شیرآلات بهداشتی هتل Don Pancho

یکی از مهمترین جاذبه های توریستی در بنیدورم، علاوه بر سواحل رویایی آن و غذاهای محبوب آن واز طرفی دیگر دریای آن، پیشنهاد گردشگری منحصر به فرد آن است.که مکانهایی شگفت انگیز دارد که یکی از آنها هتل Don Pancho نام دارد، به عبارت دیگر، یکی از اولین هتلهای لوکس در کنار ساحل Alicante است. خانواده Torrubia از دهه ۱۹۷۰ برای اقامت گردشگران غیرمجاز از سراسر جهان خدمات ارائه میدادند  و در عین حال آنها را به آبهای سرسبز و نور بی نظیر از دریای مدیترانه در کوست بلانکا نزدیک میکردند. با ما همراه باشید با شیرآلات بهداشتی هتل Don Pancho.

 

شیرآلات بهداشتی هتل Don Pancho

هتل دون پانچو تبدیل به شهرت شده است، زیرا طول عمر آن باعث شده است که سالهای زیادی آنجا بوده باشد. در گذشته، بنیادورم تنها جمعیت کوچکی در حدود ۳۰۰۰ نفر داشت و اگر چه بیشتر شهرک ماهیگیری بود، اما بعدا تبدیل به یکی از نقاط داغ توریستی، ملی و بین المللی شد.

با تعهد بی امان به ارائه خدمات بی عیب و نقص، یک تخت تقریبا کامل از زیرساخت دان پانچو هتل انجام شد، که در آن طیف گسترده ای از قطعات و مواد از بهترین شیرآلات بهداشتی مخصوص حمام و سرویس بهداشتی در آن موحود است، حفظ بهترین و پیشرفته ترین صنایع ساختمانی باعث شده این ساختمان به عنوان یکی از بهترین ساختمان های کشور  برای جذب توریست شود.

حمام های آشپزخانه مدرن فنی ، شیرآلات بهداشتی هتل Don Pancho

حمام ها یکی از اتاق های کلیدی در بازسازی هستند، از آنجایی که تاکید ویژه بر این واقعیت است که کاربر از یک تجربه دوش لذت می برد، ایجاد یک پناهگاه آرام آرام در هر اتاق. حمام ها بیشتر از موارد مورد نیاز در آن جو هایی هستند که در آن رنگ سفید، همراه با مواد خوب مانند چوب، نقش مهمی ایفا می کند، بنابراین می توان فضا را پیدا کرد که سبب آرامش و آرامش و همچنین ماهیت قومی این هتل می شود. مشخصه آن، با موزاییک و عناصر تزئینی از دیگر مشخصه های این حمام است.

 اتاق های هتل Don Pancho با مبلمان های حمام با خطوط بی نهایت خالص در چوب طبیعی در تنه های روشن ارائه می شوند؛ و تجهیزات حمام با شیرآلات سبک  روشویی  و شیرآلات برند، میباشد.

در بالای هتل سوئیت پنت هاوس، اتاق های لوکس که، علاوه بر داشتن یک دوش دو انتها به که مشرف به سواحل شرق اسپانیا می باشند، تجهیزات برش، لبه وجود دارد مانند دوش نپتون لاغر، حمام شهری، Acro- وجود دارد شیرآلات روشویی سری N و لوازم جانبی حمام می باشد.

علاوه بر این، PORCELANOSA Grupo همچنین با کف کاشی کف کاشی های ژاپنی Blanco در حمام ، که فضای گرم و زیبا را ایجاد می کند.

 خلاصه، این پروژه معماری زیبا و ماهیت مدیترانه ای است، با توجه به زیبا شناسی آزتک، این شیرآلات خود را به عنوان شیرآلاتی منحصر به فرد میدانند، که باعث می شود کاملا یک مکان منحصر به فرد در ساحل شرقی باشد. یک پناهگاه طراحی شده با مراقبت دقیق به منظور ارائه مهمانان خود را با آرامش کامل و محل منحصر به فرد میباشد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =