شیرآلات بهداشتی لمسی

ایجاد یک فضای کاملا متناسب با دوش یکی از شعارهای ما است. با توجه به آخرین طرح های نمایشگاه بین المللی، شیرهای جدید و کاتالوگ های دوش را در اختیار شما قرار می دهیم تا آخرین تکنولوژی های ما در ساخت دوش و همچنین شیرآلات بهداشتی لمسی را ببنید.

سیستم Touch & Feel جدید: قدرت آب که باعث افزایش احساس بهتری میشود

سیستم نوآورانه Touch & Feel را برای این دوش میباشد. یک مفهوم جدید که با لمس در حمام  امکان تغییر وضعیت دوش را به ما میدهد و با لمس آن دوش قطع و وصل میشود و یا نور کم یا زیاد میشود. استفاده از آن برای کاربر راحت و بصری است، که می تواند از تجربه دوش مورد نظر خود فقط با یک لمس لذت ببرد. این سیستم نوآورانه به ما اجازه می دهد تا چندین عملکردهای دوش در یک زمان فعال کنیم، بنابراین حفظ یک جریان عالی در هر یک از خروجی های آب. همچنین حالت های مختلف دوش را شما می توانید تجربه کنید مانند حالت بارانی یا آبشاری و یا ترکیب این دو.

سیستم لمسی و حسی  به عنوان تکنولوژی که بر آسایش تمرکز دارد ارائه داده میشود. سفارشی کردن دوش توسط کاربر به راحتی با یک لمس ساده انجام می شود، بنابراین تجربه حس راحتی کامل می شود.

سیستم Touch & Feel در یک نسخه ترموستاتیک و میکسر، همچنین در Line Project یا Smart Box موجود است. سری با اینورتر، دوش و پشتیبانی تکمیل شده است.

لمس کنید و احساس آرامش کنید
لمس و احساس انرژی
Touch & Feel Revitalization
فقط لمس کن!

 

 

 هتل های جدید دوش سر ، شیرآلات بهداشتی لمسی

تکنولوژی که کمال زیبایی را نمایش میدهد

هتلهای مدرن یک معیار پیشرو در طراحی ظریف دوش هستند. این مدل که به عنوان دوش هتل شناخته میشود ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 304 برای دوام بیشتر، آن را با دو حالت مختلف ارائه شده است. دو گزینه آرامش بخش و احیا کننده برای دوش به لطف قطرات از حالت باران، و همچنین آبشار بازسازی آب. ما در تلاش برای دستیابی به بهره وری از انرژی هستیم، هتل دوش مصرف آب را تا ۱۲ لیتر در دقیقه کاهش می دهد و طرح شیک ECO را در این فرآیند ارائه می دهد.

این دوش هتل در آن حسن سلامتی گنجانده شده است و مانند یک قطعه منحصر به فرد برای دوش می باشد. ما با فن آوری برخورد می کنیم که می تواند کمال طبیعی آبشار آب را از داخل خانه تقلید کند.

 

آسمان و فصل ، شیرآلات بهداشتی لمسی

رنگ آسمان در داخل دوش
ارائه شده در Cersaie 2018، سر دوش Skylight در ۲۶ نمایشگاه بین المللی به عنوان طرح های دوش منحصر به فرد به دلیل تمایز با کلیه محصولات بوده است.

سه طرح نوآور با یک جعبه روشنایی که امکان ایجاد نورهای شگفت انگیز را ایجاد می کند. در نسخه ۵۷cmx57cm؛ نسخه دایره ای ۵۷ سانتیمتر و نسخه ۴۷cmx77cm با لبه های گرد، این دوشاخه ها، تجربه ای متفاوت از دوش آب را از طریق آبشارهای مختلف آب مانند باران، آبشار، آبشار دو و نبولایزر ارائه می دهند. همچنین آنها همچنین با برنامه های رنگی هفت رنگ می باشند.

 

دوش سر فصل ها ، شیرآلات بهداشتی لمسی

به واسطه ی آن، تحت تأثیر بازسازی طرح اصلی قرار گرفته است. سر دوش ۶۵cmx65cm دارای یک صفحه کلید ابتکاری است که برای انتخاب برنامه های رنگی و آروماتراپی ساده، زیبا و کاربردی است. سفارشی یکپارچه ای از تجربه دوش است که با شیرها تکمیل می شود،  سر دوش نیز دارای بسیاری از خروجی های آب و عملکرد نیز است. دوش سر فصل ها، کروموتراپی ۹ رنگ را ارائه می دهند. برنامه های مختلف رنگ، اعم از نور ثابت به چرخ رنگ، به منظور رفع نیازهای نوع خلق و خو و دیگر نیازهای مرتبط است.

 

 

آروماتراپی همچنان سه عطر متعلق به مجموعه را شامل می شود: انرژی (انرژی)، آرامش بخش و گل (Floreale). مانند تمام فصلها، مقاومت و سازگاری با آب و هوای مرطوب است، و این ویژگی در تمام این سر دوش ها است. آنها در طول سالها در شرایط نامساعد تحت تاثیر قرار نمیگیرند، بنابراین، آنها برای همه مناطق شهرها بسیار مناسب هستند.

در مورد  آخرین طرح ها  و مدل های شیرآلات بهداشتی ما میتوانید به محصولات ما سربزنید و یا به نمایشگاه های ما برای جدیدترین شیرآلات بهداشتی.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =