شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

با داشتن طیف گسترده ای از طرح ها ، ویژگی ها و مدل ها ، شیرآلات آشپزخانه مکان مناسبی برای شروع دکوراسیون آشپزخانه شماست. از ساده و کم ، تا لوکس تمام عیار در بوتیک طلای گل رز – از بین انتخاب ها چیزهای زیادی وجود دارد! اجازه دهید راهنمای ما به شما کمک کند . در حالی که ما مطمئناً بیشتر از اکثر مردم خرید را دوست نداریم ، شیرآلات خوبی وجود دارد که به آشپزخانه شما بیایند. امروزه ، شیرآلات های آشپزخانه در سبک های مختلفی از سبک ها و مدل ها موجود است ، و ما چیزی جز تحسین کسانی که پیدا کردن انتخاب شیر آب آشپزخانه کار ساده ای دارند ، نداریم.

یک مدعی خاص برای شیرهای برقی آشپزخانه است – اگرچه این گزینه های شما را به سختی کاهش می دهد. با داشتن طیف گسترده ای از طرح ها ، ویژگی ها و مدل ها ، شیرآلات آشپزخانه مکان مناسبی برای شروع دکوراسیون آشپزخانه شماست. از ساده و کم ، تا لوکس تمام عیار در بوتیک طلای گل رز – از بین انتخاب ها چیزهای زیادی وجود دارد! اجازه دهید راهنمای ما به شما کمک کند.

چه چیز شیرهای آشپزخانه متفاوت است ، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

شیرآلات بهداشتی  آشپزخانه در صدر  لیست علاقه مندان به شیر قرار دارد. چرا؟ به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی مانند آنها در بازار وجود ندارد – از نظر نهایی ، ویژگی ها ، کیفیت و ارزش پول.

شیرآلات بهداشتی میکسر تنها اهرم  ، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

شیرآلات بهداشتی  یکی از موارد مورد علاقه ما است. آنها شیک ، باریک و کم تحرک هستند و فقط یک اهرم برای تنظیم جریان و دما استفاده می شود. فن آوری دیسک سرامیکی مانع از افتادگی و افزایش دوام می شود ، در حالی که اتصالات فلکسی از نصب آسان و هزینه  اطمینان دارند.

سرانجام ، شیرهای آب صرفه جویی در فضا است. طراحی مدرن و باریک فضای زیادی را در اطراف سینک ایجاد می کند و طراحی کم اهمیت آن معنی می دهد که تقریباً هر آشپزخانه ای متناسب با آن است. تنوع پایان شیر به این معنی است که می توانید یکی از بهترین گزینه ها را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. حداقل شیر آب حداقل به ۷۵/۰ فشار می رسد.

بیایید نگاهی بیندازیم.

مت بلک (سمت چپ) ، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

شیر آب آشپزخانه  مشکی یکی از موارد مورد علاقه ما است. چشم نواز و بی زحمت مدرن ، این شیر آب به خانه هر دو در یک آشپزخانه یک ظاهر طراحی شده تک رنگ یا در جایی با رنگ و بوی رنگی . رنگ مشکی یکی از تمیز ترین  شیرهای آشپزخانه مورد علاقه ما است. ظریف ، ظریف و مجلل.

 

پارمیس مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
پارمیس مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

مس شهری (مرکز) ، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

از نظر طبیعی جذاب ، این شیر آب آشپزخانه مس ، کمی بیشتر از نسخه مشکی مات است. این حرفی برای گفتن نیست که سبک بودن دشوار است ، با این که با استفاده از مواد مس در دسترس  ، دیگر هیچ مشکلی برای پیدا کردن وسایل آشپزخانه دیگر برای مطابقت با شیرآلات شهری زیبا نخواهید داشت. این شیر آب آشپزخانه مس برای  خانه های شیک و مجلل است ودارای ضمانت است.

پارمیس رزگلد | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
پارمیس رزگلد | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

طلای رز ، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه

عاشق آن باشید یا از آن متنفر باشید ، هیچ انکاری وجود ندارد که گل رز در آن موجود باشد ، و این شیر میکسر  همه چیزهایی است که برای شروع به پذیرش یکی از بزرگترین روندهای سال ۲۰۱۹ نیاز دارید. طراحی مدرن باریک شیک و صرفه جویی در فضا است ، در حالی که کنترل تک اهرمی سهولت استفاده را تضمین می کند. فن آوری دیسک سرامیکی مانع از افت آب و باعث  ذخیره پول شما می شود. و همچنان دارای کیفیت و گارانتی می باشد.

پارمیس طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
پارمیس طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =