نوآوری های شیرآلات بهداشتی | شیرآلات

نوآوری های شیرآلات بهداشتی

با پیوستن به جوهر پریمیوم و برترین فن آوری پیشرفته  تجهیزات حمام  ، با پروژه های جدید و خلاقانه شیرآلات خود ، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی معماری جهانی ، مخاطبان حرفه ای را خوشحال می کنیم.

 با استفاده از شیرآلات بهداشتی  ابتکاری خود ، روندهای فعلی را به پایان می رسانند و علاوه بر این ، با تأیید یکبار دیگر این که در طراحی سطح بالا و همچنین در کیفیت عالی و دوام بسیار پیشگام است. در همین راستا ، بسیاری از مجموعه های آن  با هدف ارائه قدرتمند و منحصر به فرد ترین طرح های حمام ، اختراع شده و با فرمت ها و رنگ های جدید به پایان رسیده اند.

یک سبک اصلی منحصر به فرد و مطلق ، مانند نمونه ای که در انتهای Rosé قرار دارد ، الهام گرفته از برنز عتیقه است. یا پایان تیتانیوم از یک خاکستری دودی شدید تشکیل شده است. با پیوستن به این طرح پیچیده و همراه با کنترل فناوری میزان دما و استفاده مسئولانه از آب ، نتیجه بدست آمده کاملاً استثنایی است.

دومین مجموعه برای حمام که مدلهای شیر آب حمام خود را گسترش داده و به روز می کند  با استفاده از شیرآلاتی تمام شیک و عالی Rosé و Titanium تمدید شده است ، و همچنین شامل برجسته White Premium در محدوده طراحی آن است. این مدل شیرآلات ها نه تنها لوکس و تمایز را ارائه می دهد ، بلکه از خواص گسترده ای از مواد معدنی ، سطح جامد KRION® نیز تشکیل شده است.

نوآوری های شیرآلات بهداشتی و وان های آکریلیک

وان های آکریلیک از آنجا متولد می شوند که باید به آخرین روندهای طراحی داخلی حمام پاسخ دهند ، بلکه از لحاظ کاربرد و کارایی ، تمام خصوصیاتی که واقعاً شرط استفاده روزانه تجهیزات را دارند را داراست.

مقاومت بیشتر ، دوام و نگهداری آسان. ورق های اکریلیک این سه ویژگی را دارند ، یک ماده ۱۰۰٪ پلی متیل متاکریلات ، که نگهداری آن هم ایمن و هم با دوام است. این ورق ها ، دارای درجه بهداشتی بسیار عالی Luciteloss ، همچنین دارای اطمینان و کیفیت EN-263 و گواهینامه NF هستند و آن را به عنوان یک ماده مناسب تجهیزات حمام تأیید می کنند. در همین حال ، تخته اکریلیک با پایه مقاومت بالا ۱۰ میلی متر به صورت کاملاً محصور در فایبرگلاس تقویت شده ارائه شده است. به این ترتیب ، وان حمام ها از استحکام بیشتری برخوردار می شوند و علاوه بر این ، در برابر ضربات نیز مقاوم تر می شوند.

 با استفاده از وان های مستقل ، مانند وان مستقل آزاد و حمام های مجلل ، از مواد آکریلیک در ساخت استفاده می کند. طراحی مدرن همراه با مواد عالی و بادوام ، درست مانند روز اول ، می تواند حمام کامل را تضمین کند.

این وان حمام از یک قطعه منفرد ساخته شده است و دارای یک ورق اکریلیک بهداشتی با کارایی بالا ۵ میلی متر است. لازم به ذکر است ویژگی های سرریز آن ، یک سرریز شکاف شکل باعث پر شدن بیشتر وان می شود. از طرف دیگر ، دارای یک قفسه جانبی یکپارچه است و باعث می شود سرویس بهداشتی و قابلیت های بیشتری را به شما ارائه دهد .

حمام های آزاد علاوه بر حداکثر آزادی در مورد طراحی و فضای حمام ، تطبیق پذیری بالایی را دارند که یک بار در فضای حمام نصب شود. نصب آنها سریع ، آسان و ساده است و از هر طرف قابل دسترسی هستند. از سوی دیگر ، این وان حمام ها بر اساس یک طراحی بدون اتصال ساخته شده اند که به معنای زیبایی و ظرافت است.

جدا از مقاومت و دوام بالایی ، سرویس بهداشتی برخلاف بقیه مواد از ویژگی های بسیاری برخوردار است:

صاف ، متخلخل است و دارای سطح گرم است. لمس آن نرم است ، بنابراین ، ایده آل برای تولید وان است.
ظاهری دلپذیر و دلپذیر دارد و بر اساس سفیدی براق و سفید است که به طور یکنواخت در وسایل چینی ادغام می شود.
بسیار مقاوم است ، حتی در برابر اشعه ماوراء بنفش ، ثبات رنگ را تضمین می کند ، و در برابر هر محصول تمیز کننده ، از این رو ، نگهداری آسان آن ، مقاوم است.
نصب آسان به لطف وزن کم آن.
خواص ترمیم آسان

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یک =