۳bd1eaf1-28ae-411a-8ca7-e538a0668a19

در الچه ، آلیکانته ، پنت هاوس وجود دارد که می تواند منحصر به فرد را با ظرافت مخلوط کند. طراحی شده توسط معمار ، فرانسیسکو سانچیز ، از MAPB Arquitectura؛ این آپارتمان لوکس به دلیل طراحی ظریف و مینیمالیسم ، به دلیل اختراع ظریف مواد و محصولات  از هم متمایز است. در ادامه به معرفی ۳ حمام و شیرآلات آن میپردازیم.

طراحی های ایده آل برای حمام ، معرفی ۳ حمام

به عنوان معیار کیفیت ، عملکرد و طراحی  و  حمام های مدرن و انتخاب مکانهایی که در آن قرار دادن وسایل ضروری باشد، با رنگهای روشن و تیره و مجموعه هایی که برای نگهداری وسایل شما. در اینجا به معرفی ۳ حمام می پردازیم و شیرآلات بهداشتی آنها را همچنین مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

حمام ۱ ، معرفی ۳ حمام

رنگ سفید در یکی از حمام ها غالب است. اثر مرمر به لطف مبلمان حمام کاشی و کاشی دیواری XLight توسط Urbatek ، به این فضا لمسی بسیار منحصر به فرد و مدرن داده است. برای تکمیل مجموعه ، شیرآلات بهداشتی بلند ، یک روشویی و یک آینه لبه جلا انتخاب شده اند. همه برگرفته  از طراح ایتالیایی ، سیمون میشلی. حمام همچنین دارای یک بنت Lounge و یک سرویس دیواری آویز و یک دکمه شستشوی شیشه ای سفید Smart Line و همچنین یک راه حوله Essence-C است.

 

حمام ۲ ، معرفی ۳ حمام

از سری Premium Lounge نیز روشویی ایستاده کف در حمام دوم این پنت هاوس موجود است. تکه ای از طرح سفید براق که زیبایی با اثر هیدرولیکی کاشی های دیوار در تضاد است. این حمام همچنین شامل شیرآلات پارمیس، یک روشویی سقفی در یک مات مشکی و یک آینه Lounge به صورت گرد است. لوازم حمام ، همچنین به رنگ مشکی ، از سری Urban C هستند. سرویس بهداشتی دارای دیوار آویز است و از دکوراسیون مشکی Black Line با دکمه مشکی Black Line تهیه شده است.

 

پارمیس مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
پارمیس مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

حمام ۳

حمام سوم آپارتمان تا اتاق خواب باز می شود. رنگ های تیره در آنجا غالب است و برتری و انحصاری آن را تقویت می کند. این حمام یک منطقه دوش را انتخاب کرده است که انتخاب آن چینی ظریف فوق العاده باریک XLight Savage Dark توسط Urbatek ، کاشی دیواری بدون اتصالات است که با بقیه حمام ادامه دارد. یک منطقه آبگرم برای دو نفر که شامل شیر دوش مربع مخفی و شیرهای ترموستاتیک Lounge در یک تیتانیوم با teleshower Lounge است. شیرآلات حمام پنهان شده و در یک تیتانیوم بهمراه شیرآلات سرویس بهداشتی ، که از مجموعه Lounge نیز هست. حمام با سرویس بهداشتی دیواری Lounge تکمیل شده است.

 

جدا از حمام ها ، PORCELANOSA Grupo با استفاده از کفپوش لمینت از L’Antic Colonial ، سبک آینده ای این پنت هاوس را از طریق تفاوتهای ظریف و معتبر افزایش می دهد. در این محوطه که از منظره خود آسمان است ، فضاهای باز مداوم مسیر را طی می کنند ، با دکوراسیون منحصر به فرد و نقاط نور از طریق نورپردازی LED.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم