میکسر روشویی

امروزه بهترین طراحان ، تولید کنندگان و تأمین کنندگان شیرآلات بهداشتی شیشه ای دارای محصولات برنجی هستند که ظرافت ، استحکام ، دوام و استفاده طولانی مدت را برای فضای آشپزخانه ، حمام یا لباسشویی شما فراهم می کنند. این طرح های شیک و کاربردی شیشه ای قبل از انتشار برای فروش منزل یا تجاری در بازار مصرف کاملاً با بررسی های کنترل کیفیت اضافی آزمایش می شوند.

این تولیدکنندگان برتر و بازاریابان این مدلهای ابزارهای کالیبر ریز می خواهند اطمینان حاصل کنند که هر محصول و ویژگی از کیفیت بهینه و با بالاترین سطح کارایی برخوردار است. قبل از اینکه طراحان و تولیدکنندگان خبره از آمادگی خود برای فروش در بازار و استفاده در سراسر کشور یا در سطح جهان رضایت داشته باشند ، کلیه طرحهای تزئینی باید مطابق با استانداردهاباشد.

 

میکسر روشویی کواتر

• میکسر روشویی کواتر و و میکسر دیواری برای حمام شما. – این  طرح اصلی و یکی از بهترین طراحی های مینیمالیستی است که شامل ترسیم یکنواخت بدنه و چاشنی مخروط است. این کارتریج ۲۵ میلی متر و یک کروم جذاب دارد. فشار کار توصیه شده برای این وسایل در محدوده حداقل فشار ۱۵۰ تا حداکثر ۵۰۰KPa است.

مخلوط کن دیواری ‘quattro با یک صفحه پشتی از برنج جامد ۱۵۰ میلی متر مربع طراحی شده است که از همان روند تفکر مفهومی میکسر روشویی تهیه شده است. آنها با هم ، یک مجموعه نرم افزار ظریف ، ساده و روان ، معاصر را ساختند. این مدل دیواری با استفاده از یک کارتریج دیسک سرامیکی ۳۵ میلی متر برای اطمینان از عملکرد صاف و ماندگار. دامنه فشار کار پیشنهادی آن از حداقل ۱۵۰ تا حداکثر ۵۰۰ کیلو پاسکال است.

مخلوط کن سینک

• مخلوط کن سینک مخلوط زیرکون برای آشپزخانه شما – هیچ چیز مهم دیگری در هنگام تهیه غذا برای یک مهمانی شام از میهمانانتان از سینک آشپزخانه نیست و برای رفتن با آن به یک میکسر قابل اعتماد دارید. این جایی است که مخلوط کن سینک برد نه تنها کار شما را بسیار دلپذیرتر خواهد کرد ، بلکه با طراحی مدرن و زیبا و شیک و دوتایی آن ، میهمانان شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این مدل همچنین از کارتریج دیسک سرامیکی تایوانی ۳۵ میلی متری بهره می برد و دارای ۱۰ سال ضمانت در بدنه ، کارتریج و کروم و ۵ سال  است.

 

کارتریج دیسک سرامیکی

 با استفاده از یک کارتریج دیسک سرامیکی ۳۵ میلی متر ، همواره  عمل می کند. این شیرآلات در حال حاضر با یک کروم جذاب و بادوام در دسترس است. سطح فشار کار برای این میکسر مخزن چرخان بین حداقل ۱۵۰ میلی متر و حداکثر ۵۰۰KPa متغیر است.

 

انتخاب میکسر روشویی فیروزه

وقتی شیرآلات ساختمانی فیروزه  را انتخاب می کنید که به کل شهر تهران  و مناطق اطراف آن سرویس می دهد ، برای نصب وسایل جدید در حمام ، آشپزخانه یا لباسشویی ، از وسایل آشپزخانه طبقه ای که در تمام منزل شما شایسته است ، بهره مند می شوید. این شرکت با کیفیت عالی ، محصولات نهایی با کالیبرا بالا را به منظور ارتقاء مد و زیبایی فضای داخلی اتاق های شما ضمن ارائه زیبایی و زیبایی مدرن به دکوراسیون کلی دکوراسیون منزل شما با ویژگی های منحصر به فرد ، شیک ، زیبا ، در عین حال عملی و با ماندگاری طراحی و تولید می کند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهار =