه خواهد یافت.

روز جهانی آب در ۲۲ مارس جشن گرفته می شود. یادبودی که سازمان ملل متحد آن را به عنوان وسیله ای برای افزایش آگاهی و اهمیت مدیریت منابع انسانی پایدار به ارمغان آورد. اولین روز جهانی آب در سال ۱۹۹۳ پس از کنفرانس محیط زیست و توسعه سازمان ملل متحد در سال ۱۹۹۲ برگزار شد. از آن به بعد، واقعیت آب بیشتر از یک واقعیت است، از طریق مشارکت شرکت ها و نهاد ها در ابتکار “نیاز به آب” .

 

پایداری، امروز و همیشه ، صرفه جویی در آب با شیرآلات بهداشتی

اقدامات پایدار براساس مسئولیت شرکت ها و افراد است. شیرآلات بهداشتی فیروزه متعهد به این مقرارات برای صرفه جویی آب همیشه بوده است، لذا این شرکت از تجهیزات حمام بهینه برای مصرف استفاده میکند. به همین ترتیب، شیرآلات فیروزه صرفه جویی در منابع مانند آب را امروز و همیشه در آینده ارائه می دهد، نه تنها طیف وسیعی از محصولات را طراحی می کند، بلکه دستورالعمل ها و توصیه هایی را برای صرفه جویی در مصرف آب  را تا ۸۵٪  ارائه می دهد.

 

 

یونیورست های کرم و طلایی فلت | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

مصرف آب پایین تر در خانه و در هتل ها ،صرفه جویی در آب با شیرآلات بهداشتی

 در این بحث، که کمبود آب یک واقعیت است، روشن می شود که مراقبت و نگهداری این منابع ضروری برای زندگی روزمره ما می باشد شکی نیست، اما این یک انتخاب نیست و به معنای انتخاب کردن شما در صرفه جویی یا نکردن آن نیست، بلکه یک وظیفه است.، به طوری که با حرکات کوچک می توانیم ببینیم: خانه ها، رستوران ها و هتل ها به طور منظم آب و انرژی را در حمام صرفه جویی می کنند. شیرآلات خنک کننده باز یا سیستم دوگانه برای توالت دو فن آوری است که صرفه جویی در مصرف آب را تا ۵۶٪ در صورت دوش گرفتن دوام می دهد. به همین ترتیب، این مارک طراحی شده است  برای شیرآلات بهداشتی حمام،  می تواند تا ۸۳٪ آب را ذخیره کند.

 

 

 

فلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

 

 

 

مسئولیت در تمام مراحل
در یک زمینه مانند این، آشکار می شود که هر دو مراقبت و نگهداری این منابع ضروری برای زندگی روزمره ما یک گزینه نیست بلکه یک تعهد است. بخش شیرآلات بهداشتی فیروزه متعهد به پایداری است و به طور مداوم به منظور بهبود کارایی در رابطه با استفاده مسئولیتی و سایر مسائل مربوط به محیط زیست کار می کند. با توجه به حفظ فرآیند پایدار در هر مرحله خلاقیت، طراحی اکوسیستم کلید تولید محصولات کارآمد و سازگار با محیط زیست است.

شیرالات برای استفاده درست از آب و برای بهینه سازی استفاده از آب طراحی شده اند که باعث صرفه جویی در ۷۰٪ در تولید لوله های بهداشتی می شود. اکثر محصولات در حال حاضر طراحی شده با توجه به صرفه جویی در مصرف آب برای کاربر نهایی بهینه شده هستند، و همچنین ارائه امکان کاهش استفاده با کاهش جریان برای شیرآلات بهداشتی و دوش به طور یکسان می باشد.

 

نمایشگاه صنعت ساختمان کرمانشاه آبان 97 |نمایشگاه صنعت ساختمان چابهار آذر 97 |شیرآلات | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

حرکات روزمره
تعهد نکردن مردم به پایداری مربوط به آگاهی مردم نسبت به این اتفاق و مصرف بیشتر آنها از استفاده آنها از شیرآلات بی کیفیت می باشد و مقصر نمی باشند. اقدامات کوچک روزمره می تواند مقدار زیادی آب را ذخیره کند، یعنی: کاهش زمان دوش، تعمیر نشت ها و قطره ها، و بستن شیرها در هنگام صابون زدن.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 3 =