تعمیرات شیرآلات بهداشتی منزل | شیرآلات بهداشتی

تعمیرات شیرآلات بهداشتی منزل

خانه های کمی وجود دارد که شیرآلات آن سالم بوده باشه  وهیچ وقت صدای چکه کردن آب را نشنیده باشند یا به این مشکل نخورده باشند دست کم تمام خانه ها این مشکل را تجربه کرده اند. اما نه تنها قطره قطره شدن آب شبیه شکل شکنجه قدیمی مدرسه ها است، بلکه بسیار پر هزینه است و می تواند صدمه جدی به خانه شما وارد کند. با ما همراه باشید با ادامه مقاله تعمیرات شیرآلات بهداشتی منزل خود!

یک شیر آب به طور دائمی هدر میرود و باعث می شود که آب خیلی زود از آن خارج شود. نگه داشتن شیرآلات  شرایط بالا یا نوک بهترین راه برای جلوگیری از هدر رفتن است، بدون هیچ زحمت تعمیراتی، استدلال این بحث را میتوان رجوع داد به شرکت های بیمه و هزینه های ناشی از چکه کردن آب به علاوه، در نهایت، شما خاطر جمع میشوید وقتی بیمه  شوید؛  اما بعید به نظر می رسد ، ما متقاعد شده ایم که هنوز هم می توانیم از آشپزخانه “قطره، قطره، ریختن” از آشپزخانه بشنویم، حتی وقتی که ما در خانه نیستیم!

هنگامی که شیرآلات بهداشتی شما خراب میشود، نیازی به تماس با لوله کش نیست. شما یا باید خرید کنید و یا باید آن را تعمیر کنید ،  این یک مهارت است که هر صاحب خانه باید بداند، و ما اینجا هستیم تا به شما یاد بدهیم. البته البته شما  اگر به شخص  اعتماد ندارید، در این صورت – لطفا با یک لوله کش تماس بگیرید!

در اینجا چگونگی جلوگیری از ضربه زدن به قطره چکان است.

چه عواملی را ایجاد می کند؟

برای رفع یک شیر آب نشت، شما باید بدانید که چه چیزی باعث قطره شدن آب در آن میشود و برای تعمیرات شیرآلات بهداشتی منزل خود اقدام کنید. اینها معمولا توسط یک واشر لاستیک تخریب شده یا O-ring ایجاد می شود. در حالی که این خراب شدن این واشرها  طول می کشد، آنها با مرور زمان به سایش و ریزش مواجه می شوند و در نهایت شروع به از بین بردن آب می کنند. اگر  شیرآلات شما خیلی قدیمی است، این احتمال بیشتر از آن است که آنها را چک کنید. اگر شیر جدیدتر و مدرن تر باشد، احتمالا دنده ای سرامیکی دارید که به راحتی می سوزد و پاره می شود و می تواند باعث شل شدن شود.

علل دیگر ممکن است مسائل مربوط به صندلی شیر باشد. این می تواند از ذخایر معدنی یا نصب ضعیف باشد. دریچه می تواند جدا و پاک شود که به احتمال زیاد مشکل را حل خواهد کرد.

اگر فشار آب شما بیش از حد بالا باشد، ممکن است شیرهای خالی را نیز نشت دهد. این باعث می شود که آب در شیر نگهداری شود. در این مثال، بهتر است با یک لوله کش در تماس باشید تا کار را انجام دهید.

برای پیدا کردن آن اگر دیزل سرامیک را بچرخانید یا شستشو دهید، شیر خود را به نوبت ببرید. اگر فقط نیم یا یک چهارم چرخش می کنید، احتمالا دیسک سرامیکی دارید. اگر شما می توانید آن را بیشتر تبدیل، شما به احتمال زیاد دارای یک واشر یا O-حلقه است.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =