۰۲b06a80-b4cd-4bd5-b6fe-76f5ae2343d4

با هدف ایجاد جو و راه حل های متناسب با انواع سبک ها و نیازهای تزئینی حمام ،  ما تجهیزات حمامی را ما پدید می آوریم که طیف گسترده ای از شیرآلات بهداشتی و وان حمام ایجاد می کند و همه چیز را از سبک های کلاسیک با شخصیت تجدید پذیر ارائه می دهد. دیگر طراحی  های امروزی و معاصر که با شکل های مایع و آلی ترکیب می شوند.

وان های مستقل و شیرآلات کلاسیک پدید آمدند تا ضمن لذت بردن از یک حمام آرامش بخش ، احساس گرما و راحتی را به مردم ارائه دهند و ویژگی اصلی آن تطبیق پذیری است ، زیرا می تواند بدون نیاز به قرار گرفتن در کنار دیوار ، در هر منطقه از حمام نصب شود.

کلاسیک گرایی با وان مستقل ، حمام با شیرآلات کلاسیک

غوطه وری در  کلاسیک نظر تجدید شده ، حمام با شیرآلات کلاسیک

وان حمام آزاد  ، به یکی از بیشترین تقاضا در طراحی داخلی حمام تبدیل شده است. اما این بار با شیرالات و طرح های نوآورانه و همچنین خطوط و شکل های تصفیه شده تر.

 وان Antic Duo قادر به تبدیل هر حمام به فضایی ممتاز است. طراحی الهام گرفته از کلاسیک آن برای فضاهایی که به دنبال ایجاد فضایی پیشرفته و با طرحی ایده آل است. ساخته شده از چدن ، این مدل به همراه پوسته خود در رنگ های سفید ، کبود ، آبی تیره و دریایی موجود است.

طبیعی بودن به آینده حمام می پیوندد
اجرای فضا ، ارگونومی و خطوط نامتناهی از روند آینده نگرانه وارد حمام ها با طرح هایی شده است که فن آوری عالی را با کسانی که از اصولگرایی الهام گرفته اند ترکیب می کند.

در پی طبیعی بودن حمام و شیرآلات و احساسی متفاوت در مورد آنها ، استودیوی معماری فعلی  ، مجموعه شیرآلات بهداشتی مینی تنسو طلایی را طراحی کردند.  که وان حمام چشمگیر آن با الهام از حرکت و جریان مداوم آب از آن برجسته می شود. مدرنیته مایع با سطوح بالای انحصاری

مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

 

مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه
مینی تنسو طلایی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات بهداشتی فیروزه

حمام ها به یک محیط ایده آل برای استفاده روزمره تبدیل شده اند. مکانی که استرس را پشت سر می گذاریم ، و همچنین خلاص شدن از شر آلودگی های ناشی از آلودگی ، مکانی که اختصاص وقت به خودمان تنها چیز مهم است. به همین دلیل از دکوراسیون داخلی با الهام از گرما و هارمونی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

وان توپی در قالب مربع و یک دکوراسیون که در آن چوب سرامیک غالب است. این یک فضای تجدید پذیر از آرامش را کاملاً بازآفرینی خواهد کرد.

سادگی و حداکثر خطوط مینیمالیستی ، حمام با شیرآلات کلاسیک

خلوص مینیمالیسم با روندهای تزئینی در حمام ها  را همگام کرده است. فراتر از قالب های تمیز و زاویه های خالص ، و متعهد به استفاده بصری ، سادگی و عملی

در طیف گسترده وان حمام توسط  ما در دو طرح می باشد که به بهترین وجه آن به الزامات روند حداقلی پاسخ می دهند: وان های Pure Line و Lounge. در حالی که اولین مورد با یک زیبایی شناسی دقیق و بی موقع و یک زبان معصوم از اشکال مشخص می شود. وان سالن Lounge به دلیل هندسه ، لبه های گرد آن ، عدم وجود اتصالات قابل مشاهده و ابعاد داخلی سخاوتمندانه و صندلی پشتی ارگونومیک خود را برجسته می کند.

سبک و سادگی فوق العاده ای که قادر به تقویت هر بخشی از حمام شما با فضایی لطیف و پیچیده است.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 1 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم