5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

در این مقاله ، 5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام و اندازه گیری آنها را برای جلوگیری از پاشیدن شیر آب یاد خواهید گرفت. بیایید ابتدا اشتباهات بد را از این راه خارج کنیم …

5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

1- شیرآلات خود را در مرحله اول انتخاب کنید

البته ، هیچ چیز مطلق نیست ، اما ممکن است شما مجبور شوید شیرآلات حمام کوتاه تری انتخاب کنید (علت اینکه در زیر کابینت شما جای نمی گیرد) و یا باید مشکل کابینت خود را حل کنید .

“کجا می خواهید سوراخ ها برای شیر آب حفر شوند؟” ، ممکن است شما واقعاً ندانید که منظور او از فاصله 8 اینچی چیست.

بنابراین ، اکنون زمان آن رسیده است که بعد از سفارش سینک آشپزخانه جدید خود یا اینکه پیمانکار خود کابینت حمام را تنظیم کرده است ، به بررسی فواره شیرآلات  بپردازید.

برای بازسازی و ساخت خانه های جدید در اینجا 3 مورد دیگر وجود دارد که باید قبل از نهایی شدن نقشه ها ، برنامه ها و هزینه ها بدانید:

مشخصات مربوط به لوازم شماست
قرار دادن و تعداد وسایل نوری (به چه تعداد جعبه اتصال نیاز دارید)
محل و ابعاد سینک
شیر آلات و سینک خود را به طور همزمان انتخاب کنید. نکته: هنگام انتخاب سینک خود همیشه شیر آلات خود را انتخاب کنید. برای کمک به یافتن مجموعه ای که با انتخاب سینک شما مناسب باشد و از حضور و نسبت مناسب برخوردار باشد ، با یک متخصص در یک نمایشگاه لوله کشی دیدار و یا صحبت کنید.
اگر شیر آب از سینک  قوس مناسب نداشته باشد ، یا برای عمق کاسه خیلی زیاد باشد ، باآب اطراف سینک و شیرهای آب خیس و بدتر می شوید. و اگر این کار بلافاصله تمیز نشود ، می توانید با لکه بر روی یک میز گرانیتی یا سایر آسیب های دیده نشده به آب مشکلی ایجاد کنید.

 

شیرآلات خوب و با دوام

انتهای شیر آب باید چند اینچ بالاتر از لبه سینک باشد. زاویه ای که آب به روشویی برخورد می کند نیز تأثیر دارد. هدف این است که آب به زیر سینک ، روی زهکشی برخورد کند.

2-برای جلوگیری از پاشیدن سینک ، ابعاد شیر آب را بدست آورید:

ارتفاع بالاتر از سینک
رسیدن (یا طول) دهانه چاله بیش از سینک – HINT: فاصله از سوراخ شیر آب تا تخلیه سینک را اندازه گیری کنید
عمق روشویی سینک شما

لوازم جانبی سینک ، 5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

اگر همه چیز را برای سینک آشپزخانه می خواهید (تا آنجا که لوازم جانبی هم می روند): دستگاه صابون ، نازل اسپری ، شیر آب فیلتر ، آب سردکن ، توصیه می شود به سمت  یک سینک بزرگتر بروید. لوازم جانبی نباید چندان به هم ریخته به نظر  رسند. و برای تعیین فاصله یک طرح شیر آب را بکشید.

فاصله استاندارد برای شیرآلات و حمام های آشپزخانه و حمام سوراخ های 4 ، 6 یا 8 اینچ از هم جدا شده است. در صورت محدود بودن فاصله و فاصله 8 اینچ ، چهار اینچ عالی کار می کند و تمیز کردن اطراف آن راحت تر است و لوازم جانبی دیگر با یکدیگر تداخل نمی کنند.

فقط با جایگزین کردن یک شیر آب قدیمی می توانید جایی برای تمام لوازم جانبی مورد نظر خود نداشته باشید. بنابراین انتخاب یک شیر آب که نازل اسپری است راهی عالی برای بدست آوردن استفاده از حداکثر فضا است بدون فضای خالی.

اما آیا یک مدل شیرآلات وجود دارد که برای دستشویی یا سینک آشپزخانه مناسب باشد؟

3-شیرآلات یک دستگیره ، 5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

شیرهای آشپزخانه ،  فکر کنید که چند بار فقط 1 دست آزاد در آشپزخانه دارید. شما در حالی که به سختی سعی می کنید شیر آب را بچرخانید تا دمای مناسب آب را بدست آورید ، ظرف یا غذا را با یک دست دارید. و یکی از مزیت های شیرآلات تک اهرمی در نحوه استفاده از آنها است.
شیرآلات حمام برای یک حمام مخصوص بچه ها ، یک اهرم تنها باز و بسته کردن آب را به صورت دستی آسان می کند و تمیز کردن یک ظرف غذا یا هر آب استخر را برای شما آسان می کند.

4-شیرهای دو دسته ای ، 5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

دستگیره های جداگانه برای آب گرم و کنترل دقیق تنظیم دما و جریان آب را در اختیار شما قرار می دهد تا در هنگام شستشو از آب سرد غافلگیر نشوید.

5-فناوری لمسی ، 5 نکته در خرید شیرآلات آشپزخانه و حمام

شیرآلات آشپزخانه فقط به آشپزخانه محدود نمی شود ، بلکه در  مناطق  کارخانه نیز استفاده می شود  ، شیر آب های بدون استفاده از  دست و کار با سنسور محبوب ترین هستند. فن آوری لمسی بهترین زمانی است که دستان شما از پختن یا دست زدن به گوشت کثیف است. با این شما هنگام تهیه ظرف ها به طور تصادفی آستین را خیس نخواهید کرد.

 

 

 

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 5 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم