مدل شیرآلات بهداشتی آسان نصب شو | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات

مدل شیرآلات بهداشتی آسان نصب شو : به طور کلی باید انواع و جنس مناسب شیرآلات بهداشتی را بشناسیم. شیرآلات بهداشتی از بخش اصلی تشکیل شده است که به پوسته ی داخلی و پوشش خارجی معروف هستند. پوشش خارجی شیرآلات بهداشتی معمولا از آلیاژ های متفاوتی ساخته می شود که محبوب ترین این آلیاژ ها در بین سازندگان شیرآلات از برنج یا سرب است.

مدل شیرآلات بهداشتی آسان نصب شو

اما خب سرب بر اساس مسائل بهداشتی خیلی مورد پسند مردم قرار نگرفت به همین دلیل از این الیاژ بسیار کمتر استفاده می گردد اما آلیاژ برنج بسیار پر طرفدار  می باشد.حالا دلیل این که سرب برای روکش خیلی توصیه نمی گردد چه است؟ سرب در مجاورت آب به مرور زمان خورده می گردد و با اب مخلوط می گردد و آب اشامیدنی را آلوده می کند .

 

مهرسان مشکی طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

در بخش خارجی یا همان پوشش خارجی شیرهای ساختمانی نیز که توجه اکثر ما را به خود جلب می‌کند، معمولا کارخانه‌ها از فلزاتی همچون برنج، برنز، مس یا استیل استفاده می‌کنند که رایج ترین نوع آبکاری استیل می باشد.
حالا در این بخش میخواهیم به معرفی انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی و موارد استفاده  آن ها در فضاهای مختلف را بررسی می کنیم تا شما در هنگام خرید شیرآلات بهداشتی و نصب آن ها به مشکل برنخورید و درست ترین تصمیم ممکن را بگیرید .

مدل شیرآلات بهداشتی آسان نصب شو و قابلیت های آن

شیرآلات بهداشتی همان طور که می دانید تنوع تولید شیرآلات ساختمانی بسیار زیاد  می باشد پس در نتیجه در بین این همه مدل های گوناگون شیرآلاتی با ویژگی های خاص نیز یافت می گردد مثلانمونه ای از شیرآلات بهداشتی وجود دارد که قابلیت تصویه آب را دارد و یا برخی از شیرآلات قابلیت این را دارند که در حین استفاده به طور هم زمان هم به یک سیستم تصفیه آب متصل گردد.

 

فلت رزگلد | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

کلیه ی ویژگی های خاصی که در انواع شیرآلات خاص به کار می رود به منظور ایجاد آسایش و راحتی برای فرد مصرف کننده می باشد اما خب اگر این شیرآلات خراب شوند مشکلات خاص خودش را هم دارد و شاید این وسیله که قرار بود آسایش شما را تامین کند اکنون به یک دردسر تبدیل گردد.

برای جلوگیری از این مشکلات بهتر می باشد یا از شیرآلات ساده و بی دردسر استفاده کنید تا در زمان بروز مشکل به راحتی حل گرد و یا اگر از شیرآلات با امکانات خاص استفاده می کنید در هنگام خرید به خوبی تمامی روش های نصب و عوض کردن شیر را بپرسید تا اگر در زمان بروز مشکل متخصصی برای کمک به شما نبود به راحتی بتوانید مشکلتان را حل کنید .

شرایط نگهداری شیرآلات پس از نصب ، مدل شیرآلات بهداشتی آسان نصب شو و قابلیت های آن

خیلی از افراد تصور می کنند که شیرهای اهرمی یک بار مصرف هستند و در صورت خرابی باید ان ها را دور بیاندازند و به سراغ شیر جدید بروند اما باید بگوییم که اصلا این گونه نیست و اگر شیر اهرمی شما دچار مشکل شد باید کارتریج آن عوض شود.

کارتریج شیرآلات بهداشتی اهری همانند همان مغزی شیر های مخلوط می باشد با این تفاوت که تعویض ان به ان سادگی نیست و نیاز به متخصص دارد .

 

فلت سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =