شیرآلات حمام

حمام ها به یک نماد تبدیل شدند. اینگونه است که طراح داخلی  ، بسیار مهم است و شما باید از افراد خبره که دانش کافی در این زمینه را دارند استفاده کنید انتخاب مدل شیرآلات حمام شما رنگ شیرآلات حمام و فضای ملزم به هر کدام از این ابزار نیاز به متخصصی دارد که از دانش فنی خوبی برخوردار باشد.

تکینگی جدید در سبک هر خانه وجود دارد که آن را با هم بیان میکنیم ما وارد یکی از قدیمی ترین شهرها در شمال تهران میشویم. ما وارد حمام های آن می شویم ، فضاهایی که برای استراحت واقعی با منحصر به فرد ترین مواد و تجهیزات حمام ایجاد شده است. در آنها ، نور و سایه سیاه و خاکستری با معرفی ظریف رنگ شکسته شده است ، انفجار پر رنگ از تن است که در آن می توانید بلوزها ، سنجاقها و آکوامارین ها را در شدیدترین حالت خود مشاهده کنید.

 

در حمام ، کاشی های دیواری شیشه ای ، و همچنین ملیله رنگی در فضای اطراف حمام ، که یک ترکیب سبزیجات پویا را تقلید می کند . به لطف الهام گرفتن از مرمر XLight توسط Urbatek و شیرآلات حمام  استفاده شده است، بقیه اتاق به شکلی هوشیار و زیبا ارائه میشود.

 

شیرآلات حمام

 
حمام مدرن. یک پروژه مسکونی جسورانه و طبیعت گرایانه 

مجموعه شیر آب حمام گرد به لطف رنگ مشکی پیچیده و مات ، یکی از اصلی ترین جاذبه های اتاق است. همچنین می توان آن را در روشویی ها ، دوش و حمام یافت ، که دومین نسخه نصب کف آن است. با توجه به شیرآلات روشویی و دوش ، هر دو قطعه ای هستند که در کنار هم قرار گرفته اند ، که از طریق سیستم داخلی Smartbox تعبیه شده اند ، که باعث راحتی و آسایش فضا می شود. برای دوش ، همچنین به رنگ مشکی ، سر دوش Neptune Slim با بازوی سر دوش و همچنین صندلی دستشویی مینیمال انتخاب شده است.

 

آرکا مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آرکا مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آیدا مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه
آیدا مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه

 

یکی دیگر از ویژگی های ویژه حمام در این پروژه مسکونی ، فضای نزدیک است که برای سرویس بهداشتی اختصاص داده شده است. فضایی اطراف آن که نه تنها باعث ضعف ریتم بصری در حمام نمی شود بلکه  از هم جدا شده است که باعث می شود حریم خصوصی بیشتری برای کاربر فراهم گردد. سرویس بهداشتی انتخاب شده توسط طراح داخلی در این مورد ، سرویس بهداشتی دیواری Arquitect است که شامل سوئیچ دوتایی Smart Line با شیشه سیاه است.

یک پروژه التقاطی و پر جنب و جوش. راحتی حمام در فضایی با شخصیت و شخصیت عالی تحقق می یابد. کیفیت و طراحی از حمام های فیروزه ، و شیرآلات مناسب برای حمام شما واقعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

برای دیدن شیرآلات حمام فیروزه روی قسمت لینک شده کلیک کنید.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم