راهنمای خرید سینک و شیرآلات بهداشتی | ظرفشویی های آشپزخانه |  راهنمای خرید سینک و شیرآلات

بهترین ظرفشویی های آشپزخانه استفاده از انها ساده است ، همه کاره  و به اندازه کافی برای شستشو مناسب هستند ، و به اندازه کافی بادوام برای سالهای طولانی  کار می باشند.اما با وجود صدها مدل مختلف در بازار ، می توان فهمید که کدام یک ها واقعاً ارزش پول دارند. ما برای راهنمای خرید سینک و شیرآلات بهداشتی و کمک اینجا هستیم!

راهنمای خرید شیرآلات بهداشتی

ما طیف وسیعی از گزینه ها را بررسی کرده ایم ، تا مدل هایی پیدا کنیم که مناسب همه باشد! ما تعداد زیادی از سبک ها و مجموعه های مختلف را از همه مارک های پیشرو مقایسه کردیم. ما به مشخصات ، ویژگی ها و جزئیات آن نگاه کردیم ، سپس از طریق صدها بررسی خریدار استفاده کردیم تا ببینیم که چگونه این مدل ها در دنیای واقعی ایستاده اند.

در اینجا در راهنمای خرید سینک و شیرآلات بهداشتی ویژه ما برای  ، شما را از طریق همه چیزهایی که لازم است درباره شیرآلات بهداشتی آشپزخانه بدانید ، به شما منتقل خواهیم کرد. ما توضیح خواهیم داد که چرا فکر می کنیم آنها بهتر از رقابای خود هستند و به شما کمک می کنند تا دریابید که کدام یک بهترین انتخاب برای شماست!

راهنمای خرید سینک و شیرآلات بهداشتی ، اهمیت آشپزخانه

از بین تمام سینکهای شما ، آشپزخانه شما جایی است که بیشترین آلودگی ها در آن می باشد. هنگامی که آنها واقعاً کثیف هستند ، دست های خود را شستشو می دهید. همچنین جایی است که تمام مواد غذایی و چربی ها در آن از بین می روند. شما به آن اعتماد دارید تا پس از دست زدن به گوشت خام یا بعد از تمیز کردن ظروف غیر بهداشتی به سرعت تمیز شود.

با وجود این موارد ، نمی توان از اهمیت داشتن یک شیر آب بزرگ در آشپزخانه غافل شد!

نکته جالب این است که به ندرت متوجه اهمیت شیر آلات آشپزخانه خواهید شد. اگر کاملاً خوب کار کند ، در دکوراسیون شما مخلوط میشود و هرگز ناراحتی به شما نمیرساند.

بنابراین ، اکنون که ما مخاطرات را می دانیم ، بیایید یکی از شیرآلات بهداشتی مناسب را توضیح دهیم !

 

برخی از ویژگی های شیرآلات بهداشتی مناسب ، راهنمای خرید سینک و شیرآلات بهداشتی

 ضد زنگ بدون 

این گزینه مقرون به صرفه می باشد و  یک راه حل عالی برای آشپزخانه هایی با بودجه کافی است.  و نصب آن  آسان است و بسیار با دوام! حتما مدل ضد زنگ را تهیه کنید ، نه مدل کرومی. فقط کمی گران تر است و بسیار بادوام تر است. 

 

مینی تنسو رزگلد | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو رزگلد | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

طرفداران:

تقریبا تمام شیرهای تو این سبک با این  بودجه از تمام قطعات پلاستیکی ساخته شده است. این شیر یک استثناء با استقبال است. این فولاد ضد زنگ است. این به تنهایی امتیاز عمده ای در سیستم رتبه بندی ما کسب می کند! ما فکر نمی کنیم که شیرهای پلاستیکی برای رقابت های بزرگ آماده باشند. آنها به راحتی نشت می کنند ، به سرعت ترک می کنند و خیلی خوب نیستند. این یک برش بالاتر از بقیه گزینه های بودجه است!

همه ضد زنگ و بدون سرب است. این قانون با سخت افزارهای استاندارد سرب در کشور مطابقت دارد ، همانطور که توسط VT و CA تنظیم شده است. دریچه ها از جنس برنجی هستند که تغییر طراوت از اتصالات پلاستیکی این رقابت است.

خریداران قبلی از  شیرآلاتی مناسب از آن یاد کرده اند. آنها تایید کرده اند که این احساس اطمینان برای این شیر بسیار بهتر از سایر مدلهای ارزان قیمت قبلاً استفاده می شده است. این فلز واقعی برای شما است!

این شیرآلات سازگار با محیط زیست است و استانداردهای مقررات را در بیشتر کشور حتی با محدودیت های CalGreen مطابقت دارد! سرعت جریان ۱.۸ GPM است. ما هیچ شکایتی از خریداران قبلی در مورد قدرت جریان پیدا نکردیم ، بنابراین این قدرت فقط برای سبز شدن نیست.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =