شیرآلات بهداشتی آبپاچ

شیرآلات بهداشتی آبپاچ یکی از ویژگی های یکپارچه هر حمام است و در طیف گسترده ای از طرح ها تکمیل شده است، برخی از قسمت های مجزا دارد ، به طوری که میتواند کل حمام هماهنگ با نگاه شما باشد.

در شیرآلات بهداشتی فیروزه ما عرضه طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی ارزان قیمت را ارائه می دهیم. به روزرسانی حمام می تواند یک کار پر هزینه باشد، بنابراین برخی از محبوب ترین ماژول های ارزان قیمت حمام  را ما داریم  که همه با کیفیت بالا و با ارزش می باشند.

۱ – دمپتری ساق پا دمپایی حمام ستون شیرآلات بهداشتی همه مواردی هستند که استفاده آسان را برای حمام شما به ارمان می آورد ، و وان حمام  با کیفیت از جنس کروم برنج به صورت جامد  که باعث احساس راحتی فرد میشود.

یک لوله ایده آل محبوب برای سیستم هایی  با فشار کم آب ، شیرآلاتی قوس دار برای یک انتخاب بی نظیر.

یونیورست های کرم و طلایی تنسو | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

 

 

 

یونیکا | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

این طراحی زیبا با طراحی زیبا و کروم ، زیبایی های حمام شما را نمایش می دهد، و به لطف طراحی ستون ها، پانچ ها نیز به این طراحی افزوده می شود.

بهترین بیتی که در مورد  شیرآلات بهداشتی مایع حمام ستون می آید توانایی پیدا کردن درجه حرارت مناسب با سهولت است.

دسته های crosshead به شما کنترل کامل بر جریان آب و درجه حرارت را می دهد، به این معنی که شما می توانید یک زندگی لوکس و سبک را با قیمتی متفاوت داشته باشید.

 
 

فن آوری دیسک سرامیکی به نوبه خود مانع از چکیدن ناخواسته آب می شود و طول عمر شیر آب حمام شما را افزایش می دهد، در حالی که ساختار جامد برنج تضمین می کند که Vellamo Twist با دوام است و می توان گفت امتحان خود را پس داده است.

 

این طراحی فشرده با ظرافت در هر حمام تک رنگ، و حتی با تضمین کامل ۱۰ ساله برای شما می باشد که نشان کیفیت محصول است.

یونیورست های کرم و طلایی فلت | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

 

مهم است که توجه داشته باشید که برای استفاده با این محصول حداقل فشار آب ۰.۵ بار مورد نیاز است. 

مکانیزم چرخش باعث می شود یک راحتی کامل برای آب کشی کل بدن خود تجربه کنید .

 
۴ – Mercati Maverick Deck Mounted Bath Filler یک مخلوط شیر آب حمام ساخته شده است که ایده آل برای حمام مدرن یا سنتی است.

ترانس Mercati Bath Filler ساخته شده از برنج جامد و با پوشش کرومی خیره کننده، ارزشی را برای شما فراهم می آورد که قیمت آن کاملا منطقی است.

با توجه به مدرن بودن آن در یک طرح سنتی ، Maverick طرح بی نظیر شیک ارائه می دهد و در هر حمام عالی است با حداقل فشار آب کم ۰.۵ بار.

ما از شیرآلات بهداشتی آبپاچ به وان حمام میپرسیم که در حمام  کل ساختار را  نشان می دهد و این زیبایی قطعا همه را شگفت زده میکند. 

۵ – Mixer دوش حمام Sagittarius Balius ویژگی طراحی بدون سر و صدا با اهرم تنها، ایده آل برای حمام معاصر است.

مخلوط دوش ماساژ دهنده بادی بالیوس با پوشش کروم است و ارزش فوق العاده ای دارد.

این مخلوط کننده دوش حمام فوق العاده شامل یک شلنگ دوش، دوش دستی مداد، و براکت دیوار نصب شده است، که ثابت می کند حتی ساده ترین شیرآلات بهداشتی آبپاچ حمام  را.

اگر فشار کم آب دارید، هیچوقت نترسید! بالیوس تنها نیاز به حداقل فشار ۰.۲ بار است، بنابراین شما نیاز به نگرانی در مورد عدم فشار به اندازه کافی برای شیرآلات بهداشتی آبپاچ حمام ندارید.

۶ – Mayfair Zoe حمام شیر دوش میکسر شیر، کروم  زیبا، ایده آل برای حمام مدرن و قیمت بسیار کم هزینه است.

این خنک کننده Mayfair Bath Spout توسط تضمین سازنده ۵ ساله سازنده برای آرامش خاطر شما می باشد و دارای ویژگی های عملی فراوانی نیز می باشد.

طراحی فید باز، راه را برای یک جریان آبشار ظریف هدایت می کند، در حالی که فن آوری دیسک سرامیکی در سه ماهه از جلوگیری از قطره ناخواسته، طول عمر را افزایش می دهد و به این معنی است که Zoe واقعا ساخته شده است تا امتحان پس بدهد.

۷ – با افتضاح زاویه ای Vellamo Blox Bath Filler Tap شما یک طراحی مدرن خیره کننده و یک قیمت بسیار ارزان قیمت را دریافت می کنید.

این پرکننده حمام ویژگی بدن کروم براق با منحنی های زاویه ای است که در صورت قرار دادن در یک حمام به همان اندازه زاویه ای یک بیانیه جسورانه ایجاد می کند.

ساخته شده از برنج جامد با کیفیت بالا با پوشش کروم براق، این شیر چیزی است که برای سال ها و سال های آینده ادامه می یابد – از این رو که تسلیم تضمین ۱۰ سال تولید کننده که نشان می دهد این زیبایی ساخته شده است تا آخرین.

فن آوری دیسک سرامیک مانع از لغزش ناخواسته و عمر زندگی Vellamo Blox می شود و همچنین اطمینان حاصل می کند که استفاده از آن به آسانی امکان پذیر است.

حداقل یک فشار آب ۰.۲ بار در کنار یک چشم برای برخی از لوکس جدی حمام مورد نیاز است!

 
 
۸ – مدرن و ساده Wash Vellamo Reef ترموستات حمام دوش میکسر دوش انتخاب فوق العاده برای یک حمام سنتی یا مدرن مدل است. این زیبایی با قیمت مناسب، تاثیری ماندگار بر مهمانان شما خواهد گذاشت.

در یک کروم زیبا با یک گوشی کنترل درجه حرارت مشخص، Vellamo Reef Thermostatic Shower Mixer از مواد با کیفیت بالا در یک طراحی زیبا و معاصر، مناسب سیستم های آب فشار ۱.۰ بار و بالاتر ساخته شده است.

در صورت سوال در مورد  انواع یونیورست و یا شیرآلات بهداشتی آبپاچ با شیرآلات فیروزه در تماس باشید.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =