شیرآلات بهداشتی کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات

شیرآلات بهداشتی کروم : با خشکسالی چندین ساله ای که همه با آن آشنا  می باشیم و در مناطقی با اقلیم آب و هوای ویژه مانند تگزاس، جنوب غربی آمریکا، کالیفرنیا – ایران که کاملا قابل رویت است، آب هیچ گاه تا این حد مهم نبوده ، اما ما چطور می توانیم چیزی که در خانه هر کسی همانند الکتریسیته است را کنترل کنیم؟ شیرآلات هوشمند، گجت های جدیدی  می باشند که به آرامی در حال راه پیدا کردن به خانه ها می باشند.

 

شیرآلات بهداشتی کروم هوشمند

مجهز به سنسورهای دما و سنسورهای حرکت می باشند با خرید شیرآلات هوشمند میزان مصرف آب تمام اعضای خانواده که در آشپزخانه و یا حمام استفاده می کنند را کنترل می کند.با خشکسالی چندین ساله ای که همه با آن آشنا  می باشیم و در مناطقی با اقلیم آب و هوای ویژه مانند تگزاس، جنوب غربی آمریکا، کالیفرنیا و ایران که کاملا قابل رویت است، آب هیچ گاه تا این حد مهم نبوده است.

شیرآلات بهداشتی کروم

فلت کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

شیر آب مدل اکسور استرک (Axor Starck) ،که جزء شیرالات لوکس به شمار می روند، به ما اجازه می دهد تا انرژی حیاتی را در خانه خود تجربه بکنیم. یک گرداب آب قدرتمند نیروی ذاتی طبیعت را تشدید می کند. بدنه شیشه ای و سر شیر باز به ما این اجازه را می دهد تا عنصر طبیعی آب را با صورت بی سابقه ای در خانه هایمان تجربه بکنیم.طراح این شیر آب، فیلیپ استرک در توصیف مفهوم اصلی طراحی مینیمالیستی خود می گوید:

 

مدل های شیرآلات بهداشتی کروم

 اکسور استرک یک انقلاب در مدل های شیرآلات بهداشتی است ماهیتی از گردآب و مینیمالیسم، این شیر شگفتی طبیعت را با ظرافت تمام در بر گرفته است. بدنه آن از شیشه شفاف ساخته شده  می باشد به گونه ای که شما می توانید چرخش گرداب را در آن ببینید. یک شکل طبیعی و هنری، یک تصویر کامل از گراداب را به نمایش می کشد.کلاوس گرو، پسر بنیانگذار صنعت شیرالات لوکس ، هنس گرو که پرچمدار تولید این محصول  می باشد.

 

شیرآلات بهداشتی کروممهرسان سفید کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

باز کردن آن و توقف عملکرد پخش آب به گونه ای ساده و جدا شدن قسمت شیشه ای به آسانی از بدنه که تمیز کردن آن کار بسیار ساده ای است، حتی می توان این کار را بدون نیاز به بستن شیر آب نیز کرد. مواد ساخت این نوع شیر نیز به دقت انتخاب شده اند: کریستال قسمت شیشه ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین سطح آن ضد گرد و غبار  می باشد، که این ها بیان کننده این  می باشند که می توان این شیر را در داخل ماشین ظرف شویی قرار داد و آن را تمیز کرد.

 

شیرآلات بهداشتی کروم براق

کروم سفید براق آن نیز بسیار با کیفیت بوده و بخش تولید اکسر 12 مدل از آن مانند: نیکل براق برای پایه و نوعی کریستال شنی برای بدنه را ارائه می کند.آب انرژی آزاد می کند که به راحتی می توان آن را در این نوع شیر نشان داد. شکل این شیر واقعا چشمگیر می باشد، که طراحی شیرالات را به کمال خود می رساند و واقعا می توان گفت مناسب ترین انتخاب در هنگام خرید شیرآلات می باشد.دستگیره های آن در دو مدل  می باشند، در مدل اول دستگیره های آن در کنار پایه قرار دارد که با چپ و راست کردن انتقال آب به داخل حوضچه را کنترل می کنند، و در مدل دوم دستگیره ها بر روی بدنه آن نصب  می گردند.

شیرآلات بهداشتی کروم- ماهان سفید

ماهان سفید کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

شیرآلات بهداشتی کروم – گیسو سفید

گیسو سفید کروم | شیرآلات فیروزه | شیرآلات بهداشتی
گیسو سفید کروم | شیرآلات فیروزه | شیرآلات بهداشتی

 

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم