شیرآلات مناسب آشپزخانه | شیرآلات آشپزخانه | آشپزخانه مدرن

چگونه  شیرآلات مناسب آشپزخانه خود را انتخاب کنیم ؟

امروز ما قصد داریم راهنمایی هایی و نکاتی را در مورد شیرآلات مناسب آشپزخانه بیان کنیک پس با ما همرا باشید با ادامه این مقاله.

نصب شیرآلات آشپزخانه نیاز به مهارت با تجربه بالا را دارد – بنابراین شما می توانید قسمتی از زمان خود را در آخر هفته ها به یادگیری وفراگیری نکات نصب شیرآلات بیندازید که مطمئنا به درد شما می خورد.

اگر از شیرآلات بهداشتی فیروزه خرید کرده اید با ما در تماس باشید تا با پشتیبانی ، شیرآلات بهداشتی شما را نصب کنیم. در ادامه به توضیحاتی در مورد انواع شیرآلات مناسب آشپزخانه مدرن میپردازیم.

پس بزن بریم !

میکسرهای مدرن

بیشتر این آشپزخانه ها ،  آشپزخانه ه امروز طراحی های مخلوطی مدرن هستند. این بدان معنی است که هر دو آب گرم و سرد از طریق یک شیر آب به جای دو فاضلاب جداگانه برای گرم یا سرد تحویل می شود. آنها همچنین ممکن است یک صفحه فوم زیر شیر که یک مهر و موم تنگ فوق العاده در بالای سینک فراهم می کند.

به طور کلی، این باعث می شود که مخلوط کن یک طراح مدرن شگفت انگیز را ایجاد کند و به همین علت جایگزین ضربه آشپزخانه شما بسیار ساده تر خواهد بود.

 

آرکا طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آرکا طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

 

 

به خاطر داشته باشید که شیرهای آشپزخانه دارای لوله های مس می باشند و در دما انعطاف پذیر می باشند – این که اکثریت قریب آشپزخانه های مدرن از این لوله ها استفاده می کنند.

ابزار مورد نیاز شیرآلات مناسب آشپزخانه

شما نیاز به جمع آوری یک سری ابزارالات برای نصب و را اندازی شیرآلات خود دارید و همچنین حذف شیرآلات بهداشتی قدیمی خود در صورت وجود.

شما نیاز خواهید داشت:

آچار قابل تنظیم
آچار حوضچه
پیچ گوشتی شکاف دار
انبردست پمپ آب
برش لوله
دکمه فکسوکس یا چرخ دنده
اتصالات فشرده سازی یا سوپاپ ها
شکاف زنجیری یا زیتون
پاک کننده آفتابگردان
حوله و سطل 
نوار پوششی
خودکار
PTFE و نوار موضوع مهر و موم

 

پارمیس کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
پارمیس کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

حذف شیرآلات قدیمی آشپزخانه

مرحله ۱:
اول، آیا شما از شیر آب مخلوط استفاده می کنید؟ اگر نه، از نوار و قلم پاشیدگی خود استفاده کنید تا نشان دهید که لوله های آب گرم و سرد کدام است. اگر از شیر آب میکسر استفاده می کنید، لازم نیست این کار را انجام دهید زیرا تنها یک منبع وجود دارد.

بعد ازاین مرحله آب ساختمان را کاملا ببندید.

اگر سوپاپ ها را جدا کرده اید، از پیچ گوشتی استفاده کنید یا دسته سوپاپ را روشن کنید. اگر دریچه های جداسازی را ندارید، به برق وصل شوید و کابین را ببندید.

حالا شیر آب آشپزخانه خود را به منظور تخلیه هر آب به سمت چپ در لوله ها بچرخانید و هنگامی که سیستم تخلیه شده است، می توانید دوباره شیرها را ببندید.

در حال حاضر به مرحله ۲ حذف شیر آب آشپزخانه میرسیم

گام ۲:
محدوده زیر سینک خود را پاک کنید تا فضای کار خوبی داشته باشید.

اکنون ممکن است بخواهید یک حوله قدیمی (قدیمی برای کثیف شدن!) و حتی یک سطل قدیمی در زیر سینک قرار دهید برای گرفتن قطره ها .

مرحله ۳:
حالا شما می توانید لوله های آب را جدا کنید. شما به یک یا دو آچار قابل تنظیم نیاز دارید بسته به اینکه آیا شیر آب آشپزخانه شما با استفاده از اتصالات فشرده سازی نصب شده است یا خیر.

اگر چنین است، شما نیاز به یک آچار برای نگه داشتن اتصالات و دیگری برای از بین بردن مهره است که بالاتر از اتصالات (نزدیک به شیر آب آشپزخانه است).

اگر نه، فقط یک آچار لازم برای خنک کردن مهره ای که لوله های آب خود را ایمن نگه می دارد مورد نیاز است.

با نیرویی که  متعادل است آن را رها کنید و سپس انگشت شل شده را با انگشتان خود باز کنید.

مرحله ۴:
در داخل هر مهره از اتصالات فشرده سازی شما مهر و موم به عنوان زیتون شناخته می شود.

شما باید آنها را به آرامی با استفاده از انبردست پمپ آب حذف کنید.

اگر آنها گیر کرده باشند، ممکن است لازم باشد از یک شکاف زنجیری یا زیتون استفاده کنید. برش زیتون یک ابزار تخصصی ترجیحی است که شما را قادر می سازد زیتون را راحت تر از بین ببرد و احتمال ایجاد آسیب به لوله های تحت پوشش را کاهش می دهد.

مرحله ۵:
با استفاده از لوله های آشپزخانه اتصالات شما قطع می شود، می توانید مهره ای را که در زیر سینک در پایه شیر شیر آشپزخانه موجود است را باز کنید.

شما می توانید از یک دکمه جعبه ای برای ساده ترین دسترسی به این مکان را داشته باشید، همیشه می توانید از یک چرخ دنده استاندارد استفاده کنید.

مرحله ۶:
حالا که آشپزخانه شما قفل مهر و موم شده است، شما می توانید شیر قدیمی را بیرون بکشید. هنگام انجام این کار، مراقب باشید زیرا ممکن است کمی از انسداد تنگ باشد، به خصوص اگر شیرآلات بهداشتی شما برای مدت زمان طولانی وجود داشته باشد.

برش ها در سینک های فلزی نیز بسیار تیز هستند بنابراین مراقب باشید .

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم