حمام کلاسیک | شیرآلات بهداشتی کلاسیک

با طراحی سنتی ، سرویس بهداشتی کلاسیک با فرهنگ قبلی حمام ارتباط برقرار می کند. خطوط خمیده ، رنگ های روشن و قسمت های طلایی محیط را غنی تر می کند. سبک سنتی مبلمان اثری بازیگوش و در عین حال ظریف را نشان می دهد. شیرآلات بهداشتی و میکسر در محدوده کلاسیک hansgrohe کاملاً مطابق با طراحی حمام کلاسیک است. اشکال صاف ، آنها فن آوری های نوآورانه را پنهان می کنند.

آیدا سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه
آیدا سفید طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه

 

حمام کلاسیک با شیرهای نوستالژیک

در حمام کلاسیک ، جزئیات داخلی تزئینی فضایی مطبوع ایجاد می کند. اشکال سنتی با فناوری های پیشگام ترکیب می شود.

حمام کلاسیک با جذابیت نامطبوع و فضای خانگی

یک حمام کلاسیک جذاب و منحصر به فرد خود را مدیون ترکیب برنامه ریزی فضایی مدرن ، فناوری نوآورانه و عناصر طراحی جذاب است. این که آیا شما وضوح معماری مدرن یا زیبایی ظریف یک ساختمان قدیمی شیک را ترجیح می دهید: یک حمام با ظاهری سنتی یکپارچه با هر محیطی در هم می آمیزد و یک تجربه شخصی به خانه شما می بخشد. طراحی اتاق معاصر اساس ایجاد پیوند ظریف با فرهنگ حمام قبلی را تشکیل می دهد.

سطوح دیواری به رنگ سفید خالص ، کاشی هایی با رنگ های پاستلی و مبلمان حمام در سایه های روشن فضای اتاق را در اتاق هایی با هر اندازه ایجاد می کنند.
یک مفهوم نورپردازی با شکوه ، هاله خانگی یک طراحی داخلی کلاسیک را برجسته می کند. پنجره های بزرگ یا دسترسی به بیرون ، اما همچنین نورپردازی مصنوعی با طراحی سفارشی نیز اثر فضایی را بهبود می بخشد.

در یک سرویس بهداشتی مبله سنتی ، اقدامات تعریف شده از فضا مانند جدا کردن بصری منطقه آبگرم از منطقه عملکردی باعث افزایش شخصیت دکوراسیون داخلی می شود.
یک وان حمام ایستاده ، تجسم احساس دنج خانه حمام سنتی را دارد. در عوض ، منطقه دوش از سطح زمین آزادی مدرن حرکت را ارائه می دهد.
انتخاب مواد باکیفیت و فناوریهای نوآورانه ، راحتی پایدار و استفاده مسئولانه از منابع گرانبها را تسهیل می کند.
در یک حمام به خوبی برنامه ریزی شده ، ترکیب شیک از جزئیات مبلمان سنتی یک فضای کلاسیک را ایجاد می کند. فرم های مهربان ، لوازم جانبی بازیگوش ، دکوراسیون طلا و  باعث تقویت اتاق و ایجاد فضایی راحت می شود.

شیر اهرمی تک در طراحی برازنده

شیرآلات هایی با شکل های ظریف و جادوگری که ظریف  هستند و طلایی بالاترین استانداردهای صنایع دستی را نشان می دهد و با طراحی حمام کلاسیک کاملاً مطابقت دارند.

شیر آب روشویی با بخش های طلایی در یک حمام کلاسیک.

شکل های سنتی و فن آوری های نوآورانه در حمام کلاسیک

در حمام کلاسیک ، میکسرها و دوشها به عنوان عناصر طراحی نقش اصلی دارند. مواد و فن آوری های معاصر با شکل های سنتی و جزئیات تزئینی ترکیب می شوند.

میکسرهای دلپذیر از محدوده متریس کلاسیک جذابیت بارهای گذشته را با احساس بی زحمت مدرن ترکیب می کنند. یک طراحی مینیمالیستی با خطوط تفسیر کلاسیک ، سبک سنتی طراحی داخلی در حمام را برجسته می کند.

آیدا زیتونی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
آیدا زیتونی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

شیرآلات بهداشتی و میکسر برای روشیویی های شستشو ، وان و وان های حمام ، و همچنین دوش های مخصوص سرباره و دست ، یک مجموعه زیبایی شناسی را در فضای داخلی شیک تشکیل می دهند. جذاب : خطوط  زیبا و جزئیات ظریف آنها در پایان طلا.

مینی تنسو رویال کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو رویال کروم | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

میکسرهای موجود در محدوده Logis Classic نقش مهمی در حمام مبله سنتی بازی می کنند. طراحی دقیق آنها بسیار پایدار و متعادل به نظر می رسد. سطوح رسا در کروم ظریف و  لذت بخش است.
دامنه میکسر Talis Classic با شکل های مینیمالیستی و عناصر سبک مدرن زیبایی آن را به حمام می بخشد. طراحی هندسی نرم آنها با خطوط منحنی ظریف ، نکات برجسته فردی را ایجاد می کند ، اما در عین حال بی پرده مانده است.

تینا طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات فیروزه

در دوش حمام های دور سر و دست در محدوده Raindance Classic زیاده روی در روش های معاصر را ارائه می دهد. سطح های کروم یا کروم و طلای یکپارچه با محیط کلاسیک در هم می آمیزند.
میکسرها به سبک هانسروه کلاسیک در یک فضای مجلل برجسته ایجاد می کنند. یک طراحی زیبایی شناسی پیشرفته با کمال عملکردی ادغام شده و استفاده از آب و انرژی لذت بخش و مسئولانه را تضمین می کند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =