شیرآلات بهداشتی جدید روشویی | شیرآلات بهداشتی مونو

شیرآلات بهداشتی جدید روشویی

شیرآلات بهداشتی جدید روشویی، یک راه عالی برای بالا بردن ظاهر کلی حمام است، حمام اختصاصی و رختکن می باشد و نیازی به صرف هزینه ای برای تعمیر کامل نیست. با این حال، به نظر می رسد که انتخاب یک روشویی مدرن حالتی خاص و لاکچری برای حمام شما به ارمغان آورد، بنابراین ما یک راهنما برای توضیح انواع مختلف شیرآلات بهداشتی روشویی و آنچه که شما باید در مورد آن بدانید ارائه می دهیم

انتخاب یک شیر آب روشویی حمام به اندازه کافی  ساده است، اما آیا این فکر عملیاتی شده است؟ اما شیرآلات روشویی که شما در نظر گرفته اید شامل نکات مهم شیرالات روشویی و استاندارد های جهانی است ، آیا به نکات مهم در خرید شیرآلات روشویی توجه کرده اید؟ و در نهایت نظر انتخابی شما چیست و چه چیز هایی را باید در نظر بگیرید >>> بسیاری از نکته هایی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

فشار آب شما؛ چه سبک شیرآلات شما می خواهید؛ چه می خواهید در اطراف روشویی قراردهید که در حال برنامه ریزی برای نصب شیر آن می باشید.

در این راهنمای گسترده، ما از انواع مختلف شیرآلات جدید روشویی که در دسترس هستند صحبت می کنیم و آنچه را که باید در هنگام انتخاب بین آنها به دنبال داشته باشید، صحبت می کنیم.

شیرآلات بهداشتی  مخزن مونو

شیرآلات بهداشی مخزن مونو از شیرآلات بهداشتی جدید روشویی می باشد که شیرآلات روشویی  مونو – و یا شیرآلات بهداشتی مونو بلوک – شایع ترین نوع شیر حباب در حمام های مدرن است. همانطور که از نام آن میبینیم، آنها نیاز به یک سوراخ شیری دارند و دارای یک فاضلاب تنها از آب گرم و سرد میباشد. اکثر آنها تنها با یک اهرم کنترل می شوند که جریان و درجه حرارت را کنترل می کنند، با این وجود برخی از شیرهای دوقطبی اهرمی با یک اهرم برای گرم و یکی برای آب سرد وجود دارد که به شما امکان کنترل بهتر دما را می دهد.

میکسرهای روشویی مونو در محدوده وسیعی از سبک ها، مدرن و سنتی، طراحی منحنی و مربع، آبشار و یا هوای هوای فشرده در دسترس هستند.  از آنجا که کروم محبوب ترین است، اما شما همچنین می توانید از مات سیاه و سفید، فولاد ضد زنگ، طلا، نیکل و حتی برس مسواک برقی منو دریافت کنید.

 

 

 

شیرآلات بهداشتی رنگی و کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات

ماهان مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

فلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزهمهرسان طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزهفلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

 

 

در حالی که آنها شایع ترین نوع روشویی شیر هستند، مدل های متفوت دیگری هم وجود دارد. اگر  یک شیر آبزرور بخرید تا جایگزین یکی از آنهایی که قبلا داشتید بکنید، باید به جایی که شیر رفته است، توجه کنید. اگر شما آن را در یک روشویی که در حال حاضر دارای دو سوراخ است بخواهید آن را نصب کرده اما باید در نظر داشته باشید که انتخاب شیرآلات شما به یقین برسد چرا که تک سوراخه و یا ۲ سوراخه بودن روشویی ممکن است مشکلاتی برای روشویی ایجاد کتد و روشویی سوراخ سوراخ برای شما پدید آورد که خارج از شیک بودن روشویی است.

میکسرهای روشویی مونو همچنین نیاز به فشار آب گرم و سرد دارند. این لزوما نباید فشار بالا باشد – اگرچه شما نیاز به بررسی نیازهای فشار آب هر یک از شیرهای فردی دارید تا مطمئن شوید حمام از فشار خوبی برخوردار است.

نکته ای که باید در نظر بگیرید اندازه روشویی است که شیر جدید آن در حال نصب است. اگر فقط یک روشویی (تقریبا کمتر از عرض ۶۰۰ میلی متر) داشته باشید، یک مخزن “نرمال” برای حوضه شما بسیار بزرگ است و شما ممکن است کشش آب را در همه جا پیدا کنید. در این مورد، شما بهتر است به دنبال شیرآلات بهداشتی فیروزه  باشید  و از  شیرآلات بهداشتی روشویی کوچک ما استفاده کنید پس ما در تماس باشید.

شیرآلات بهداشتی حوضچه

هر کس با شیرآلات ستون حوضچه آشنا است، حتی اگر ندیده باشد اسمش را حداقل شنیده است. با شیرالات ستون حوضچه، شما دو شیر – یکی برای آب گرم و دیگری برای سرد – و آنها در حمام های سنتی و یا در حمام در خانه های قدیمی تر رایج هستند. انگلستان یکی از تولید کننده های تک ، شیرپوینت ستونهای حوضچه است و اغلب مشتریان در هنگام شستن دستشان با باز کردن آب سرد و گرم گیج میشوند. ولی این روشویی نیز از قدیم تا به حال رایج  شده است.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =