معرفی شیرآلات بهداشتی ۴ کاره | شیرآلات بهداشتی

معرفی شیرآلات بهداشتی ۴ کاره

QETTLE به ثبت اختراع به عنوان یکی از لوازم کاربردی آشپزخانه ۴ در ۱ مهندسی شده است که به طور کامل در انگلیس، ایالات متحده آمریکا و چین اعطا شده است. QETTLE یک دستگاه از یک شیرآلات است و چهار جریان آب را در  این شیرآلات بهداشتی اختیار دارد.

آب جوش ۱۰۰ درجه سانتیگراد، آب آشامیدنی فیلتر شده، به علاوه جریان طبیعی گرم و سرد.

SUPER EASY، SUPER SAFE، SUPER TAP ، معرفی شیرآلات بهداشتی ۴ کاره

امن می باشد این شیرآلات از لحاظ استاندارد های بین المللی و کاملا بی ضرر ، در عین حال با ظاهری شیک و زیبا،  این شیرآلات  جوش QETTLE استفاده از آن خیلی هم آسان نیست . آب جوش ۱۰۰ درجه سانتیگراد یا آب سرد فیلتر شده با استفاده از دسته دور محفوظ است. برای آب جوش، کلیپ ایمنی شیر باید برداشته شود. سپس، دکمه را فشار دهید و دسته را به عقب بر گردانید. برای تحویل آب آشامیدنی سرد و فیلتر شده، دسته به عقب عقب می آید.

جریان های گرم و سرد معمولی از آب با استفاده از دستگیره اهرمی استفاده می شود.

۸ لیوان چای، ۴ کافی شاپ قهوه و حداقل ۱ قاشق غذاخوری آب جوش … شما یک تانکر QETTLE را به آسانی پر نمی کند

ظرفیت ۴ لیتری سخاوتمندانه آن شما را در فنجان چای و قهوه باقی می گذارد. اگر شما آب را خنک کنید، مخزن فقط ۱۰ دقیقه طول می کشد تا مجددا به درجه حرارت برسد.

COMPACT
مخزن دیگ بخار QETTLE به طور منظم اندازه ۳۵۴ میلیمتر با ابعاد ۱۸۲ میلیمتر عرض و ۲۳۰ میلیمتر عمق دارد. این زیر سینک آشپزخانه شما مناسب خواهد بود، در حالی که هنوز هم فضای لازم را برای همه چیز فراهم می کند.

انرژی کارآمد
ابعاد آب مخزن آب جوش Qettle
در حالت آماده به کار، هزینه فقط ۰.۰۳ پوند در روز برای اجرای QETTLE هزینه می شود. درون مخزن دیگ، آب در دمای ۱۰۵ درجه سانتیگراد ذخیره می شود و این، به علاوه عایق مخزن، به معنی آن است که آب جوش شما همیشه همان جوش است. نه، جوشان جوش، کتری گرم و یا بخار – اما واقعا جوش در ۱۰۰ درجه سانتی گراد.

سیستم آب QETTLE فیلتر شده و کارتریج برای ارائه آب آشامیدنی با مزه فوق العاده – بدون آلودگی های آب و کلر طراحی شده است و همچنین مانع ایجاد مقیاس داخل مخزن دیگ بخار می شود. فیلتر کارتریج باید هر ۶ ماه جایگزین شود.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =