شیرآلات استاندارد ساختمان

صرف نظر از تمیز بودن ، جادار بودن و مدرن بودن سرویس بهداشتی شما ، ممکن است فاقد آن باشد که ایده آل باشد. با اضافه کردن کوچکترین چیزها می توانید سرویس منسوخ یا جدید خود را تقویت کنید: با شیرآلات استاندارد ساختمانی جدید! اما در مورد کدام نوع شیر تصمیم می گیرید؟ آیا می توانید خودتان آنها را تعمیر کنید؟ متغیرهای مدل های شیر بزرگ است. از مینیمالیستی گرفته تا تجملات مدرن تا روزهای معمولی ، کلاسیک تا مدرن ، شیرهایی پیدا خواهید کرد که متناسب با طرح و سبک سرویس شما باشد. شیرآلات شما را به عنوان یک حق دریافت نمی کنید. مقدار زیادی در مورد آنها وجود دارد که تقریباً مطمئناً از تولید کنندگان ساختمان آگاه نیستید.

 

شیرآلات استاندارد ساختمان

شیرآلات استاندارد ساختمان طی هزاران سال گذشته کاملاً پیشرفت کرده است. مصریان و یونانیان باستان نخستین اختراعات دریچه های بدون عارضه بودند. آنها آب را از نهرها و رودخانه ها منحرف کردند که در مرحله بعد جهت هضم و کشاورزی مورد استفاده قرار گرفتند. H2o حالا کمتر از دستور بود! رومی ها این ایده را بیشتر مورد استفاده قرار دادند و آب آشامیدنی را از چاه ها و مخازن به خانه ها و املاک عمومی منتقل کردند. تا اواخر دهه ۱۸۰۰ شیرهایی که اکنون با آن آشنا شده ایم اختراع نشده بود. شیر آب مرسوم ، مد روز می تواند یک واحد سرراست و واقعاً قدرتمند باشد. در داخل شیر آب می توانید دریچه یا قفل ایست که می تواند باعث حرکت آب شود. بیشتر شیرآلات دارای این سبک هستند. باقیمانده شیر تنها راهی برای هدایت آب از لوله شما است. این بدان معناست که طراحان بسیاری از انواع تزئینی لذت بخش را تجربه کرده اند و تاثیری در عملکرد شیر آب ندارند.

انواع مختلف شیرآلات استاندارد ساختمانی

شیرآلات ساختمانی از مجموعه ای از عناصر ساخته شده است ، برخی از آنها بسیار واقعی تر از سایرین. برای حمام بهتر است روی یک شیر آب سخت پوشیده از برنج نسبتاً پلاستیکی قرار بگیرید. آنها به ضربات اضافی بوجود می آیند و همچنین طول عمر طولانی دارند. یکی از قابل تشخیص ترین شیر آب برای بسیاری از ما شیر آب ویکتوریا است. این واقعا طراحی نفیس با انواع و اقسام طرح های لوگو متناسب است. شیرآلات  اهرمی با اشخاصی که ظاهرا شیک دوست دارند بسیار دوست داشتنی است. این خانه های پیش ساخته برای خردسالان و همچنین افراد مسن است که از آنها می توان به لکه های کمتری نسبت به اتصالات استفاده کرد. امکان انتخاب شیرهای سینک کلاسیک یا شیرهای میکسر وجود دارد. از مزایای استفاده از شیرهای میکسر ، آنها در مصرف انرژی الکتریکی و آب آشامیدنی هستند و باعث گردش بی امان آب سرد ، گرم  می شوند.

واشر یا دیسک Cersamic؟

توابع یک شیر وجود دارد که دو تکنیک است و هر دو روش مثبت و منفی دارند. فوستس واشر ساختار استاندارد اضافی است و دارای اسپیندل ، شیر و واشر است. اینها ممکن است برای استفاده با هر دو روش استرس عالی و کوچک h2o باشند ، اما واشرها به تغییر نیاز دارند. خانه های کانتینر اغلب شیر است که با استفاده از دیسک های سرامیکی در محل شیر و واشر کار می کند. با کشیدن اهرم ، دو دیسک سرامیکی کنار می روند و اجازه می دهند آب جریان یابد. شما هرگز نیاز به تغییر واشر ندارید ، آنها نمی توانند آب بخورند ، برای تعداد کمتری آماده نمایش و خاموش شدن آسان هستند و طول عمر بسیار بالایی دارند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =