تعویض شیرآلات بهداشتی روشویی | شیرآلات بهداشتی | شیرآلات

تعویض شیرآلات بهداشتی روشویی : شیرهای روشویی بر خلاف شیر های قبلی یک خروجی دارند و شیر بصورت اهرمی می باشد. از این رو باید روشویی خود را تنها در یک قسمت و بنا بر نیاز سوراخ بکنید. اگر از همان روشویی قبلی می خواهید استفاده بکنید در نظر داشته باشید که سوراخ های قبلی برای نصب این شیر ها پهنای لازم را ندارند و باید یا سوراخ را گشاد تر بکنید و یا میان روشویی یک سوراخ جدید ایجاد کنید. هر چند توصیه می شود کل روشویی را عوض کنید اما با خلاقین خودتان هم می توانید سوراخ های قبلی را با پولک های مخصوص پر کنید.

تعویض شیرآلات بهداشتی روشویی ، قیمت شیرآلات بهداشتی

موضوع دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که هر  نوع شیرآلاتی ارزش هزینه کردن و خریدن را ندارند. از این رو باید ابتدا نیازهای خانه را برآورد کنید و با در دست داشتن لیست شیرآلات مورد نیاز خود به مغازه مراجعه کنید و جنس با کیفیت را باید بتوانید تشخیص دهید. در این راه هم می توانید روی تخصص ما حساب بکنید.

نکته دیگر اینکه برخی از مشتریان ما در راستای تغییر در لوله کشی قدیمی ساختمان خود به لوله کشی جدید و با هدف بهینه سازی و استفاده از شیرالات با کیفیت با مصرف آب کمتر به دنبال تغییر شیرالات خود  می باشند. این موضوع اهمیت زیادی دارد که بدانید تغییر در سیستم لوله کشی متناسب با نیازهای فعلی شما انجام شده و به احتمال زیاد لیست شیرآلات مرود نیاز فعلی شما با لیست قبلی تفاوت دارد.

در اجرای لوله کشی جدید احتمال دارد برای شما شیر توالت فرنگی ، شیر پر کن یخچال ، شیر روشویی در حمام و یا شیرهای دیگری در نظر گرفته شده باشد که قبلا در ساختاری های قدیمی دیده نمی شد. بنابر این شناخت نیاز خانه برای تهیه شیرآلات اهمیت زیادی را دارد.

صرف وقت، حوصله و دقت برای تعویض شیرآلات ضروری است.

 علاوه بر نصب شیرآلات بهداشتی به طور معمولی، آنها بر روی دیوار و سینک نیز نصب می شوند.

تعویض مغزی و واشر شیر آب ، تعویض شیرآلات بهداشتی روشویی

شیر ها انواع مختلفی را دارند که می توانند به دو دسته ی کلی شیر های مخلوط و شیر های اهرمی تقسیم شوند. هر کدام از این انواع شیر ها بسته به نوع و کیفیت شان احتمال دارد که خراب بشوند و چکه کنند که دلیل آن می تواند پوسیدگی و آسیب مغزی یا واشر شیر نیز باشد. بنابر این مهم  می باشد که فورا برای تعمیر و تعویض مغزی و یا واشر شیر آب اقدام شود.

هر چند تعویض واشر و مغزی ممکن  می باشد کاری عادی و پیش پا افتاده به نظر بیاید، اما در موقعیت فعلی با خشکسالی هایی که در کشورمان وجود دارد صرفه جویی به هر نحو می تواند از بد تر شدن اوضاع جلو گیری کند. ضمن اینکه چکخ کردن شیر بخصوص اگر در داخل ساختمان باشد عموما به مرور زمان ناراحت کننده  می باشد.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =