شیرآلات طلایی و مجلل برای هر حمام

۴ شیرآلات طلایی و مجلل برای هر حمام  : شیرآلات بهداشتی در طیف گسترده ای از سبک ها از سنتی تا معاصر قرار می گیرند. شما می توانید مجموعه ای از حمام های بی انتها و سنتی را با شیرآلات بهداشتی  مدرن برای جذابیت های جالب در سبک جفت در خانه استفاده کنید. حتی اگر شیرآلات بهداشتی حمام اغلب به عنوان “لمس تمام کننده” تصور می شود ، تأثیر زیادی در ظاهر حمام به عنوان یک کل دارد ، همچنین ، مطمئن شوید که یک شیر آب متناسب با دکوراسیون طرح رنگ حمام خود پیدا کنید ، بررسی کنید. این شیرهای خیره کننده

میکسر پالس سه سوراخ

شیرآلات طلایی و مجلل برای هر پالس حمام میکسر سه سوراخ شیر ۳ HR

پالس یک شیر میکسر سه سوراخی است که واقعاً از طراحی آن برجسته است. ساده و در عین حال مدرن و ظریف ، این شیر مطمئناً در هر پروژه طراحی برتری دارد.

 

 

شیر میکسر Elegance Three Holer

(شیرآلات الماسی) Elegance یک شیر میکسر سه سوراخی است که کاملاً روی هر نوع میز و زیر سینک قرار می گیرد. این قطعه موجود در بسیاری از موارد ، حمام شما را به ظرافت و زرق و برقی هر چه تمام لایق می کند.

شیشه دیواری میکسر شیر

شیرآلات طلایی و مجلل ،   شیرآلات طلایی ، شیرآلات طلایی و مجلل برای هر میکسر دیواری ، شیر حمام ۱ HR

شیشه دیواری میکسر (واشنگتن متروپولیتن) شیار یک شیر آب مخلوط کن زیبا و مدرن است. این قطعه به نظر می رسد ظاهر حداقلی خود را که به راحتی با هر ظرف شستشو ، آزاد و یا سینک ظرفشویی محدود می شود. دسته منفرد آن امکان اطمینان از پاسخ سریع و سهولت در استفاده از دمای آب را تغییر می دهد.

شیر میکسر دو سوراخ

میکسر دو سوراخ (سمفونی واشباین) میکسر دو سوراخ ویکتوریا هر نوع دستشویی یا ظاهری کلاسیک آزاد را تقویت می کند. اگر به دنبال یک راه حل کاربردی هستید که جلوه زیبایی ظریف و در عین حال زیبا را به نمایش می گذارد ، از انتخاب این شیرآلات خوشحال خواهید شد. چندین اختیاری که ممکن است انتخاب کنید از نمای سفارشی به پروژه خود استفاده می کنید.

داغترین روندهای طراحی حمام برای تابستان ۲۰۱۸ – ممکن است هنوز در بهار باشیم اما تابستان تقریباً در گوشه و کنار است! با تغییر فصل ، بیشتر افراد می خواهند فضای حمام خود را تازه کنند و روندها و ایده های جدید را کشف کنند. بنابراین تابستان امسال به دنبال این روند ، حمام خود را به سطح بعدی ارتقا خواهید داد که نشان می دهد حمام می تواند شیک ترین و گرمترین فضای خانه باشد.

در عصری که شلوغ تر از همیشه باشیم ، یک حمام آبگرم یک ضرورت است. برای اینکه حمام خود را به یک فضای اسپا شبیه کنید ، به نورپردازی خاموش ، وان های خیس عمیق ، و بافت های نرم زیادی احتیاج دارید. پس از این تحول ، هر بار که پا در حمام می گذارید لذتی بی حد و اندازه می برید.

احتمالاً سفیدها و نوتال ها هرگز از سبک در حمام خارج نمی شوند ، اما سعی کنید رنگی را معرفی کنید که در این روند سرگرم کننده باشید. پالت های رنگ آبی نیز امسال روند رو به رشدی دارند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم