پنج مدل شیرآلات بهداشتی

شما قصد طراحی شیرآلات جدید آشپزخانه جدید خود را دارید. یا برعکس، شما میخواهید آشپزخانه فعلی خود را تعمیر کنید. برای پیدا کردن خود در بین یکی از این دو مورد، بدون تردید، چه تجهیزات و شیرهای آشپزخانه انتخاب خواهد شد. اما، هنگام انتخاب شیرآلات بهداشتی، باید به چه نکاتی توجه کرد؟

۱. عملکرد آزمایش های آشپزی نیاز به شیرالات بهداشتی آشپزخانه و راحتی در رابطه با دست زدن به آنها را دارد. بنابراین، طراحی انتخابی باید جنبه هایی مانند اینکه قادر به حرکت بهتر در هنگام پخت و پز، بهبود بهداشت برای تجهیزات آشپزخانه، و همچنین شستن مواد غذایی و یا باز کردن شیرهای لوله ای راحت تر را شیرآلات ما تضمین کند.

۲. کیفیت مواد. استحکام چیزی است که توسط کاربران ارزشمند است. اگر شما در شیرآلات آشپزخانه با طراحی بالا سرمایه گذاری کنید ، نیاز به شیرآلات بهداشتی با کیفیت دارید.

۳. طراحی شیرآلات بهداشتی از اجزای اصلی در آشپزخانه است، قطعه ای که معمولا چشم را جلب می کند، گرچه در قدیم آن به نظر نمی رسید. آنها معمولا در یک مکان شیک قرار دارند، در نزدیکی فضای کاری. بنابراین، طراحی شیر بسیار مهم است و باید آنها را با وجدان انتخاب کرد:

در شیرآلات فیروزه، ما  شیرآلات بهداشتی آشپزخانه را طوری طراحی میکنیم که به تمام این جنبه ها پاسخ  دهیم، و ما این کار را با قطعه های پیشرفته و با کیفیت بالا که از فضای آشپزخانه  لذت ببریم استفاده میکنیم. در واقع، تمام شیرهای آشپزخانه Noken با Maximum Chrome محافظت می شوند و تحت کنترل و گواهینامه های دوره ای قرار می گیرند.

با این حال، همانگونه که می دانیم که هر طراحی برای یک آشپزخانه است، ما طرح های متعدد را در کاتالوگ محصولات داریم، همیشه با حداکثر تضمین در مواد و فرآیندهای تولید ارائه شده توسط شیرالات بهداشتی فیروزه

پنج مدل شیرآلات بهداشتی

Soft یک کاسه آشپزخانه با یک احساس خاص است که با طراحی خطی و خروجی آن مشخص می شود. این طرح با کاربرد و طراحی معاصر، ایده آل برای آشپزخانه های شهری، پر شده است. استرس زندگی روزانه در شهر باعث می شود که عملکرد این آشپزخانه بسیار مهم و راحتی آن این استرس را از شما دور کند. این شیر مناسب برای این است که، به لطف دسته راحت و سوپاپ چرخشی خود، ارائه در تمام شیرهای تولیدی ما باشد.

بهار: آشپزخانه کلاسیک ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

بهار فصلی جذاب است که برای آشپزخانه های حرفه ای و کلاسیک مناسب است. به نظر می رسد بزرگ در آشپزخانه، به لطف شیرآلات بلند آن اما کشش در قسمت پایانی شیرآلات، برای نزدیکی بیشتر از آب به مواد غذایی و ظروف. این راحتی در استفاده از آن با دوش انعطاف پذیر آن تقویت می شود و بیشتر باعث پیشرفت راحتی  می شود. طراحی آن در ترکیب با کروم که کاملا متشکل از صفحات سنگ مرمر، بر اساس مواد سنتی است.

 

ماهان کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

شهری: آشپزخانه ای شیک

نسخه های مختلف Urban و Urban Stick این فضاها را زیبایی می دهند و آنها را با شخصیت های عالی به نمایش می گذارند. هر سبک خانه با این شیر، ارتقاء آشپزخانه را به همراه دارد،  با توجه به طراحی منحصر به فرد آن است. به همین ترتیب، به لطف دسته نرم افزاری راحت در دو نسخه، یک ضربه بسیار کاربردی می باشد: Urban and Urban Stick؛ و همچنین به گزینه انعطاف پذیر انعطاف پذیر.

هتل ها: آشپزخانه های مینیمالیستی ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

طراحی ساده هتل کابینت آشپزخانه مناسب برای آشپزخانه های کوچک است. ساده سازی به زیبایی به دلیل یک قطعه با یک دسته در بالای صفحه و یک کاربرد عملی که تنظیم درجه حرارت و جریان را با یک اهرم یکسان را تنظیم می کند. این شامل یک سوپاپ چرخشی  ، مانند بقیه شیرآلات بهداشتی است. با تشکر از، خروجی آب حجم بیشتری به دست می آورد و به صرفه جویی در مصرف آب کمک می کند.

 

آیدا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه
آیدا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه

حلقه : آشپزخانه نوردیک ، پنج مدل شیرآلات بهداشتی

حلقه شیر کلاسیک است، اما با لمس معاصر است. اسپری منحنی آن زیبایی دو چندان به آن می دهد ، اما کاربرد آن در شکل مستطیلی است که به آن این اجازه  می دهد که  مدرن باشد. این احساس کلاسیک تازه در طراحی شیر یکپارچه ایده آل برای یک آشپزخانه سبک نوردیک است که به گرمی، اصالت و طبیعی ترین مواد متعهد است، اما در لمس مدرن، جسورانه و مینیمالیستی  می باشد.

هما کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه
هما کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =