سر دوش های بزرگ | شیرآلات بهداشتی فیروزه

شیرآلات بهداشتی فیروزه با استفاده از  آخرین طراحی ها در طراحی داخلی و معماری  ، یکی از عالی ترین قطعات خود را در هنگام نمایش مفهوم سلامتی ارائه می دهد: سر دوش های سایز بزرگطراحی های ماکسیمالیستی که با ارائه تجربه  یک جریان مداوم از احساسات  تبدیل می شود ، با استفاده از آب و رنگ کاربر در برگرفته ، نیازهای کاربر و روحیه آنها را برآورده می کند ، بنابراین به یکی از تجدید پذیرترین تجربیات روز تبدیل می شود. این دنیای دوش های سلامتی است.

سر دوش های بزرگ

نورپردازی جوی که توسط کروموتراپی و ترکیب آب خروجی فراهم می شود ، جو مطلوبی را ایجاد می کند که از  راحتی بیرون می آید. در محدوده سر دوش های بزرگ، گزینه های خروجی آب بسته به سر دوش متفاوت است ، از دوش کامل که بدن کاملاً با آب پوشانده شده است. به باران داخلی که جت های آب به سمت سر ، گردن و شانه های کاربر رها می شوند. آبشار که شبیه ساز یک آبشار طبیعی است.

به طور مشابه ، همچنین گزینه های مختلفی از قبیل جت های آبی قدرتمند مرکزی که از وسط سر حمام و همچنین باران گرمسیری وجود دارد ، استفاده می کند که باعث می شود آب های خروجی خوبی از آبشار خارج شود. به این ترتیب ، دوش به یک اسپا واقعی تبدیل می شود که هدف آن فراهم کردن احساس آرامش به کاربر است.

کروموتراپی الهام بخش ،سر دوش های بزرگ

سر دوش های بزرگ توسط فیروزه دارای سیستم کروتراپی نصب شده برای افزایش حداکثر دوش است. این چیزی بیش از ترکیبی خوب از چراغ ها و سایه ها است ، زیرا ما با یک تجربه کاملاً کاربردی سروکار داریم که به دستیابی به تعادل عاطفی و بدنی کمک می کند. از یک طرف ، از طریق رنگهای سرد ، فضای آرامش بخش و آرام خود را فراهم می کند ، از طرف دیگر رنگ های گرم چنین انرژی را منتقل می کنند که باعث تحریک کاربر و احیای آنها می شود.

در حال حاضر ، از حمام های معاصر انتظار داشته باشید که فضای گرم و آسایش و آرامش را برای آنها فراهم کند. ما به دنبال تجربه ای ترین شخصیت در حمام هستیم که باعث آرامش ما می شود و ما را از انجام کارهای روزمره دور می کند. با این حال ، هر فرد مراسم حمام خود را دارد ، یک لحظه دلخواه و ایده آل که تنها با انتخاب بهترین تجهیزات حمام به دست می آید.

حمام فضایی است که کاربران فضای خود را پیدا می کنند و به دنبال احساس خوبی از طریق آب هستند. این اتمسفر است که می توان لحظاتی آرامش بخش را تجربه کرد و عمیق ترین حالت های خود را پیدا کرد. این شرکت از  از طریق تجهیزات پیشرفته حمام خود ، خود را با هر نوع حمام تطبیق می دهد. ترکیب طراحی ، کیفیت و پایداری در طراحی هر یک از قطعات آن ، از شیرآلات تا سرویس بهداشتی ، روشویی ها ، وان یا لوازم جانبی. این امکان را فراهم می آورد که هر شخص حمام کامل ، منحصر به فرد ، خلاقانه و پایدار خود را در دسترس داشته باشد.

خود را با هر خانه ، با هر شرایط ، موقعیت و تجربه سازگار می کند ، و این کار را با اجازه می دهد تا طراحی حمام را متناسب با آخرین روندهای طراحی داخلی تنظیم کنیم. فروشگاه محصولات این شرکت قطعاتی ایده آل و مناسب را برای هر نوع سبک تزئینی و فضای حمام فراهم می کند ، در عین حال که می تواند در تکمیل فن آوری بالا و تکنیک های جدید در هیدروتراپی برای احیای ذهن ، جسم و روح باشد.

شیرآلات فیروزه در حال حاضر به حمام آینده نگاه می کند و این کار را با تعیین اتاق آینده انجام می دهد. یک اتاق فنی ، مدرن و زیبا و مرتب و طراحی شده و سفارشی که تمام نیازهای ما را پوشش می دهد.

تجربه اتاق: فضایی از تجربیات

خالص ترین مفهوم تجربی در حمام ها توسط فیروزه در شیرآلات بهداشتی و معماری و طراحی داخلی مشاهده میشود. فیروزه فناوری “اتاق تجربه” خود را در معرض دید هم متخصصان و هم بازدید کنندگان قرار داد ، این یک اتاق چند حسی است که از طریق آن می توان با آیین های مختلف حمام از سراسر جهان آشنا بشویم. بدون شک یک تجربه منحصر به فرد ، خاص ، اصلی و متفاوت است که راه را برای کسانی که حمام امروز و مهمتر از همه حمام فردا را می بینند هموار می کند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =