شیرآلات بهداشتی ساختمان | شیرآلات بهداشتی | انواع شیرآلات بهداشتی ساختمان

شیرآلات بهداشتی ساختمان : شیرآلات دستشویی و حمام بخشی از تجهیزات اصلی این قسمت از دکوراسیون داخلی منزل  می باشند. تجهیزات سرویس بهداشتی، حتما شما هم مثل من دوست ندارید شیرآلات خانه تان فقط جنبه ی کاربردی داشته باشند. شما هم دلتان می خواهد حتی این بخش های تأسیساتی دارای ظاهر زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل تان باشد.

اما چقدر با شیرآلات آشنا  می باشید؟

برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید، اول از همه باید آنها را بشناسید. باید شیرآلات شما با جنس و سبک دکوراسیون حمام و دستشویی منزلتان سازگار باشد.

شیرآلات بهداشتی ساختمان ، شیرآلات آنتیک

شیرآلات آنتیک در فضای سرویس بهداشتی و حمام هایی به سبک نوستالژیک بسیار به چشم  می آیند. شیرالاتی با سرشیرهای برجسته که انگشتان میان آنها قرار می گیرند. شیرآلات مدرن هم از این دور طرفداران عقب نمانده اند و با طراحی های مینیمالیستی و اشکال هندسی خاص جای خود را در این فضای دکوراسیون داخلی حفظ کرده اند. در برخی طراحی ها هم ترکیب دو سبک به وضوح دیده می شود.

شیرآلات بهداشتی ساختمان ،نوآوری های جدید

امروزه نوآوری و توجه به نیاز مصرف کننده در ساخت محصولات,یک رکن و کلید برتری نسبت به سایر رقبا  می باشد و ثمره ی آن راحتی و آسایش هرچه بیشتر مصرف کننده و همچنین کاهش هزینه ها  می باشد.

از آن جایی که محیط حمام بهترین مکان برای کسب آرامش و از بین بردن استرس روزانه است, دقت در انتخاب لوازم حمام و دکوراسیون آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار  می باشد .

شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان از آن دسته محصولاتی می باشند که در ارائه ی آن نیاز به کارایی و دوام بیشتر احساس می شود, چرا که شیرآلات و دوش های حمام در تماس مستقیم با آب بوده و در صورتی که فلز به کار رفته در آن از استاندارد های روز برخوردار نمی باشد, پس از مدتی نه چندان طولانی زنگ زده و سیاه و مات می شوند.

گرفتگی حفره های دوش نیز از آن دست معضل هایی می باشد که به علت کیفیت نا مطلوب آبهای لوله کشی دیر یا زود اتفاق می افتد, و عملکرد این عنصر مهم حمام را خیلی قبل تر از آن که کارایی خود را از دست بدهد مختل می کنند .

شیرآلات بهداشتی ساختمان ، علم دوش

نوآوری جدیدی در ساخت این علم دوش ها در اختیار این مجموعه می باشد که این مشکل را برای همیشه مرتفع خواهد کرد.

یک مدل از علم دوش هایی  با فشار دکمه ی تعبیه شده بر روی سردوش و همچنین چرخاندن اهرم موجود در گوشی ( دوش متحرک) سوزن هایی از حفره های آنها خارج شده و رسوبات به جا مانده در این حفره ها را پاکسازی میکند.

این مدل علم یونیکا دوکاره همچنین از فلز استیل ۳۰۴ و برنج ساخته می شود, این فلزات ضد زنگ بوده و به استثنای اسید ها , هیچ ماده ی شوینده ای از شفافیت آن نمی کاهد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =