شیرآلات مدرن آشپزخانه

آشپزخانه به همراه حمام یکی از کاربردی ترین اتاق ها است. با این حال ، روندهای فعلی فراتر رفته و این منجر به یک مفهوم آشپزخانه جدید ، به همان راحتی و کاربردی ، اما بسیار تجربی تر ، مدرن و زیبا می شود.از طریق تجهیزات جدید آشپزخانه ، هنر آشپزی آسان و راحت است ، اما علاوه بر این ، از سطح بالایی از ظرافت و منحصر به فرد بودن در طراحی نیز برجسته می شود. به این ترتیب ، آشپزخانه های مدرن آشپزخانه هایی هستند که با مواد نوآورانه ، واحدهای ماژول پنهان و شیرآلات بهداشتی عالی به این شکل باشند.

به طور خلاصه ، آشپزخانه های فعلی بسیار کاربردی هستند و با بهترین مواد و با طراحی ساخته می شوند که کاملاً متناسب با نیاز کاربر است. با این وجود ، آنها از یک جزء تجربی بالا برخوردار هستند که به کاربر اجازه می دهد تا به خلاقیت آشپزی خود بیفتد و آشپزخانه را به مکانی مناسب برای به اشتراک گذاشتن لحظات عالی تبدیل کنند.

شیرهای آشپزخانه آن : نوآوری ، زیبایی شناسی و شخصیت عملی ، شیرآلات مدرن آشپزخانه

در این طراحی مدرن آشپزخانه، شیرآلات آشپزخانه عنصر اصلی است. آنها باید زیبایی شناسی ظریف و خلاقانه ای داشته باشند ، اما درعین حال نسبت به کاربرد روزانه عملی و راحت باشند. شیرآلات بهداشتی فیروزه ، این شرکت، مجموعه ای را در کاتالوگ طراحی شیر آب آشپزخانه خود ارائه می دهد که تمام این ویژگی ها ، مانند مجموعه Pure Line را گرد هم می آورد.می توان شیرهای دیجیتال آشپزخانه را در مجموعه Pure Line پیدا کرد. همانند بقیه قطعات سازنده این سری ، مینیمالیسم در طراحی و بالاترین کارایی در یک عنصر واحد جمع می شوند.

 

 

شیرهای خط خالص ، شیرآلات مدرن آشپزخانه

شیرآلات آشپزخانه توسط فیروزه برای تأمین نیازهای بازاری که در حال توسعه مداوم است ، طراحی شده اند. بنابراین ، شیرهای Pure Line به لطف استفاده از فناوری ، استفاده ای آسان و شهودی را ارائه می دهند.با توجه به شیرآلات خالص ، ما چگونگی ارائه آنها با یک کنترل از راه دور مدور را برجسته می کنیم. این با نشان دادن جزئیات طراحی مشابه که شیرآلات بهداشتی مدرن و جذاب را ارائه می دهد ، همه را متحیر و جذاب می کند. برای شروع شیرها ، فشار دادن ریموت کنترل خارجی کافی است. پس از شروع شیر ، شایان ذکر است که با چرخاندن کنترل از راه دور می توان دما را تنظیم کرد. با این حال ، برای تغییر سرعت جریان آب ، فقط لازم است به مدت دو ثانیه دکمه کنترل را از راه دور فشار دهید.

علاوه بر این ، و برای تعامل بیشتر کاربر ، از شیرآلات بهداشتی Pure Line یک حلقه Led-Light تهیه شده است. هدف آن این است که طراحی را از هم متمایز کنیم در حالی که اطلاعات تصویری در مورد دمای آب به ما می دهد.یکی دیگر از ویژگی های کنترل از راه دور جمع و جور Pure Line این است که می توان آن را در هر موقعیت و همچنین در هر سطح نصب کرد. بنابراین ، طراحی سفارشی شده است و کاربر می تواند بالاترین سطح راحتی را تجربه کند.

خط خالص: یک طراحی منحصر به فرد جهانی که باعث افزایش تطبیق پذیری در آشپزخانه می شود.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم