۰۲b06a80-b4cd-4bd5-b6fe-76f5ae2343d4

استفاده از رنگ سیاه برای ایجاد احساسی از یک محیط تمیز و پاکیزه، اگرچه وظیفه ای بسیار سخت و چالش برانگیز است ولی می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. اگر همه نکات مهم در طراحی سیاه و سفید شیرآلات بهداشتی و دیزاین حمام و سرویس بهداشتی را در نظر داشته باشید، حمام هایی با طراحی سیاه می توانند شما را در فضایی بشدت فریبنده، بی نظیر و در نهایت زیبایی قرار دهند. برای استفاده از رنگ سیاه در دستشویی و حمامتان بهتر است، آن را با رنگ سفید براق ترکیب کنید. این تضاد و کنتراست سحرانگیز و دوست داشتنی میباشد و هرگز از مد نمی افتد.

طراحی سیاه و سفید شیرآلات بهداشتی

شاید فکر کنید رنگ سیاه برای حمام های کوچک مناسب نمیباشد؛ این فکر اشتباه میباشد. زیرا طراحان معتقدند که رنگ سیاه برای فضاهای کوچک و بزرگ مناسب میباشد. در حقیت به تنها چیزی که شما نیاز دارید، کمی خلاقیت میباشد. سعی کنید سایه مناسبی از رنگ سیاه را انتخاب کنید و از طراحی های مدرن و شیک الهام بگیرید. 

مهر سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

استفاده از رنگ های مناسب در طراحی و دکور حمام و سرویس بهداشتی می تواند به ما کمک کند تا در محیط های مناسب و آرامش بخش زندگی کنیم. ترکیب رنگ های سیاه و سفید برای دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی، حسی مدرن و مینیمال به فضای شما می بخشد. ترکیب سیاه و سفید در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی، تضاد و کنتراستی سحرانگیز و دوست داشتنی است که هرگز از مد نمی افتد.

طراحی سیاه و سفید شیرآلات بهداشتی حمام

این حمام زیبا نمونه ای از دکوراسیون و طراحی سیاه و سفید به سبک مدرن است. روشویی کابینتی و قاب آینه چوبی تیره انتخاب و گزینه ای مناسب برای این حمام مدرن میباشد. صفحه کابینت و کاسه روشویی سفید در تضاد با روشویی کابینتی میباشد و بر زیبایی حمام میافزاید. کاشی های موزاییکی سیاه و سفید دیوار پشت دوش کنتراست چشمگیری با وان و کفپوش سفید حمام ایجاد کرده میکند و در نگاه اول همه ی چشم ها را به خود خیره می کند. نورپردازی مناسب و تابش مستقیم نور به داخل حمام باعث روشنی و دلباز شدن حمام میشود.

طراحی حمام سیاه و سفید

طراحی حمام های کوچک چالش و مشکلات زیادی را به همراه دارد. طراح با انتخاب روشویی های کابینتی کوچک و شیک توانسته است فضای کمی را اشغال کند و حمام را بزرگتر نشان دهد. صفحات بتنی خاکستری و پرده سفید و خاکستری حمام، فضای حمام را ایده آل کرده است. قفسه بزرگ سفید کنار وان، بهترین مکان برای نگهداری از حوله ها، لوازم بهداشتی و آرایشی می باشد.

 

مینی تنسو مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

ذخیره سازی و مهارت مرتب کردن لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله حمام و دیگر وسایل ضروری حمام یکی از قانون های طلایی طراحی حمام و اصول جهانی میباشد. قفسه و کابینت ها بسیار مهم میباشند چون آنها می توانند به شما در مرتب کردن حمام کمک بکنند.

کفپوش چوبی تیره در تضاد با فضای سفید حمام میباشد. کفپوش تیره حمام علاوه بر ایجاد کنتراست زیبا و خیره کننده میباشد، در افزایش دید بصری حمام نیز تاثیر بسزایی دارد.

صندلی حمام سیاه و روشویی سفید. ترکیب کاملی از طراحی سیاه و سفید شیرآلات بهداشتی
 

مجموعه حمام Arquitect، به منظور ارائه حداکثر قابلیت طراحی شده است، زیبایی را به یدک میکشد، زیرا مخلوطی با رنگ های کنتراست بالا در سیاه و سفید ارائه می دهد.

ما روشویی سفید بی نظیر را در کنار حمام و صندلی  ترکیب می کنیم. و با ترکیبات نانو مخلوط میکنیم تا احساس راحتی و نرمی در آن نمایان گردد.

 

سیاه و سفید در دوش. شیرآلات بهداشتی و ستون دوش Tec Round ، ترکیب کاملی از طراحی سیاه و سفید شیرآلات بهداشتی

با توجه به پیچیدگی و بی نظم بودن مات سیاه، ما به  آخرین روند در تجهیزات طرح های حمام روبرو می شویم که با کنتراست ساده و مینیمالیست ترکیب می شود.

در میان گزینه های حمام سیاه و سفید، استفاده جسور از شیرآلات بهداشتی سیاه و سفید و دوش ، پیشنهاد میگردد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سه =