شیرآلات فیلتردار | شیر آب فیلتر دار

شیرآلات فیلتردار مقیاس سنگ آهک را کاهش داده و محیط را حفظ می کند
اگر در یک منطقه زندگی می کنید که  آب آلودگی دارد و سعی در تصفیه سنگ آهک آب می باشید ، استفاده از شیرآلات فیلتردار  در برخی موارد باعث حذف یا کاهش سنگ آهک در داخل و اطراف شیر آب آشپزخانه شما می شود. هنگام تبخیر آب شیر ، سنگ آهک ایجاد می شود و کربنات کلسیم را پشت سر می گذارد.

شیرآلات فیلتردار نه تنها اکثر کربنات کلسیم را از آب خارج می کند ، بلکه سایر سموم مضر و مواد شیمیایی که از  آب در دسترس شماست دور نگه می دارد و اطمینان به شما می دهد.

مهمتر از همه ، خرید آب معدنی نه تنها در طولانی مدت گران و به صرفه نیست، بلکه برای محیط زیست نیز مضر است.

در انگلیس ، سالانه بیش از ۷ میلیارد بطری آب پلاستیکی یکبار مصرف مصرف تولید میشود. هزینه های زیست محیطی قابل توجه است زیرا پلاستیک می تواند بین ۴۵۰ تا ۱۰۰۰ سال طول بکشد تا تجزیه شود.

 

 

شیر آب فیلتر دار به شما در صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند
محدوده شیر یکی از کارآمدترین سیستمهای فیلتر خانگی موجود است ..

هر شیر آب فیلتر دار می تواند تا ۶۰۰۰ لیتر آب فیلتر شده را قبل از نیاز به تعویض کارتریج تصفیه کند.
هزینه های جاری سالانه تقریباً کم است (به استثنای هزینه اولیه شیر آشپزخانه) بنابراین هزینه هر لیتر آب آشامیدنی فیلتر شده به صرفه است .
چرا وقتی می توانید آب شیر آب را فیلتر کنید ، از آب معدنی با هزینه بالا استفاده می کنید.؟

طراحی شیک شیر آب فیلتر دار ما ، تمام آشپزخانه ها را تکمیل می کند در حالی که کنترل ها ساده هستند.

شیر آب فیلترهای ما پیچیده و قابل استفاده است

نقشه برداری فنی شیر آب فیلتر

چگونه کار می کند؟

شیر آب فیلتر مستقیماً آب را از جریان آب سرد دریافت نمی کند و آن را از طریق فیلتر ارسال می کند و مستقیماً از منبع آن را پردازش می کند تا شما به طور مداوم جریان آب شیرین داشته باشید.

با وجود شیر دریچه ای (یا کنترل آب فیلتر شده) ، آب از منبع آب گرم و سرد معمولی منزوی می شود و اطمینان حاصل می کند که آب آشامیدنی فیلتر شده با کیفیت بالا در همه زمان ها جداگانه نگه داشته می شود.

کارتریج فیلتر آب به گونه ای طراحی شده است که می تواند حجم زیادی از آب فیلتر تازه را تا ۶۰۰۰ لیتر (قبل از تعویض کارتریج) تخلیه کند.

شیر آب فیلتر شده خارج از نمای

 

شیر به یک سوراخ شیر استاندارد ۳۵ میلی متر نیاز دارد و می تواند به همان شیوه شیر آب مونوبلاک استاندارد نصب شود. یا به عنوان بخشی از آشپزخانه جدید یا یکپارچه سازی با سیستم عامل. هیچگونه خدمات لوله کشی دیگری لازم نیست
یک کنترل واحد در پایه شیر آب تازه فیلتر شده را آزاد می کند. منبع تغذیه کاملاً از منبع آب گرم و سرد معمولی جدا شده است و اطمینان حاصل می شود که آب تصفیه شده با کیفیت بالا در همه زمان ها حفظ می شود.

 

شیرآلات بهداشتی بین ۱.۰ و ۱.۵ بار فشار آب کار می کنند. اگرچه فشار کمتری بر جریان آب تصفیه شده تأثیر نمی گذارد ، ممکن است شیرآلات بهداشتی که در زیر ۱.۰bar کار می کنند ، نتوانند جریان بالایی از آب گرم را تضمین کنند.
شیر آب آشپزخانه فیلتر آب ما برای تکمیل هر سبک آشپزخانه طراحی شده است.
کارتریج فیلتر فلزات سنگین
کارتریج فیلتر

فیلتر یک مدل فلزی سنگین است که در انگلیس به ویژه برای سیستم های آبی  توسعه یافته است.
کارتریج آب شیر آب را به طور منظم فیلتر می کند تا منبع بی پایان آب آشامیدنی شفاف ، با طراوت و با کیفیت بالا را تأمین کند.
فیلتر آب واقعاً در نوع خود بی نظیر است است. حتی در پایان عمر ، فیلتر افزایش باکتری را نشان نمی دهد.
فیلتر آب برای تغییر آسان است و می توانید از خدمات سفارش دهید.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم