صرفه جویی در آب | شیرآلات بهداشتی

صرفه جویی در آب و زندگی نه تنها تاثیر مثبتی بر روی سیاره دارد بلکه همچنین این پول در جیب کسانی که در این راه زندگی می کنند میرود. در شیرآلات بهداشتی فیروزه حمام ها با طراحی و عملکرد و نوآوری هایی ترکیب شده است و  تجهیزات حمام سازگار با محیط زیست را ارائه میدهند که باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی میگردند.

اینها فقط یکی از کلید های اصلی شرکت ما در طراحی است، که در آن برنامه ریزی اولیه از روند توسعه و تعهد به تحقیق در حصول اطمینان از انتخاب مواد زیست محیطی، به حداقل رساندن خطرات و رسیدن به سطح بالایی از بهره وری در منابع، به دست می آید.

شیرآلات بهداشتی : نوآوری در آینده ، صرفه جویی در آب 

پیوستن به پایداری و طراحی با هم به لطف شیرآلات بهداشتی با طراحی خلاقانه  و شیرآلات حمام امکان پذیر است. قطعات شیک خوب که ظرافت و پیچیدگی بالایی دارند، که در هر قطره کمال زیبایی را نمایش میدهد.کلید در سیستم باز شدن آب سرد است. ما با فناوری برخورد کرده ایم که در آن اهرم تنها به سمت چپ منتقل می شود و امکان کنترل دما را می دهد. این باعث می شود که آب گرم تنها هنگامی که واقعا لازم است با صرفه جویی در انرژی خودکار مربوطه استفاده شود.

علاوه بر این، شیرآلات بهداشتی با یک محدود کننده جریان ، یکپارچه در دهانه شیر بار است که میزان مصرف آب را تا حداکثر ۵ لیتر در دقیقه محدود می کند. با توجه به اینکه شیرهای معمولی در حدود ۱۲ لیتر در دقیقه مصرف دارند، و این باعث می گردد که مصرف آب حدود ۶۰ درصد کاهش یابد.

شیرآلات گرد یک مثال واضح است که از طریق آن  در سرویس بهداشتی می توانیم صرفه جویی زیادی در مصرف آب و کاهش مصرف انرژی و انتشار CO2 انجام دهیم.

آرکا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آرکا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

یک اقدام از پایداری 

با توجه به این بیانیه،شیرآلات بهداشتی فیروزه  اطلاعات بزرگ مناسب برای لوله کشی از مجموعه های محصوالات خود ارائه می دهد. این مکانیسم سیستم دوگانه ۶ و ۳ لیتر یا ۴.۵ و ۳ لیتر را ارائه می دهد که صرفه جویی مداوم آب تا ۲۵٪ در مقایسه با مکانیزم های سنتی شستشو است.

مخزن آرکا از نیمی از ظرفیت احتمالی خود استفاده می کند و به همین ترتیب اتلاف آب و انرژی تا حد معینی کاهش میابد.

 

آرکا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آرکا کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

ما با دو فناوری برخورد می کنیم که از طریق طرح های پایدار و سازگار با محیط زیست به آینده نگاه می کنند. قطعات با لمس این ۲ محصول که معرفی کردیم صرفه جویی بهینه در مصرف اکولوژیکی و  ارزان قیمت بودن آنها همه نکاتی از مصرف بهینه این شیرالات در آب و انرژی است و بدون اینکه طراحی آنها برای استفاده کاربر سخت باشد شیرآلاتی می باشند که رابط کاربری خوبی را دارند و با طراحی بی نظیر تجربه ای کامل برای مشتریان می باشد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =