پرفروشترین شیرآلات

همانطور که می دانید امروزه انواع مختلفی از شیرآلات در بازار موجود می باشد , که برخی از مدل های آن کاربردی تر و پرفروش تر می باشند. ما در اینجا قصد داریم پرفروش ترین شیرآلات را به شما معرفی کنیم.

انواع شیرآلات اهرمی , دو دستگیره ای , پدالی , چشمی و هوشمند در بازار موجود می باشند , که هر کدام از این شیرآلات مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع شیرآلات روی قسمت لینک شده کلیک کنید.

پرفروش ترین شیرآلات بهداشتی منزل

شیرآلات اهرمی

امروزه شیرآلات اهرمی پرفروش ترین و محبوب ترین شیرآلات محسوب می شوند. استفاده از این شیرآلات بسیار ساده می باشد و تنوع رنگ و مدل بسیار فراوانی دارند. شیرآلات اهرمی نسبت به شیرآلات دو دستگیره ای , نقش مهمی در کاهش مصرف آب دارد.

برای دیدن شیرآلات اهرمی فیروزه روی قسمت لینک شده کلیک کنید.

شیرآلات چشمی

با توجه به مشکل کمبود آب در ایران , شیرآلات چشمی بسیار محبوب می باشند . شیرآلات چشمی نقش بسیار مهمی در کاهش مصرف آب دارد. سنسور موجود در این شیرآلات باعث می شوند , تنها هنگامی که دست شخص زیر شیرآب قرار گیرد,  آب از شیر خارج شود . بنابراین کسی نمی تواند آب را باز رها کند.

شیرآلات چشمی نسبت به سایر شیرآلات گران تر می باشد, اما نسبت به میزان تاثیری که در کاهش مصرف آب دارد , بسیار مقرون به صرفه است.

فواید شیرآلات چشمی

  •  استفاده از شیرآلات چشمی باعث می شود تا از بسیاری از بیماری های واگیردار و بیماری های پوستی مثل هپاتیت ، آنفولانزا ، بیماری های انگلی و قارچی و …. که از راه تماس دست افراد منتقل می شوند ، جلوگیری شود .
  •  شیرآلات چشمی باعث افزایش بهداشت و کنترل بیماری ها , در محیط های آلوده می شوند.
  •  این شیر ها میزان صرفه جویی در مصرف آب را به میزان ۷۰ درصد کاهش می دهند و این صرفه جویی تنها به کمک ۴ عدد باتری صورت می گیرد.
  •  شیرآلات چشمی برای جبران افت فشار در طبقه های بالایی ساختمان ها  مفید می باشند .
  •  این شیر ها برای عملکرد جریان آب از فناوری نانو استفاده می کنند .
  •  آب ریزی با رنگ های مختلف از دیگر قابلیت های شیرآلات چشمی می باشد که می تواند زیبایی و جلوه خاصی به محیط منزل شما ببخشد.
  •  تنظیم دمای آب به صورت گرمایشی و سرمایشی را می توان با این شیر ها انجام داد .
  •  شیر آب چشمی عایق خوبی برای رطوبت خواهد بود .

شیرآلات پدالی

یکی از بهترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای فضا های عمومی مانند مساجد ، مدارس و … استفاده از شیر الات پدالی و یا الکترونیکی است . شیر الات پدالی چون به برق و باتری احتیاج ندارند و با فشار دادن پدال می توانید , مقدار حجم آب خروجی را تعیین نمایید بسیار به صرفه تر می باشد .

شاید در ابتدا تهیه شیرآلات برای محیط های عمومی گران و هزینه بر به نظر برسد , اما به مرور زمان و کاهش هزینه های آب مصرفی نظرتان عوض می شود. تنها کاری که , در هنگام استفاده از شیرالات بهداشتی پدالی باید انجام دهید, فشردن پایتان بر روی پدال می باشد.

شیرآلات دومنظوره

شیرآلات بهداشتی دومنظوره یا دوکاره , با توجه به آلوده بودن آب بعضی از مناطق شیرآلات دو منظوره بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. شیرآلات دو کاره دارای دو مسیر خروجی جداگانه برای آب می باشند که در یک مسیر آب لوله کشی برای شستشو و در مسیر دیگر آب تصفیه شده برای آشامیدن موجود می باشد.

تولیدی فیروزه نیز برای افزایش رفاه و بهتر شدن زندگی مردم درس به تولید انواع شیرآلات دوکاره زده است .

شیرآلات دومنظوره تنسو

 شیرآلات دو منظوره فلت

شیرآلات شاوری رویال

شیرآلات دو دستگیره ای

با توجه به مزایایی که شیرآلات دودستگیره ای دارند مانند تنظیم راحت دمای آب , اما امروزه تولید این محصولات بسیار کاهش یافته است . زیرا استفاده از این شیرآلات سخت بوده و باعث هدر رفتن آب نیز می شوند. با این حال هنوز هم برخی از افراد طرفدار این نوع از شیرآلات هستند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهار =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم