فیلتر شیرآلات بهداشتی   | فیلتر شیرآلات | فیلتر

امروز می خواهیم به بررسی یکی از فیلتر های شیرآلات بهداشتی بپردازیم، ما یک محصول نسبتا نوآورانه ای داریم که می خواهیم در مورد آن امروز صحبت کنیم! 

شما می توانید این قطعه فوق العاده از کیت را به هر آشپزخانه یا حمام استاندارد شیر اضافه کنید . در حال حاضر این فیلتر به صورت استاندارد موجو است

این فیلترها اغلب برای شیرآلات بهداشتی  آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند، اما این دلیل نمی شود که از این فیلتر در حمام استفاده نکنید

این ساده ترین راه برای به دست آوردن آب تصفیه شده تمیز است که طعم آن را مانند یک آب معدنی میکند.

این فیلتر فوق العاده نصب آن بسیار آسان است  و  نگه داشتن آن آب آشامیدنی را هر دو امن و خوشمزه میکند.

اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر شیرآلات بهداشتی :

 این فیلتر بهداشتی چه کاری انجام می دهد؟

آیا این فیلتر واقعا آب را به خوبی فیلتر می کند؟ خب، فیلتر Vellamo حذف ناخالصی آب را از جمله کلر، VOCs، علف کش ها و سموم و دفع آفات را بر عهده دارد، در حالی که همچنین بهبود طعم و مزه آب از وظایف آن است و همچنین کاهش آهک آب.

فقط یک گرم کربن فعال دارای سطح ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ متر مربع است. ۴ گرم معادل زمین فوتبال است. این مساحت سطح عظیم است که فیلترهای کربن فعال را به طرز باور نکردنی در برداشتن آلاینده های غبار و مواد دیگر از آب می کند.

با توجه به EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست در ایالات متحده آمریکا)، کربن فعال در حذف حداقل ۸۱ مواد شیمیایی، موثر است .

این تنها نوع فیلتر برای حذف همه ۳۲ آلودگی آلاینده های شناسایی شده از جمله THM (یک محصول سرطان زا کلر)، و تمام ۱۴ سموم دفع آلودگی و ۱۲ مواد مضر است. به نظر می رسد THM ها باعث ایجاد سرطان در حیوانات آزمایشگاهی می شوند و زمانی ایجاد می شوند که کلرین با سایر ترکیبات آلی و معدنی موجود در آب واکنش نشان می دهد. فیلتر کردن کربن کلر را از بین می برد و مانع تشکیل THM ها می شود.

کیت فیلتر شیرآلات بهداشتی Vellamo

کیت فیلتر Vellamo همچنین شامل دانه های فسفات برای کاهش مقیاس و سختی آب می باشد.

مردم اغلب از نوشیدن آب آشپزخانه یا حمام خود به خاطر برخی از مواد مضر ناشناخته و ناخوشایند تردید دارند، و این باعث می شود فیلتر آب بخرند تا با ذهنی آرام و بدون تردید از آب آشامیدنی استفاده کنند.

چگونه  فیلتر شیرآلات بهداشتی Vellamo کار می کند؟

فیلتر Vellamo زیر سینک از فیلتر کارتریج قابل تعویض استفاده می کند که شامل هر دو پوشش غشایی کربن برای فیلتر کردن کربن فعال و دانه های فسفات برای کاهش مقیاس و سختی آب از طریق تسهیل است. نتیجه این است که آب آشامیدنی پاک تر، امن تر، بدون بو  برای شما و خانواده تان است. این آب تصفیه شده درست مثل بطری آب معدنی طعم دارد.

چرا ما فیلتر Vellamo را دوست داریم

 آب شیرین حاوی کلر می باشد که این آب را از مریضی ها دور نگه میدارد، VOCs و دیگر اسید ها است که قطعا بدن ما در خطر ابتلا به مریضی می اندازد. کیت فیلتر Vellamo یک کار فوق العاده برای از بین بردن این آلاینده ها است و آب آشامیدنی تمیز و مطمئن در اختیار ما قرار می دهد سازنده توصیه می کند فیلتر حداقل هر ۶ ماه یک بار تغییر کند.

کولر فیلتر Vellamo به شما این اطمینان را میدهد که آبی مطمئن استفاده کنید همانند آب معدنی که قابل اعتماد است. این خبر خوبی برای سیاره ما میتواند باشد زیرا که خرید پلاستیک به حداقل میرسد از مغازه ها و محیط زیستی بهتری خواهیم داشت. ۱۳ میلیارد بطری پلاستیکی در انگلستان هر ساله استفاده می شود و تنها نیمی از آنها بازیافت می شود که ۱۵ میلیون بطری پلاستیکی در روز است که قابل بازیافت نیست! 

فیلتر شیرآلات بهداشتی Vellamo چگونه نصب میشود

باور کنید یا نه، نصب Vellamo Complete Filter Kit یک فرآیند بسیار ساده تر از آنچه شما احتمالا تصور می کنید است. شما می توانید در چهار مرحله ساده این فیلتر شیرآلات بهداشتی را نصب کنیدد

مرحله ۱
قطع  آب سرد و قطع شلنگ آب سرد از ساختمان.

گام ۲
دریچه ی انتقال فیلتر را بین ورودی آب سرد و شلنگ شیر آب سرد نصب کنید.

مرحله ۳
فیلتر را به شیر آب دیفرانسیل فیلتر آب سرد نصب کنید تا اطمینان حاصل کنید که جهت جریان فلش ها را بر روی سر فیلتر قرار می گیرد. 

مرحله ۴
دوباره آب سرد را باز کنید و آب سرد را از طریق شیر باز بگذارید تا ۳۰ ثانیه خنک شود.

Vellamo Complete Filter Kit در حال حاضر نصب شده است و آماده استفاده است – وقت خود را برای خرید بطری آب معدنی دیگر نگذارید و به محیط زیست خود کمک کنید.

نکات  مهم

البته، کارکرد فیلتر شما به همان اندازه درست است که شما آن را به درستی نصب کنید، بنابراین مهم است که توجه داشته باشید  هر شش ماه یک بار فیلتر کارتریج خود را تغییر دهید. کارتریج فیلتر جایگزین در دسترس هستند و می توانند در هر زمان خریداری شوند، و کاملا در دسترس بدون هیچ گونه اتلاف وقت شما.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =