سینک ظرفشویی | شیرآلات

اگر ما به شما گفتیم که شما می توانید یک سینک ظرفشویی لوکس را برای کمتر از هزینه خرید هفتگی خود داشته باشید؟ درست گفته ایم! در ادامه مقاله سینک ظرفشویی ما شما را برای هزینه های خرید سینک ظرفشویی راهنمایی می کنیم.
 

جستجو سینک ظرفشویی

تلاش برای پیدا کردن سینک ظرفشویی کامل برای تکمیل آشپزخانه رویایی خود را دارید؟ شاید سوال این است که “چرا آشپزخانه خیلی گران است؟” 

اولا، بله، آنها می توانند بسیار ارزان قیمت باشند. طیف وسیعی از عوامل وجود دارد که می تواند هزینه یک سینک جدید را افزایش دهد. موادی که به ساخت می رسند می توانند بسیار پرهزینه باشند، به جز اندازه و طراحی که شما دنبال آن هستید. همچنین، به یاد داشته باشید، گاهی اوقات شما خودتان را برای استفاده از نام تجاری خاص باعث افزایش این قیمت می شوید.

اما اگر ما به شما گفتیم که شما می توانید یک سینک ظرفشویی لوکس را برای کمتر از هزینه فروشگاه هفتگی خود داشته باشید؟ آن را ثابت می کنیم. در ادامه ..

آشپزخانه در بودجه

ما همیشه برای معامله خوب هستیم! 

اما یک آشپزخانه یکی از سرمایه گذاری های کوچک است ؟ پس از همه این ها، چقدر می خواهید خرج کنید؟

قابل درک است، هنگامی که پیشرفت های خانه خود را می بینید، شما می خواهید در مورد سینکی با شیرآلات بهداشتی که عمر زیاد داشته باشند سپری کنید. و می خواهید بدانید چه مدت عمر می کنند.

آیا شما طراحی یک آشپزخانه کاملا جدید را دارید یا سینکی سااده؟ این به شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید چه سینک آشپزخانه را انتخاب کنید.

بیایید نگاهی سریع به مواد مورد نظرتان در هنگام انتخاب سینک آشپزخانه خود بیا اندازید.

سینک ظرفشویی فولادی ضد زنگ

شاید شما به دنبال یک سینک هستید که نیاز به نگهداری کمی دارد اما با انحنای آشپزخانه ترکیب شده است. در نظر بگیرید نصب یک سینی فولادی ضدزنگ. نه تنها با هر سبک کاردستی مناسب می باشد، بلکه لبه های گرد آن می تواند خیره کننده باشد.

از آنجایی که ما بودجه شما را کم در نظر گرفتیم، مزیت این سینک هزینه آن است. آنها عموما ارزان تر از سایر مواد هستند. اگر سینک شما در مقیاس بزرگ نباشد، بگذارید بگوییم، شما یک سینک ضد زنگ کوچک را انتخاب می کنید نسبت به هزینه آن.

معایب اصلی سینک های فولاد ضد زنگ این است که آنها بیشتر در معرض خراش هستند. با گذشت زمان، هر خراش اضافی می تواند درخشش  سینک ظرفشویی شما را خراب کند، اما نگران نباشید، چون فراوانترین اسپری های حفاظتی و پاک کننده ها وجود دارد تا آن را تا زمانی که ممکن است فوق العاده نگه دارد.

مزایا

افزایش بهره وری در آشپزخانه. ظرف را در ظرف بزرگتر بشویید و از فضای بزرگ تخلیه برای خشک کردن استفاده کنید.
فولاد ضدزنگ، به آشپزخانه  امتیازی عالی را میدهد و به راحتی با  شیرآلات آشپزخانه شما قابل تطبیق است.

مضرات
سینک های فولادی ضد زنگ به خراش ها ایمنی ندارند. اطمینان از اینکه سینک آشپزخانه شما همیشه به نظر می رسد با نام تجاری کاملا ماموریت خواهد بود مگر اینکه شما به طور منظم از پاک کننده فولاد ضد زنگ استفاده کنید.
 

سینک ظرفشویی کامپوزیت گرانیت

این سینک ظرفشویی همان راه حلی برای یک سینک آزاد بدون خراش است که با یک گزینه سینک آشپزخانه کامپوزیت گرانیتی میباشد.

سینک ظرفشویی سرامیکی

اگر بخواهیم در مورد سینکی صحبت کنیم که نگهداری آن آسان باشد – سینک های سرامیک بسیار آسان برای نگهداری است. آنها نیز بسیار با دوام هستند و اغلب فضای زیادی در داخل کاسه دارند و هم ارزش مناسبی دارند.

اشکال این سینک، گران قیمت است. با این حال، اگر جذابیت  طراحی سنتی را میپسندید  این سینک انتخاب شما نمی باشد.

سینک ظرفشویی سرامیکی بزرگ بلغارستان

اگر ویژگی های یک سینک شبیه به مزرعه را ترجیح می دهید، این بتلر و رز کریس سرامیک بلفاست سینکی جذاب خواهد بود .

مزایا

پس از ساعت های آماده سازی، پخت و پز و شستن ظروف، آخرین چیزی که می ماند، تمیز کردن سینک شما است. خوشبختانه، سینک های سرامیکی بلفاست واقعا تمیز کردن آن  آسان است.

این سینک آشپزخانه سرامیکی بزرگ است! شما حتی می توانید یک گلدان بزرگ را در این سینک بگذارید.

معایب
بزرگ بودن بسیار آن باعث می شود افراد خانه حمام را بعضی اوقات فراموش کنند و بیشتر کار خود را در آن انجام دهند!

 
سینک ظرفشویی سرامیکی باطری و رز ۴۵۰ آشپزخانه Gourmet یا Undermount

این قطعه زرق و برق دار می تواند هر دو سطح با میز کار برای یک نگاه سنتی یا undermounted برای یک خط کوچک مینیمالیسم نصب شده است. انتخاب سبک ریزه کاری به این معنی است که شما نیازی به نگرانی در مورد تمیز کردن هر لبه نداشته باشید و به سینک نگاهی ظریف داشته باشید.

مزایا
پاک شوندگی راحت. 

معایب
متاسفانه، این سینک نسبتا قیمتش بالاست و توان خرید همه نمی باشد.

هنگامی که شما در حال خرید سینک سرامیک باطری زرق و برق دار Butler & Rose 1.5 Bowl هستید، با آن می توانید آشپزخانه سنتی آشپزخانه B & R Victoria را خیره کننده کنید. این نیز با دو سبد بسته بندی سیلر برای هر کاسه می آید – مناسب برای نگه داشتن لوله های خود را از مسدود شدن.

مزایا

ساخت با دوام سرامیک به شما چند سال اجازه استفاده از این سینک را می دهد.
سطح سفید براق زرق و برق دار مقاوم به حرارت است، عملا غیر چوب و ایمنی به خراش.

کدام سینک ظرفشویی بهترین است؟

مظمئنا با توضیحاتی که داده شد الان شما نیاز خود را می دانید که آیا بودجه برای شما مهم است و یا سینک بزرگ می خواهید و یا سینکی کوچک اما مقاوم می خواهید طراحی سینک برای شما خیلی مهم است و یا فقط عمر سینک برای شما مهم است تمامی این نکات برای بررسی دقیق انتخاب شما گفته شد.

 

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم