logo-end

شیرآلات و سینک آشپزخانه شما اغلب در معرض گرما و سرما و همچنین پایه ها ، گریس یا اسیدها قرار می گیرند. به همین دلیل است که ما شیرآلاتی با کیفیت بالا تولید می کنیم که عملکرد ، طراحی و براق آنها در طولانی مدت بدون نیاز به هرگونه نگهداری وقت گیر ، دست نخورده باقی بماند. نکات مربوط به تعمیر و نگهداری ذکر شده در اینجا شما را قادر می سازد تا از مدت زمان طولانی از استفاده از شیر آب خود لذت ببرید. فقط کافیست هر چند وقت یکبار سنگ آهک را تمیز و پاک کنید!

بهترین مواد برای شیرآلات و سینکهای آشپزخانه: کروم و فولاد ضدزنگ

بسته به نوع ، شیرآلات آشپزخانه ما دارای آبکاری کرومی باکیفیت و براق هستند یا از جنس استیل ضدزنگ و مقاوم هستند. هر دو ماده مترادف با دوام هستند و تمیز کردن را برای شما راحت تر می کنند. استفاده از تکنیک و محصولات مناسب برای حفظ شیرآلات بهداشتی باعث می شود برای مدت طولانی از درخشش فوق العاده ای برخوردار باشد. سینک ها از فولاد ضدزنگ ساخته شده اند. این باعث می شود که آنها ضد باکتری و بهداشتی و همچنین مقاوم در برابر زنگ زدگی و مواد غذایی باشند. از آنجا که فولاد ضد زنگ نیز اسیدی و مقاوم در برابر حرارت است ، سطح فوق العاده برای نگهداری آسان است.

 

چگونه شیر آب آشپزخانه خود را به درستی تمیز کنید ، آموزش براق کردن شیرآلات بهداشتی

برای تمیز کردن شیر ظرف خود از هیچ ماده تمیزکننده تهاجمی که حاوی مواد تشکیل دهنده مانند سفید کننده کلر ، اسید فرمیک ، استیک یا اسید هیدروکلریک است استفاده نکنید. همچنین از مواد پاک کننده ساینده و اسفنج ها خودداری کنید.
یک ماده تمیز کننده را مستقیماً روی شیر آب آشپزخانه نپاشید و محصولات مختلفی را با هم مخلوط نکنید. لطفاً با توجه به دوز مصرفی و زمان مصرف ، توصیه‌های نگهداری سازنده را دنبال کنید.
در حالت ایده آل ، هرگونه سنگ آهک را روی شیر آب آشپزخانه با استفاده از یک ماده تمیز کننده اسید سیتریک از بین ببرید. ابتدا ماده تمیز کننده را روی پارچه نخی نرم و بدون پارچه بمالید و شیر آب سینک را با آن پاک کنید. سپس قبل از پاک کردن کامل آن با آب تمیز ، عامل را برای کار مشخص شده بگذارید.

در آخر ، به سادگی شیر آب را با استفاده از یک پارچه خشک پاک کنید. با این کار همه باقیمانده ها حذف می شوند ، و شیر دوباره مانند جدید براق می شود.
اگر سپرده های سنگ آهک به درستی از بین بروند ، می توان از خسارت های آزاردهنده در نتیجه زیادی جلوگیری کرد. از این گذشته ، سنگ آهک نه تنها از منظر زیبایی شناختی مسئله ساز است. همچنین می تواند عملکردها را مختل کند ، به عنوان مثال

آموزش براق کردن شیرآلات بهداشتی

 

تمیز کردن شیر آلات مناسب به راحتی انجام می شود و به هیچ وجه زمان زیادی را نمی برد. شلنگ کشش روی شیر آب آشپزخانه شما نیز آسان است و در صورت لزوم تعویض می شود ، دستورالعمل ها را انجام دهید. لطفاً توصیه های ما را در زمینه تمیز کردن رعایت کنید ، زیرا صدمات ناشی از کار نادرست در ضمانت ما نیست.

 

با مالش دادن مختصر ، باقیمانده ها را حذف کنید ، آموزش براق کردن شیرآلات بهداشتی

شیر آب آشپزخانه با فناوری QuickClean دارای نازل های سیلیکونی انعطاف پذیر در هواکش است. در اینجا ،سنگ آهک به دلیل استفاده روزمره جمع می شود (مقدار بسته به سختی آب متفاوت خواهد بود). اینها به راحتی قابل حذف هستند: به سادگی نازل های سیلیکون را با استفاده از انگشت خود مالش دهید. پس از این ، قطرات آب چاله یک بار دیگر به طور مساوی از هواکش بیرون خواهد آمد.

هواکش را تمیز کنید تا از یک الگوی اسپری مناسب استفاده کنید

در صورت که هواکش نیاز به تمیزکاری بیشتری داشته باشد که این بعید است ، آن را شسته و در ظرفی با محلول تمیز کننده اسید سیتریک حاوی محل نزول قرار دهید. بعد از حداکثر ۱۰ دقیقه ، می توانید آن را بیرون آورده و با آب تمیز بشویید. در صورت لزوم مراحل تمیز کردن را تکرار کنید ، پس از آن می توانید هواکش را به پشت شیر ​​آب آشپزخانه خود بپیچانید.

 

همچنین در ویدیوی زیر آموزش تمیز کردن فیلتر شیرآلات بهداشتی را ببینید :

 

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم