شیرآلات آشپزخانه

انتخاب شیرآلات بهداشتی آشپزخانه  ممکن است بسیار سخت برای شما در بازار باشد ، به خصوص اگر شما کاملاً مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید. در این راهنما انواع مختلفی از شیرهای هوشمند آشپزخانه را توضیح خواهیم داد. ما به شما تفاوت بین شیرآلات بهداشتی سبک و شیرآلات سنگین را توضیح خواهیم داد ، و اینکه آیا به عملکردهای مختلف حالت آبپاچ یا اسپری  شیرآلات نیاز دارید یا خیر .

انواع مختلف شیرآلات

۵ نوع شیرآلات آشپزخانه وجود دارد.

شیرآلات به سبک حرفه ای
شیرآلات وزن دار
شیرهای اسپری (حالت آبپاچ)
شیرآلات با حالت هواکش
شیر آلات آشپزخانه با یک دست شستشوی جداگانه

شیرهای شیک و حرفه ای

وقتی می گویید “شیر آشپزخانه را بیرون بیاورید” ، به احتمال زیاد نوع شیرآلات آبپاچ به ذهن می رسد. معمولاً در یک آشپزخانه تجاری (از این نام) استفاده می شود ، اکنون می توانید در هزاران خانه در بالا و پایین کشور این شیرآلات را پیدا کنید. این تا حدودی به دلیل کاهش قیمت زیاد و تا حدودی به دلیل سودمند بودن آنها در آشپزخانه شماست.

شیرآلات آشپزخانه به سبک حرفه ای ممکن است از نظر طراحی و عملکرد مدرن باشد ، اما لازم نیست فقط به آشپزخانه های امروزی محدود شود. اگر یک سینک بزرگ دارید ، شیر آب بزرگ آشپزخانه می تواند کار شما را بسیار راحت تر کند. محبوب ترین  شیرآلات حرفه ای آشپزخانه ما  Vellamo Hanbury است. این شیرآلات در نسخه استاندارد و  استفاده برای”کودک” موجود است و نه تنها عملکرد اسپری بیرون کشیدن ( حالت آبپاچ شیرآلات را دارد )، بلکه یک حلقه چرخان ثانویه نیز دارد که اگر فقط می خواهید یک لیوان آب را پر کنید یا دستان خود را بشویید ، استفاده از آن ساده تر باشد.

اگرچه به نظر می رسد عالی هستند ، اما شیرآلات حرفه ای آشپزخانه  برای هر آشپزخانه مناسب نیستند. اگر شیری برای سینکی بیش از حد بزرگ باشد ، می تواند استفاده از آن را سخت کند و با یک ضربه محکم و ناگهانی مشکل ایجاد کند. ما به طور معمول توصیه می کنیم که این نوع شیر بر روی سینک آشپزخانه گرانیتی یا سرامیکی یا سینک استیل ضد زنگ و با کیفیت نصب شود.

شیرآلات وزن دار

وقتی در مورد شیرآلات وزن دار صحبت می کنیم ، به خود مکانیسم کشیدن اشاره می کنیم. در شیرآلات سنگین ، در انتهای شیلنگ وزنی وجود خواهد داشت که شیلنگ و نطفه را به داخل محفظه خود باز می گرداند. هر دو جوانب مثبت و منفی در مورد شیرآلات سنگین  وجود دارد. از طرف دیگر ، آنها به اندازه شیرهای دیگر پیچیده نیستند ، بنابراین کمتر اشتباه به وجود می آید. همچنین این بدان معناست که وقتی شیر و یا همان حالت آبپاچ را بیرون می کشید ، مقاومت آنچنانی از طرف قسمت دیگر شیرآلات وجود نخواهد داشت ، بنابراین حالت کلنجار رفتن با شیر خود را تجربه نمی کنید. از معایب آن می توان برگرداندن ابپاچ به حالت اولیه اشاره کرد و به صورت اتوماتیک امکان برگشت وجود ندارد.

شیرآلات بهداشتی اسپری (آبپاچ)

هنگامی که اسم این نوع شیرآلات می آید آنچه در واقع از شیر آب شما خارج می شود ، دو نوع حالت می باشد. اولین مورد شیر آب است. این شیرآلات معمولاً دارای چندین الگوی پاشش هستند – مانند یک جریان هوادهی معمولی و دوش مانند اسپری – که با فشار دادن یک دکمه روی شیرآلات بیرون کشیده می توان آن را تغییر داد. شیرهای اسپری برای تمیز کردن عالی هستند – خواه ظروف باشد یا سینک شما – و به انواع و اشکال و اندازه های مختلف می آیند .

شیرهای آشپزخانه با آبپاچ جداگانه

برخی از شیرهای آشپزخانه با یک آبپاچ جداگانه که در کنار شیر قرار دارد ، می باشد. این شیرآلات می توانند به طور جداگانه و با حالت سیستم کاملا متفاوت از شیرآلات فعلی خود خریداری کنید. از مزایای استفاده از شیرآلات با آبپاچ جداگانه این است که  این است که شما هنوز یک شیر آب آشپزخانه معمولی و شیک دارید ، و علاوه بر آن از شیرآلات آبپاچ نیز می توانید استفاده کنید.

بنابراین ،با نگاهی کوتاه به شیرآلات توضیح داده شده . هرکدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند ، اما امیدوارم اکنون با اطمینان بتوانید شیرالاتی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد. نکته ای که باید هنگام انتخاب شیر آب از آن بخاطر داشته باشید – بررسی فشار آب مناسب برای شیر مورد نظر آشپزخانه شما است. تمام شیرهای هوشمند آشپزخانه ما از حداقل  فشار در جعبه مشخصات محصول استفاده می کند.

 

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =