۶۴۳۵b29a4df44676bef175d5199be9a9

شیرآلات بهداشتی حمام: امروزه نوآوری و توجه به نیاز مصرف کننده در ساخت محصولات,  رکن اصلی و کلید برتری نسبت به سایر رقبا است و ثمره ی آن راحتی و آسایش هرچه بیشتر مصرف کننده و همچنین کاهش هزینه ها می باشد.

همانگونه که میدانیم محیط حمام بهترین مکان برای کسب آرامش و از بین بردن فشارهای روانی روزانه می باشد, دقت در انتخاب شیرآلات بهداشتی و لوازم حمام و همچنین دکوراسیون آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

شیرآلات بهداشتی حمام ، متناسب بودن تاسیسات

شیرآلات بهداشتی حمام و دستشویی بخش مهمی از تجهیزات اصلی دکوراسیون داخلی منزل هستند.  حتما شما هم مثل من دوست ندارید شیرآلات خانه تان فقط جنبه ی کاربردی داشته باشند. شما هم دلتان می خواهد حتی این بخش های تأسیساتی دارای ظاهری زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل تان باشند.

برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید، اول از همه باید آنها را بشناسید. و توجه داشته باشید که شیرآلات بهداشتی شما باید با جنس و سبک دکوراسیون حمام و دستشویی منزلتان سازگار باشد.

شیرآلات بهداشتی حمام ، خصوصیات تجهیزات

شیرآلات بهداشتی و لوازم ساختمان از آن دسته محصولاتی هستند که در ارائه ی آنها نیاز به کارآیی و دوام بیشتر احساس میشود, چرا که شیرآلات بهداشتی و دوش های حمام در تماس مستقیم با آب بوده و در صورتی که فلز به کار رفته در آن از استاندارد های روز برخوردار نباشد, پس از مدتی نه چندان طولانی زنگ زده و سیاه و مات می شوند.

گرفتگی حفره های دوش حمام نیز از آن دسته  معضل هایی است که به علت کیفیت نامطلوب آبهای لوله کشی دیر یا زود اتفاق می افتد, و عملکرد این عنصر مهم حمام را ، خیلی قبلتر از آن که کارایی خود را از دست بدهد، مختل می نماید .

شیرآلات بهداشتی حمام ، انتخاب مناسب ترین تجهیزات

نکته بسیار مهمی که باید در انتخاب شیر آب و سایر شیرآلات بهداشتی حمام مانند دوش و لوله‌ها در نظر گرفت، مقاومت آن‌ها در برابر رطوبت است. درصد رطوبت در حمام بسیار بالاست و این مسئله می‌تواند بر ایمنی لوله‌ها و دوام آن‌ها تأثیر بگذارد.

یک مشکل رایج برای شیرآلات فلزی اکسید شدن یا زنگ زدن آن‌هاست؛ شیرآلات فلزی با رطوبت موجود در حمام واکنش نشان داده و به مرور دچار پوسیدگی و زنگ‌زدگی می‌شوند. مشکل دیگری که ممکن است در حمام پیش آید، تغییر ظاهر شیرآلات است؛ این مشکل برای شیرآلات روکش‌دار بیشتر اتفاق می‌افتد.

برخی از شیرآلات استیل واقعی نیستند و فقط روکش استیل دارند؛ به همین خاطر ممکن است پس از مدتی در اثر رطوبت روکش آن‌ها به صورت پوسته پوسته شده و ظاهر آن‌ها از حالت اولیه خارج شود. همچنین در حمام نیز مانند آشپزخانه زمان‌های بسیاری پیش می‌آید که نیاز است تا جریان آب به صورت لحظه‌ای قطع یا وصل شود. بنابراین شیرهایی که بتوانند سهولت در کارایی داشته باشند، اهمیت بیشتری دارند.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 17 =

نیاز به راهنمایی دارید؟آنلاین هستم