۲v0xx8m

همانطور که قبلاً در پست های قبلی نیز اشاره کردیم ، برای انتخاب بهترین شیرآلات بهداشتی روشویی ، لازم است تعدادی از جنبه های زیبایی شناختی و فنی را نیز در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، اکنون ما با عواملی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، مانند نوع نصب شیر ، سر و کار داریم. و همچنین دیگران مانند طراحی ، عملکرد و فناوری که به ما کمک می کنند تجربه ای راحت تر و پایدارتر داشته باشیم. اگرچه همه این مشخصات در حال حاضر به ما کمک می کند تا دریچه های ما را تعریف کنیم ، اما باید به دو جنبه دیگر توجه کنیم: نوع منبع آب و زیبایی شناسی. به طوری که ما با استفاده از منابع بهینه کرده و دامنه شیر را که به بهترین وجه نیازهای ما باشد ، به همراه سبک حمام خود انتخاب می کنیم.

با استفاده از شیرآلات ما ، شرکت تجهیزات حمام از  ، همه این امکان پذیر است ، زیرا همه شیرآلات های بهداشتی آن ، فناوری پیشرفته ای را برای تجربیات استفاده پایدار با طرح های زیبایی شناسی عالی ، متناسب با هر طراحی حمام ترکیب می کند.

انواع منبع آب ، بهترین شیرآلات بهداشتی روشویی

بهینه سازی استفاده از منابع طبیعی

استفاده مسئولانه از منابع طبیعی مانند آب یکی از محلاتی است که از آن هنگام انجام طراحی محصولات حمام خود استفاده می شود. این شرکت با استفاده از شیرهای ارگونومیک و با هدف دستیابی به استانداردهای بالای بهره وری در مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف آب ، از طریق سیستم های کارآمد که علاوه بر این ، تجربه استفاده را نیز ساده می کنند ، می تواند در بازار به عنوان یک شرکت پایدار دست یابد.

با توجه به نوع آب خروجی شیرها  دو مورد دارد :

 

خروجی آبشار  ، بهترین شیرآلات بهداشتی روشویی

شیرآلاتی که در آن آب در یک پرده آب بیرون می آید ، یک تجربه طبیعی را در حمام فراهم می کند و نحوه جریان آب را در خود طبیعت تقلید می کند.  این سری هر دو دارای نسخه های Led Light برای یک تجربه زیبایی شناختی و بسیار حساس هستند.

آب خروجی با هواکش ECO.

فناوری ECO از یک طرف باعث صرفه جویی در مصرف آب و از سوی دیگر انرژی می شود. در طی فرآیند اختلاط آب و هوا ، هواسازها یا دیفیوزرهای هوا بدون تغییر در میزان راحتی ، آب بسیار کمتری نسبت به دیگر سیستمهای شیر مصرف می کنند. با این حال ، دارای چندین هواکش از جمله مدل های ۲ ، ۳.۵ ، ۵ و ۷ لیتر در دقیقه است. در همین حال ، در هنگام گرم کردن مقدار کمتری از آب در پایان روز ، باید به مصرف انرژی کمتری که توسط شیرهای برقی با هواکش بدست می آید ، توجه شود.

ظاهر زیبایی شیرآلات: مطابق با دکوراسیون هر حمام

زیبایی شناسی تجهیزات حمام ما تا زمانی که چهره قابل مشاهده آن باشد ، کلید مهم است. علاوه بر این ، ریتم تزئینی باید مطابق با همان سبک کامل باشد ، مطابق با همان سبک و آرامش و هماهنگی برای لذت بردن از این فضا که بخشی از زندگی روزمره در خانه است.

با توجه به زیبایی شناسی ،  طرح های پیشرفته و با کیفیت از شیرهای حرفه ای استفاده می کند ، که ظرافت و معاصر بودن آن ، کاملاً از هر سبکی و دکوراسیون برخوردار است و علاوه بر این ، بسیاری از آنها در یک سطح عالی و براق و در سایر موارد منحصر به فرد مانند طلا ، نیکل موجود است. یا مس یا گلاب. شایان ذکر است که سه سبک را برجسته کنید ، و شیرهایی که برای هر یک از آنها توصیه می شود.

مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

شیرآلات بهداشتی  برای حمام های زیبا. سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل ،  در حمام در حال حاضر یکی از شیوه های مرسوم ، با گنجاندن عناصری است که باعث جذابیت اوقات دیگر می شود ، با سبکی از شکوفایی خاص خود و قوت خاص و تجملات خاص.

شیر آب برای حمام های مدرن  ، بهترین شیرآلات بهداشتی روشویی

نوآوری و زیبایی ، تخیل و جدید بودن. این توسط مدرن ترین مجموعه های حمام ارائه شده است که از طریق شکل ارگانیک آنها ما را به سمت طراحی های آینده حمام می برند.
شیرهای حمام با سبک مدرن. سبک های جدید از نظر تعالی ، تقریباً مناسب با هر حمام است. محوطه آن از ظرافت و سادگی ، با بقایای مینیمالیسم و ​​”کمتر” بیشتر است.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + بیست =