شیرآلات بهداشتی سفید

بعضی ها می گویند که ظرافت و سادگی مانند مد ، دست به دست هم می دهد ، اما در طراحی داخلی گاهی اوقات “کمتر بیشتر” است. سادگی ، که با خطوط خالص و مطبوع مشخص شده است ، واژگانی است که در آن آرامش و آرامش در خانه تنظیم می شود ، به عنوان ادای احترام به زمستان های سرد از طریق یک طراحی داخلی آرام تر و تفریحی تر. با ما همراه باشید با ادامه مقاله شیرآلات بهداشتی سفید.

 

شیرآلات بهداشتی سفید

با این وجود ، صرف نظر از طراحی و مبلمان بر اساس فرم های نرم و روشن، زنگ هایی که بر روی آن طراحی داخلی اداره می شود ، نقش مهمی در دستیابی به آرامش و آرامش در خانه دارند. در حالی که رنگ سفید با سیاه به معنای منحصر به فرد بودن و تمایز ، یا رنگهایی با درخشش و شخصیت است. رنگ سفید روی سفید دلالت بر ظرافت و همچنین داشتن آرامش و آرامش خاطر و آرامش شیرین دارد.

ماهان سفید کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

مینی تنسو سفید کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو سفید کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

در طراحی حمام ، آرامش و سکوت برای تجربه ای بی نظیر و چند حسی ، هر دو دور از فشارهای روزمره ، شرایط لازم را دارند. برای دستیابی به آن  ، شرکت تجهیزات حمام فیروزه را در اختیار شما قرار می دهد و پیشنهاد رنگ سفید را  ارائه می دهد و آن را از طریق چندین مجموعه مجلل و پیچیده  انجام می دهد.

 مجموعه MOOD از Rogers Stirk Harbour + Partners و Luis Vidal + Architects یک فناوری بسیار مدرن و جایگزین است که در حمام آرامش کامل ایجاد می کند. با ترکیب شیرآلات و جنس هایی از قبیل PORCELANOSA Grupo ، KRION® Solid Surface ، نتایج عملکردی و زیبایی شناختی بی نظیری می توان از قبیل مبلمان مجموعه حمام و یک روشویی  از سری MOOD بدست آورد. شیرهای الکترونیکی آن ، در پیشتاز پایداری ، هم جریان تنظیم دما و هم دما را امکان پذیر می سازند.

شیرآلات بهداشتی فیروزه
شیرآلات بهداشتی سفید طایی

 

بر خلاف  ، مجموعه Lounge که از پالایش ایتالیایی استفاده می کند و به فضای حمام آرامش و طراوت  می بخشد. مبلمان حمام باید به سادگی خطوط مستقیم و طبیعی تنظیم شده باشد ، اما فضای داخلی بی نظیری را از شرکت Simone Micheli بیرون می کشد.

رنگ سفید کاملاً سفید در سایر مجموعه های فیروزه  مانند Urban نیز منعکس  می شود که توزیع آن بر اساس تعادل و نسبت استوار است. یک ترکیب لطیف و تصفیه شده که به نظر می رسد از یخ سرد و همچنین ظریف ترین سبک نوردیک الهام گرفته شده است تا به تجربیات بی نظیری و آرامش بخشی در خانه دست پیدا کنبد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 1 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم